Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Oh no! Parintii m-au prins uitandu-ma la hentai

#64
Hmm deobicei inchid sonorul cand urmaresc ceva mai kinky xDD Si stau intr-o pozitie in asa fel incat mama cand intra nu poate vedea ce urmaresc . Da , noroc ca am laptop o_o . Altfel nu stiu ce m-as face o__o
Well , ma uitam eu odata pe niste poze yaoi 65 Si a trebuit sa merg la masa o_o Si deobicei inchid toate ferestrele de la net , pentru ca mama sa nu se strecoare in intimitatea mea o_o xDDD Si normal ... am uitat -.- . Am mers la masa , iar mama mea s-a strecurat pe aici si vedea jos scris "Yaoi sexy boys" sau ceva de genul o_o . Cand a dat mai sa-i cada fata o_o . Si a inceput , Diana la ce te uiti ?Te uiti la barbati gay . Dar ce e asta ? Si bla bla xD Si incepeam sa ma apar "mama , dragostea nu tine cont de sex" 21 . Ma rog , a uitat toata chestia dupa ceva timp . Cand mai fac lucruri de astea , iar mama intra in camera inchid rapid toate ferestrele si se mira o__o . Stie ca ascund ceva , dar nu va afla niciodata xDD Am parola la laptop secret
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ♥Belle-Chan♥ - 11-01-2010, 08:50 PM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de ...:::Hana Arakida:::... - 07-03-2010, 04:16 AM
RE: Oh No!!!111!!one!!11 Parintii m`au prins uitandu`ma la hentai..dammit >__< - de βεκi - 10-04-2010, 07:26 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)