Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#20
Oooo da...stiu cum e si mai oribil de atat nu se poate..de fapt, mama era sa ma prinda de multe ori, insa niciodata nu a avut rabdarea sa se uite cu atentie la ce faceam..Cam asa au stat lucrurile :
Tocmai iesisem din baie cu parul ud, si cum nu era nimeni acasa m-am gandit ca ar fi mai bine sa ma usuc stand la calculator.Fiind absorbita de un amv yaoi, si datorita zgomotului infernal din camera, normal ca nu am auzit-o pe mama cand a intrat in casa si cand s-a asezat langa mine privindu-ma insistent.Cred ca au trecut vreo cateva zeci de secunde pana mi-am dat seama ca sunt privita.Prima reactie cand am vazut-o a fost sa urlu, dupa care nu nimeream sa inchid mozilla 22
Si o alta intamplare a fost cand citeam un fic yaoi..trece mama prin camera, apas pe butonul de minimizare, insa s-a prins ca faceam ceva si vazand ca este o fereastra in bara de start face " ia deschide sa vad si eu" 22. Imi venea sa mor...deja ma luasera caldurile si ma rugam sa nu faca prea urat...faza e ca ea a inceput sa citeasca de sus, unde nu era nimic "interesant" insa daca se uita in josul paginii ar fi avut o surpriza de zile mari 21
In ambele cazuri am scapat cu bine, dar cred ca odata si-odata tot or sa ma prinda...nu mai spun ca tata m-a prins vizionand anime-ul Loveless, dar de asemenea, cand m-a pus sa-i arat la ce ma uit, nu era nici o faza interesanta..
In ultimul timp incerc sa ma uit la astfel de chestii numai noaptea, iar hentai-urile le vad numai cand sunt singura acasa...mai bine sa previn decat sa vindec, nu? 4
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de nolazy - 01-01-2009, 04:03 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)