Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

Desigur, cum sa nu ma prinda si pe mine? Dar a fost vorba de yaoi, nicidecum de hentai.
Vara trecuta, noaptea tarziu, eram la mine-n camera, la calculator, urmarind un filmulet, cu castilen urechi [filmulete, sunete, gemete si n-am vrut sa atrag atentia...]. N-am sa incep sa descriu filmuletul... caci nu cred ca am voie sa folosesc anumite cuvinte faradecare n-as putea povesti. Cert este ca dupa cateva zeci de minute de vizionat, am realizat ca mama era in spatele meu si m-a intrerupt fix cand... cei doi tipi se impingeau unul in altul. o.o
Partea buna e ca mama nu-i genul care sa poatre discutii cu mine legate de astfel de teme, deci am scapat de morala, dar am ramas si fara net doua saptamani. Siiii... de curand m-a prins iar. Ma uitam la un filmulet descarcat in pc, cu Eiji, si cand devenise mai captivant, a intrat mama-n camera. Bine cel putin ca nu se ajunsese prea departe, tipii nu trecusera inca de preludiu. xD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai - de AbiiShu' - 30-06-2012, 11:05 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)