Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#83
Am fost si eu prinsa de cateva ori . . .
Acum catva timp , tata se grabea sa plece undeva . Iar eu , ametita cum sunt , am uitat ca el isi baga nasul in tot ce fac eu . Nu stiu ce s`a intamplat la baie , iar eu am fugit ca sa vad . Bineinteles , laptopul meu era deschis , cu un fic in toata splendoarea lui . Cand am venit de la baie , il vad pe tata ranjind asa frumos . . . Mi`a picat fata >.< Daar , am avut o sansa la viata . Nu a citit decat cand fata isi declara sentimentele pentru baiat si cand se sarutau , daca citea si hentai`ul eram moarta .

Inca o data , eram cu fetele care erau fascinate de cum povesteam eu un hentai xD Si intra repede vara`mea care intreaba " Despre ce vorbiti ? " , eu in gura mare nervoasa ca am fost intrerupta " Despre hentai !! " . Mama mea era in spatele ei , iar vara`mea stie ce inseamna hentai . Am ramas cu o fata de genul O____O . Apoi m`a intrebat mama ce inseamna hentai , iar eu " Pai . . . un film . . . si . . . este vorba de istoria unei imparatese !! Domnul de istorie ni la dat " . Uhm , puteam sa ii zic mamei ceva , pt. ca ea este destul de cul , dar cred ca laptopul meu era confiscat 4 . Bine ca vara`mea si`a tinut gura , ca altfel eram moarta . Mai ales ca ea pipereaza orice .

Nu sunt o fana infocata a hentai`ului , dar ma mai uit , pt. ca imi place uneori , dar la yaoi nu pot rezista sa nu ma uit 4


[Imagine: iloveyouanimesign.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Ash. - 20-08-2010, 11:41 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)