Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#71
o frate...100% alerta yaoi21///sunt mega disperata dupa yaoi... si ce faceam...mam duc am inchis frumos usa la tata si fratimio si am lasato pe a mea deschisa...in caz ca se auzea vreo usa ca se deschide..sa stiu sa inchid fereastra...bunn toate bune si frumoase...un yaoi sexyyyy si hot...(manga)... eram la cele mai misto faza... toata pagina era plina de chestid e genu "ahhh, hurts ahhhhh" si aud usa...baga rpd in bara fereastra deschide alta..rpdddd...vine fratimio nu am apucat sa o inchid..decat sa o las pe bara...si face la mn: intra pe sport.ro... okkkk... intru eu..nu gasesc ce vrea el...:date caut eu...ok...*tremuram ca nebuna nu da pe fereastra ailaltaaaa*...a mers bn...si apoi teroareaa...din greseala..a apasat pe fereastra de la manga...si aia doi erau intr-o impostza..cu craci in sus...imbratisati..chestii la la la21
a durat doar 5 secunde..si a schimbat fereastra..nush dak a vazut ceva..dar fac eu la el: hai ma date...ca ma pus o prietena sa caut ceva si trebuie sa ii dau linkul...si a plecat...lollll ok...dak diseara ii spune cva lu mama...sunt moarta..uratimi succes20(
[Imagine: 2m2b9sn.gif]
*Sebastian Michaelis*

Black Butler

[Imagine: bj7bc6.jpg] [Imagine: a4n0w2.jpg] [Imagine: s3oiv5.jpg]
[Imagine: 168impv.gif]

...A Demon*...And A Butler





Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Elina - 17-06-2010, 05:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)