Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Foarte funny poveştile voastre!
Am fost pacatoasă astazi... M'am uitat şi eu la un episod dintr'un anime hentai. Eu sunt „îngeraşul familiei”, niciodată nu pacatuiesc. 21 Câte lucruri fac pe furiş mamă 21 Şi pe mine era să mă prindă... chiar adineauri. Nu aveam nevoie de sunet că era sub., şi pentru că era hentai am dat sonoru 0%. Şi eu fiind... absorbită de ce se întâmplă, n'am auzit că intrase fratemiu în cameră. Şi era fix la o scenă deaia „hot”. Şi el statea şi se uita cu mine. Se şi duse să ia biscuiti 21 Când se termină mă bate pe spate cu degetul şi'mi zice:
- Dă pe urmatoru' 3
Ramân cu o mutră gen » O_O « şi ies din cameră mai repede gen „Spider Man”. Eram în stare de frică să mă caţăr pe pereti. 21

Sper că nu v'am adormit 71
Zbye 10

Edit*: Sunt cu câteva ore după asta. Fratemiu nu m'a pârât! Locky for me! b-) Adică lol that stayed with me and watched a full episode :-S Nu mă mai uit oricum... Nu prea mă pasionează. Am vrut doar să vad cât rezist 21
[Imagine: bubblevz.png]






Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai - de Nagisa - 17-12-2012, 06:20 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)