Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#96
21 Vaaai 21 haioase faze 21 am patit si eu o chestie absplut jenanta. Eram in sufragerie si vorbeam la telefon cu cea mai buna prietena:,, Ma! M-am uitat la un yaoi!! Frate am devenit fana yaoi! '' si incep eu cu: ,,mama si ce buze rosi dragute avea, mama si cum s-au sarutat aia! frate! yoi-ul este extraordinar!'' . Intre timp, mama aude de yaoi si buze dulci si muscaturi si alte etc-uri importante pentru fanii yaoi. (mama s-a informat stie ce e ala yaoi, hentai, yuri, ce e Nijikon, Otaku, Japonia). Si vine ea spre mine:,, Te uiti la yaoi? La yaoi?? Uite ma ce faci tu in loc sa inveti!!'' eu: ,,e vacanta...de vara!'', ea:,,Nu conteaza ! Iesi afara cu rolele, n-ai treaba?'' eu: ,,scuze, n-am vrtu sti era interesant...'' ea: ,,Bine! ai grija'' (sa nu se mai supere, am inceput cu manga ) 21
[Imagine: wqymg0.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de deeaH2elen - 18-11-2010, 04:27 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)