Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#77
Waii...Am patit-o si eu!Defapt,cui nu i se intampla astfel de lucruri?
Eram acasa,singura,defapt doar cu bunicumiu dar e ca si inexistent,si ce ma bate pe mine gandul?Deschid repede pagina cu hentai,tralala,momentul culminant,blabla,dau pe pauza deoarece parca aud niste sunete asemanatoare cu niste pasi,dar am zis ca doar mi se pare,si continui sa privesc spre monitor,cu volumul dat destul de incet.Dintr-o data aud usa ce se deschide repede.
-Ai mancat?Pentru ca...Ce e aia?(uitandu-se uimit la monitor)Acum inteleg de ce tii tu usa incuiata!Gata te spun lu maicata!
SI a iesit lafel de repede precum a intrat.Eu panicata,nici nu mai nimeream X-ul dela pagina.Dupa ce l-am nimerit si am inchis-o m-am trandtit in pat,uitandu-ma pe pereti,gandindu-ma ce sa-i zic lu mama.
La cina,toti la masa,liniste,cand deodata.
-Ia zi lu maicata la ce te uitai azi cand am intrat in camera!
-La ce te uitai?intreba mama absenta.
-La nimic!Are vedenii!Erau doar anime-uri,desene dalea stii tu!Am sarit eu,panicata,balbaita si tot tacamu'!21
-Ce desene?!Cand tu te uitai la...
-Mai ti-am mai zis eu ca ai vederea cam proasta!Lasa-ma ca nu stii nimic!Hai sa mancam ca mi foame!Si...
Si am continuam discutia cu mama.Dar spre uimirea mea nu mo intrebat nimic.Probabil era prea obosita sa ma mai interogheze la ce ma uit eu 21 Am scapat usor,dar bunicumiu a ramas suspicios asa ca...trebuie sa am grija na!21^______^
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~



Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Cafe au Vanilla - 22-07-2010, 11:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)