Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Leaving paradisse I: Madrid

#54
Buna (o sa mai comentez inca o data caci am dat din greseala delete si am sters commu :| )


Frumos capitolul. Descrierea decurge bine, ne sta alaturi de la inceput pana la sfarsit. Dialogul e bun, nu e mult si plictisitor sau putin si prost e bine conturat si pus unde trebuie cand trebuie.Nu ma asteptam ca Sakura sa afle de la Sasuke, respectiv Sasori ca ei o iubesc. Ma asteptam sa afle singura, singurica dar vad ca nu s.a putut...Ceea ce nu prea imi place este lucrul ca Sakura mereu ramane cu Sasuke si pe restu care sunt si ei pretendenti gen Sasori, Deidara, Naruto(in nici un caz nu as vrea sa ramana Sakura cu el!!!!!) ii lasa pe dinafara dar mai bine nu ma pronunt caci nu am aflat inca verdictul si poate nu e asa cum spun eu si o sa fie continuari nu monotone ci incitante. Deci Next>
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
Leaving paradisse I: Madrid - de ^Ciresica^ - 16-05-2011, 10:05 PM
RE: Leaving paradisse I: Madrid [naruto][ +18] - de Sho-Yo - 19-12-2011, 11:05 PM
RE: Leaving paradisse I: Madrid - de ^Ciresica^ - 29-07-2012, 09:33 AM
RE: Leaving paradisse I: Madrid - de RalucaGabor - 14-08-2012, 09:01 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)