Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#69
Păi , pe mine nu m-au prins părinţii sau bunica , 21. De fapt la mine întâmplarea e oarecum mult mai ciudată. Eram la şcoală, şi cred că pe vremea aia eram a şasea. Pe la început. Şi toţi ştiu că prin a 5a, a 6a află tot copilu' de hentai. Şi , cum noi aveam calculatoare cu net în clasă, ce ne vine în minte. Bă' hai să întrăm pe un site cu hentai. Deschidem , ne adunăm vreo 20 de cretini, şi ne holbam la ăia. 24. Aveam şi boxe 21, să se audă mai bine, am dat la maxim, că era gălăgie. Şi la un moment dat, se terminase pauza. Noi, copii proşti, am crezut că am dat pe pauză , aşa că am acoperit monitorul şi l-am stins. De fapt se oprise să se încarce. Şi aveam oră cu directoarea. Noi fără nici o problemă, era linişte în clasă. Şi după ce se încărcase, se auzise, cu boxele la maxim : Ahhh! Mooore ! 24. Eram mici şi proşti şi nu savuram momentul. Eram super speriaţi, şi directoarea s-a dus la calculator. A aprins monitorul, şi ce vede! . Îl acoperă repede, şi începe. Cine l-a deschis ? Cine s-a uitat ? Noi nimic. Părinţi la şcoală, şedinţe, şi până la urmă i-a scăzut nota la purtare tipului cu ideea.
Acum, dacă ne mai aducem aminte râdem ca nişte idioţi, probabil cum toţi ar fi făcut 24.
You know it is going to be a bad day , when you jump out of bed and miss the floor.






Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de Lori. - 17-06-2010, 03:59 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)