Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#36
Trebuia sa ma prinda si pe mine cu ceva pana la urma... ca nu sunt asa Sfanta precum par, in fata lor.
Scrisesem un fic foarte hentai si inca unul yuri, iar de dobitoaca ce sunt mi-am lasat foile in sertarul de la birou... pana acum nu-mi mai umblasera prin lucrurile personala[ yea.. nici macar in birou], deci credeam ca sunt in siguranta. Cand vin de la scoala, seara, ma asteapta o morala de cateva ore despre educatia sexuala. Mi-au aruncat si foile pe care scrisesem.. puteau macar sa mi le dea inapoiT^T, ca lucrasem mult la ele. Anyway.. am fost pedepsita fara pc, fara telefon si tv... cam o saptamana.
si asta data m-a prins cand scriam la un fic pe pc, cu tenta hentai[ am avut noroc ca ea credeam ca il citesc[ si ca m-am lasat de vechile obiceiuri]
mama: ce citeai?
me: ceva cu naruto... nu te intereseaza...
mama: hai ca pe mine nu ma pacalesti. Interesata mai este de sex
si pleaca...am avut noroc si m-a lasat in pace...
concluzia nu mai scriu despre hentai pana la 18 ani21, dar de citit nu strica65







Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Apathy - 06-05-2009, 10:43 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)