Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#25
Ehehehe 24) ce funny . Ei bn eu nu am avut astfel de experiente si sper sa nu am praise iti dai seama daca s-ar prinde tata la ce se uita fetita lui cuminte, ehe dar logic cum nici eu nu puteam sa scap am patit si eu ceva asemanator. N-a fost un anime, a fost un fic. Cum deja se stie ca scriu yaoi in cantitati industriale ei bn norocul a fost de partea ... calculatorului maybe. 21 Ca de partea mea nu a fost sigur, 21 Scriam eu ce scriam la unul dintre ficuri, si ajunsesem la o scena mai..."piperata" sa zicem. Undeva prin baie, dus, alea alea ( nu e nevoie sa zic nu ) ce pot face doi tipi in dus 65 21 ehe si var'mea ma cheama la ea. ( var'mea sta langa mine.) si-mi zice ca a gasit ea ceva . Nu avrut sa-mi zica si ma duc la ea, repede, curioasa si las documentul frumusel pe ecran, in toata spelndoarea lui. Ei bn partea buna e ca nu am regretat ca m-am dus la var'mea 21 imi gasise cerceii care'i pierdusem la ea si erau cerceii mei preferati, partea proasta e ca atunci cand am venit am gasit scris dupa frumoasa mea istorioara
"Foarte frumos " . 21 maikmea facea baie de cand plecasem deci singura persoana ce mi-a invadat "intimitatea" a fost papa, la care cand m-am dus a ranjit foarte funny si eu m-am carat fara comentarii. nu mi-a mentionat nimic de asta 21 dar a fost penibil 21
Noroc ca ajunsesem doar la partea cand si-au dat hainele jos ca daca citea mai incolo acum mi se facea iar pomana 21
Cred ca se intampla tuturor 21

OMG sunteti geniali am cazut sub birou de atata ras . Pe mine cum ziceam nu m-au prins ai mei dar am fost pusa sa caut asa ceva de unchi'miu plus ca eu cred ca maikmea stie la ce ma uit 21 adik sa ma lase nu-mi spune ca ei nu se uitau. Nici parintii nu au fost sfinti



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Mitsukai Yoru - 10-03-2009, 12:07 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)