Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#97
lol , si eu am trait o astfel de situatie 4 de fapt 3 -.-" m-a prins mama uitandu-ma la LOVELESS , era o faza cu sarut yaoi , Soubi si Ritsuka ........ intra mama si tata si bunica :
- Vreau sa stau si eu , zice mama .
Eu toata rosie si nu stiam ce sa fac sa inchid mai repede casuta , era o faza cu sarut yaoi , ce ar fi zis mama ...........
- Da' la ce te uiti tu acolo ? intreaba bunica .
- La nimic , zic eu .
A trebuit sa vad episodul a doua oara , si atunci cand il vedeam si eu a doua oara , intra si bunica :
- La ce te uiti tu acolo ? intreaba bunica .
- Iarasi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! imi zic eu in minte
- La nimic , ii raspund eu si pun pauza + inchid youtube-ul .
Alta faza : Ma uitam eu asa cand n-aveam nici o treaba la Afro Samurai , urasc animeul ala . Era episodul ala cu stiti voi ce , ce mai , ceva ce incepea cu s si se auzeau gemetele tipei aleia , plus era la 46 ca eram intr-una din zilele mele surde .... Eu il dau in disperare mai incet .
- Lasa ca stiu eu la ce va uitati voi acolo , zice bunica .
- Taci , nu stii la ce ma uit eu . Eu ma uit la iepuri si catelusi ! zic eu nevinovata , aveam 11 ani atunci .

Ultima e CEA mai penibila , plus nici nu vroiam sa o vad . Dar nimeni nu m-a prins calumea inca si n-am primit nici o pedeapsa 4 .
Va rog, nu-i lasati sa moara!



[Imagine: cuZv.gif]
[Imagine: 3MiK.gif]
[Imagine: BvWd.gif]
[Imagine: QrLB.gif]
[Imagine: v1oJ.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Michiyo道代 - 19-11-2010, 10:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)