Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#55
Pe mine nu au de ce sa ma prinda ca nu ma uit la anime-uri hentai 21 si nu am avut curiozitatea( defapt, in clasa a-5-a m-am uitat cu o colega la School Days, la un episod mai...21 in timpul orei de informatica). Eu una nu ma prea uit la anime-uri pe net si nici manga nu prea citesc. Totusi la mine, mama mea are ceva impotriva anime-urilor violente #___#, ca eu mereu ma uit la Bleach, FMA, Naruto si altele. Mereu cand ma uitam la Bleach pe la 10 ma intreba din camera ei:"La ce te uiti la ora asta?" si eu ii raspundeam "La Bleach"...-__- Cam mereu ma intreba aceiasi intrebare21 Sau uneori vine la mine sa vada la ce ma uit21, si eu ma uit la bleach la vreo lupta cu spectreXD, dar nu zice decat "Vai, ce porcarii!" De obicei tatal meu ma lasa in pace si daca vreau sa-mi iau vreo manga mi-o cumparaXD( mi-am luat manga-ul cu Bleach, si mi l-a cerut mama mea sa se uite pe el si cand am vazut la o pagina un spectru fara cap, i-am zis ca mai bine nu21).
Am vazut la mai multi bunica este cea care va prinde XD. La mine bunica este singura care se uita cu mine din cand in cand la anime-uri XD: la Bleach, Slayers...toate astea de pe Animax si nu zice nimic cand e ceva mai monstruos21 sau cand moare cineva.
^^
[Imagine: blackv.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Morika - 16-02-2010, 11:55 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)