Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#86
Cred ca am un noroc extraordinar. Nimeni nu ma prins , eu ma uitam la yaoi pe youtube si Tata trecea pe langa mine21 Acum daca stau cu mai multi tot imi e usor4 Mai ales ca acum am si leptop-ul si stau mai comod. Tata ma considera un "inger" 21 daca ar sti... Eu ma uitam si la hentai cu o fata cu tata dincolo , usa deschisa , el nici o problema==
Acum cateva luni si ceva (cred) am intrat pe cal. si cautand ceva yaoi (iubesc acest gen:X ) am dat de un site, e ma uit um pic pe el , apoi mai stau prin pat . Intru iar si vad ca pagina e acolo (of shet...) nu am stiu ce sa fac , repede am intrat si am cautat pe net cum sa o sterg , nimic , am incercat nu mergea , intru pe mess nimeni nu a stiu sa imi raspunda.==Plina de ingrijorare am sters internet explorar21 ca pe ala am vazut site-ul. Il instalez dinou , nu merge , auchi ce ma fac. Mai intru pe mess si ii spun unei fete, ea imi explica dar tot nu merge apoi o idee geniala sa sterg toate datele== Incerc , merge! Minune, si face fata aia "pentru ce aveai nevoie?" si asa iam povestit si a spus ca si ea se uita21 si mia dat un site cu jocuri hentai==
Peste cateva minute sau ore , vine fratimiu cu un prieten de al lui , inima imi batea , nu stiam ce sa fac. Daca aparea dinou site-ul ,ma pun in pat si ma invelesc cu plapuma si mi-o pun si pe cap, incep sa tremur , si sa transpir. Dupa ce au plecat eu intru si ... nimic nu mai era. Si eu ma ingrijorasem degeaba 2
Anyway ... sper ca nu vam plictisit. A da mai era o faza dar nu e cu hentai sau alceva.
Eram eu pe cal. pe un joc si cumnatamiu in pat langa mine, eu vorbeam cu unul si ne alimtam "iubire" "te iubesc" "iubitule" si etc... 21 apoi am inceput sa fac poze cu ala si eram intr-o pozitie pe joc , aiai , eu eram dedesupt el deasupra si ne "sarutam" 21 Cumnatamiu nimic , linistit in pat. Deci asta e prea culmea... noroc ca nu ma spus sau nu a vazut==
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de yaoi maniac - 24-08-2010, 12:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)