Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sugestii

#1
Aici la Animezup suntem deschisi sugestiilor voastre! Daca ati vazut ceva interesant pe alt site si ati vrea si pe Animezup, sau daca aveti o idee proprie, nu ezitati sa ne spuneti! Suntem deschisi sugestiilor!
De asemenea, am adaugat recent si o sectiune unde puteti viziona anime-uri on-line! Daca aveti anime-uri pe care ati vrea sa le punem, puteti sa ne anuntati si o sa incercam sa facem tot posibilul! Incercam insa sa nu punem anime-uri extrem de cunoscute, sau care pot fi vazute la tv. Mai bine ceva nou, nu?
Si o alta intrebare... ati prefera mai multe anime-uri on-line? Sau downloaduri?
Parerea voastra conteaza!

#2
Err .. am un fel de 'idee' [minune [Imagine: laugh-1.gif] ] avand in vedere categoria Requests ...mi s`ar parea mai usor daca s`ar face niste sub forumuri [cum sunt la DB] cu requesturi pentru anime si manga desigur ,pentru mine pare mai usor asa .. >.<


#3
E o idee foarte buna si tocmai a fost pusa in practica 4

#4
As dori sa propun intoducerea animezup intr-un decor special de Halloween care sa stea de pe 31 oct dimineata pana p 1 noiembrie seara? ma gandesc ca la o tema(font) special pt halloween ar lua 1 luna de munca de aceea propun asa de devreme

Deci sa fie o tema(font) special care sa arate asa:

Sa predomine culoarea neagra care e si acum ca tema(font) pe site dar pe margine a fie bostanasi cu de acest fel: http://www.personal.psu.edu/users/a/m/am...loween.jpg si niste vampiri care cu ajutorul .gif sa zboare.

Si daca ar fi posibil un link-capcana pe site, Astfel incat cine il acceseaza sa rasara niste zombie sa ii traga o sperietura buna.

Si inca o sugestie:

Daca pot face la concursuri un topic Povesti de groaza pt noaptea de halloween si sa fie viz doar admin si super modului (mie) si astfel cine are de postat o poveste sa o dea supermodului (mie, ca sa o postez) Si acum de ce sa fie inviz userilor si mozilor e intrebarea. Voi explica: Ca sa nu stricam userilor curiosi SURPRIZA. ma gandeam ca acest topic va fi viz tuturor userilor dornici de povesti de groaza incepand cu 31 oct ora 22 pana pe 1 noiembrie ora 22

Din cate am vazut eu flaw, tu ai impartit in grupuri userii: admini, supermozi, mozi, useri

Deci cred ca ar fi posibil sa fie topicul viz numai de priemele 2 grupuri

Si inca o sugestie.

Propun ca in loc ca un element sa il inlocuiasca pe altul sa putem sa avem toate elementele

#5
1. O tema nu se face chiar foarte usor si sa te chinui sa o faci o tema pe care o vei tine doar o singura zi nu e foarte "rentabil", asta in conditiile in care mai am de lucrat si la Extra Animezup. Cateva schimbari se pot aduce insa, cum ar fi un banner nou sau lucruri mai marunte care sa poata insa induce acea atmosfera.
2. Link capcana? 10 Si cum faci sa nu se prinda nimeni ca e capcana? 10
3. Normal ca poti face un astfel de concurs. Nici nu inteleg de ce ai intrebat 106 Insa nu pot sa fac un topic vizibil doar pentru anumite grupuri. Pot doar sa fac asta pentru toata sectiuniea sau sub-forumul. Plus ca nu vad rostul. Nu poti sa creezi direct topicul in acea zi?

#6
Ok am inteles. Doar asa niste lucruri marunte care sa induca atmosfera de Halloween si topicul concurs il voi face pe 31 octombrie.

#7
"Marunte" in sensul ca nu vor necesita foarte mult timp 10 Nu neaparat in sensul ca nu vor fi sesizabile sau ca vor fi lipsite de importanta.

#8
Deci creierasul meu nu a avut ce face si a clocit o idee : ce ar fi sa facem o luna a unui anime preferat de useri? adica ales prin vot dintre 5 animeuri (ar merge animeurile care au ramas la anime detaliat) . Si in luna aia sa facem tot felu de walluri, siguri ,avatare ,fanarturi ,fanficuri cu tema animeului ales . Si la sfarsitul lunii sa se aleaga cate un wall ,sig sau ce s-a mai facut ca fiind cel mai bun si sa castige un premiu .
Si ca sa nu fie threaduri imprastiate peste tot ,sa fie un forum cu titlu ''Animeul lunii'' iar in el sa fie subforumuri cu titlu ceva de genu ''luna-anul -animeul'' . Sa fie ceva distractiv!

offtopic: WTF happened with kyo (again)?

#9
Eu sunt de acord ci ideea ta Shiva. Chiar imi place foarte mult ideea.

#10
LOL ! nu ma gandeam ca am sa am atatia sustinatori 21 idea mi-a venit in ora de mate . Daca tot nu pricepeam nimic din intervale si ce draq mai debita profu mai bine sa ma gandesc la vreo sugestie >.<
Si sa stii ca idea ta e tare ,fleeting ray! Sa fie site-ul personalizat cu un skin asortat . Cu toate ca s-ar putea sa cer prea mult ,avand in vedere ca nu e asa de usor sa faci o noua tema in fiecare luna >.> Poate o imagine pe care sa dai click ca sa intri pe site , ceva in genu ce e pe anime-club.ro . Si pe imagine sa scrie ca animeul luni e XYZ sau ce va fi ales .
Ora de azi de fizica a fost super plictisitoare ,ca eu terminam intotdeauna prima O-o asa ca mai am o sugestie: ce ar fi sa fie un tabel cu cele mai noi posturi din forum pe site? prea gol pe acolo .



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Intrebari/ Reclamatii/ Sugestii/ Cerinte Nya. 27 14.247 14-09-2012, 08:35 PM
Ultimul răspuns: Nya.


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)