Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#53
hy. v-am citit toate povestioarele21 funny2124
Mi-e sincer nu prea mi s-au intamplat chestii dastea... 39 mama stie obsesia mea pt. hentai, ma mai vede din cand in cand citind fikuri+18, dar nu zice decat " Adolescentii astia.. " 21) ia ma intelege... 21 dar fratele meu nu...
Chiar ieri "scumpul" meu fratior a venit acasa si chiar daca are 22 de ani nu-i plac chestiile de genul hentai....
Eram ieri linistita in fata pc-ului. si o prietena de-a mea tocmai imi trimisese niste filmulete... nu tocmai "cuminti" .... si curioasa de mine ce sa faca? de ce sa nu ma uit si eu ? 21
Imi pun castile si incep sa vizionez scenele acele incendiare...pana cand simt o respiratie in spatele meu... cand ma uit.. fratemiu se uita masca la mine.. 21
el: Liana!! ce faci?? "? nu stiam ca ai ajuns sa te uiti la prostii dastea??
eu: pai eu.... eu.. doar ma maturizes.. 65
na mai zis nimic saracu.... ce era sa faca.... dar a inceput sa se uite la mine ca la felul 1421))
si inca mai imi face morala si acum... 71



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)