Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ask a stupid question, get a stupid answer!

pentru ca,deoarece21 tine la mine,si nu ma lasa sa ma plictisesc.Ca daca ma plictisesc incep sa adorm,asa ca ma lasa sa dormn numai noaptea ^^

next : De ce prietenei mele ii place sa stea mereu in oglinda... si ma intreaba daca " ii sta bine cu ... aia" ??

^^ja`

Pentru ca daca nu ar sta in oglinda sa te intrebe pe tine daca ii place cu ... aia atunci ar trebui sa se uite mereu in fata ta si sa intrebe oglinda daca ii sta bine cu...aia 4

Next : De ce este culoarea alba,asa de alba? "?

Scoala ... Eh pei pentru inceput intr-o zi in preistorie un tip pe numele lui de maimuta preistorica,pentru ca al lui nume nu poate fi pronuntat in ziua de astazi,a gandit..Si ei bine se plictisea atat de tare incat a spus: De ce nu as inventa eu ceva sa ne scape de aceasta plictiseala? Well s-a gandit el cativa ani apoi a zis ": Am sa inventez scoala.Era atat de fericit ca acum urma sa scape de plictiseala dar a descoperit ca scoala e un adevarat esec.Scoala exista pentru a ne toci noua creierele 21

Next: De ce se fac glume pe seama blondelor ?

deoarece sun considerate elodia ...22si trebie sa apara la dan diaconsecu in direct )
next4e ce face maimuta dush inainte de culcare si apoi varsa ,lapte ?
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

De ce face maimuta dush inainte de culcare si apoi varsa ,lapte ?
well ciudata intrebare dar doar asta cere topicul 24
Ei bine este un raspuns foarte logic si totodata ilogic interesant si totodata idiot,ei bine daca maimuta ar fi fost lup nu ar mai fi facut dus inainte de culcare iar apoi nu ar mai fi varsat lapte pentru ca lupii sunt mai mult niste patrupede adica nu au picioare si maini asemenea maimutelor care se apropie foarte tare de acei mamiferi numiti oameni.Adica ele varsa lapte pentru a nu varsa miere.Pentru ca apoi mierea se va intinde peste tot si acolo vor aparea albinele care le vor infricosa pe albine si fac dus inainte de culcare pentru a nu mirosi urat in timpul noptii.Din cauza vizitei pe care o au in fiecare seara , vine o vulpe neagra cu dungi verzi in fiecare seara la ele 78
Next : De ce baietii frumosi au prietene ? 78

:dizzy: o intrebare buna (e acelasi lucru cu de ce fetele frumoase au prieten urat) se pare ca ele sunt atrase de ei iar ei poate ca doar vor sa le faca pe plac prin faptul de a sta cu ele si cu inca vro 10 ca ele ,nu stiu poate e vina hormonilor sau a neuronilor la atata frumusete nu mai ai nevoie de ei.


"? De ce au fost creati oare oamenii ?
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

Oameni s-au inventat ..pentru a creea dusuri pt sfinti ,masini luxoase ,barri si cel mai important computere si interenet 19
ASa pot conv cu sefu ..sa afle unde se duk ....In rai ..daka dai bani ..in iad dak nu dai nimik
Next 4e ce E basescu presedinte
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

Asta e simpla deorece nu aveam alt comunist pe care sa-l punem si noi presedinte si l-am gasit pe el, sau poate pt. ca lui Stolojan ii era frica de el si la lasat sa concureze in locul lui pt. presedentie.


De ce exista rivalitate intre baieti si fete ?
[center][Imagine: formylovelupiiableguti.png]


[Imagine: cefataare2text2.png]


[Imagine: supercelputinmieimiplacy.png][/center]

Rivalitate intre baieti si fete? Well ce intrebare tare.Cred ca niciodata nu m-am gandit la asta 24Well..
Rivalitatea intre baieti si fete s-a nascut acum mult timp inca de cand au inceput oamenii sa gandeasca,au inceput sa vada ca fiecare specie are calitatile sale si vedeau doar calitatile speciei sale si defectele celeilalte specii.>Apoi au inceput sa vada calitatile,calitatile tari ale celeilalte specii pe care cealalta specie din pacate nu le avea.Asa ca au inceput sa se bata, sa isi scoata ochii si apoi sa se reproduca.Rivalitatea exista pentru ca apoi intr-un final scopul sa fie finisat 24 I mean dupa rivalitate + atractie + love = copii 21
Next : De ce jucam acest joc ?

Pentru ca daca nu ai pune-o nu ai putea sa adormi, te-ai trezi prost dispusa, te-ai duce si l-ai rapi pe Mos Craciun si ai distruge speranta copiilor.

Next: De ce exista secrete?
[Imagine: da-1.jpg]


Twilight... Would you die for love?


It's on my lips, it's in my dreams.
It's a story told by two.
You say you want to be happy.
I can make your dream come true.


my yaoi fan fic


[Imagine: chibi_1341.gif]
chibi-ul lui Pure Love

Bomboane...multe bomboane pentru Asha :X



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Question meme generator Mitzuke. 44 20.570 10-09-2010, 10:12 PM
Ultimul răspuns: Elusive wolf


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)