Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#8
oh da o.O de multe ori m-i sa intamplat sa ma prinda parintii..Eu ma uit la hentai doar cand sunt singura acasa [si nu orice hentai..the hardcore stuff xD].La yaoi ma uit seara cand am timp[in vacanta mai des] si dupa ora 12 cand se culca ai mei 71 Dar ghinionul meu e ca mama se mai trezeste noaptea pe la 2-3 sa=mi zica sa ma culc ca e tarziu si exact atunci stau si eu linistita in pat uitandu-ma la yaoi >_< Eu fug direct la calculator in secunda in care deschide usa si dau pe pauza si schimb site-ul.Iar ea:
"Ce faci?La ce te uiti? 23"
"La nimic.."
"Sper ca nu te uiti la prostii"
"*God dammit* Nu cum sa ma uit?!"
"Bine...."
*silence*
Iese din camera iar dupa 2 secunde intra iar sa fie sigura ca nu ma uit.Jesus!!Annoying mom!Mi sa intamplat asa cand ma uitam la Papa To Kiss In The Dark prima oara.Exact cand urma un sarut intre Kyousuke si Mira intra mama...Tata are bunul simt si bate la usa inainte sa intre de fiecare data asa ca am timp sa schimb daca e ceva..Iar cand e sora mea acasa nu ma uit.Sooooo.....A da xD Bunica mea Vine foarte rar la mine deci nu are cum sa ma prinda.Si chiar daca e nu sta la mine in camera sta doar cu mama si vorbesc intruna*hehe*.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Cryzy - 31-10-2008, 08:38 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)