Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#24
eh dap.... invazia bunicilor 20
defapt eu locuiesc cu bunica.... si in vacanta de vara,eu ca de obicei adorm pe la vreo 3..... eu pe vremea aceea ma uitam pe redtube la hentai 21 ... casti pe urechi, volum mic, si aud niste pasi pe scari... cum calculatorul e in fata usii , bunica da nas in nas cu zona interesanta dintr-un hentai 21 eu pun repede pauza,dar nu mai nimeresc sa pun minimazie la firefox ca buni este deja in camera. inchid monitorul iar in camera se face intuneric total... bunica se prinde ca ma uit la "dinalea neuitate" si ma pune sa ii arat la ce ma uitam... aprind monitorul si se prinde la ce ma uitam.... F***! dar scap pentu ca ii zic ca mi-a trimis cineva de pe mess un link si din greseala am apasat pe el.... ce bine ca de la ea am mostenit reputatia de credula.... imi explica ca astea sunt prostii si sa inchid chestia aia.... 24
invatatura de minte: uita-te la hentai cu lumina aprinsa si cu o carte in brate.... sa zic ca defapt ascult muzica si citesc, iar monitorul il sting sa nu consume curent 21



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ryuichi_alexa - 01-03-2009, 07:22 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)