Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Leaving paradisse I: Madrid

#33


HeHe,

Am ajuns si ma bucur ca a`ti pus continuarea caci, sincer, nu m`ai aveam rabdare si muream dar a`ti venit la timp cu medicamentul :x

Descrierea buna, actiunea buna, dialogul super, deci Ok. Si sincer, nu pot sa cred ca Sasuke spune ca Sakura este oaza lui de liniste iar inainte ii spusese niste lucruri, nu tocmai frumoase dar ce s`ai faci? Azi vii, maine pleci. Cam asa si Sasuke dar sper sa fie doar un azi pleci si maine vii, pentru totdeauna.

Fara alte doar si poate imi doresc din tot sufletu mhe`o sa aduceti continuarea dar nu asa "devreme" ca asta " :))

Acest comentariu a fost scris de Sho-Yo ^&#!
[Imagine: 445775bigthumbnail.jpg]
E trist cand stii ca tot ce`a fost s`a terminat.....E trist cand stii ca tot ce`aveai..s`a spublerat! E trist cand stii ca tot ce`a fost...a devenit...O simpla AMiNtiRe, o pata de iubire...Si inca`ncerci s`o iei de`la`nceput.. dar in zadar! incerci tu iara....Negrii, ochi, abis, inchis fara de scapare! Nu incerca tu iara sa te`mpaci! cu gandul ca o sa mai fii~atat! Impaca`te cu`a tau gand si restu il omoara





Răspunsuri în acest subiect
Leaving paradisse I: Madrid - de ^Ciresica^ - 16-05-2011, 10:05 PM
RE: Leaving paradisse I: Madrid [Sasusaku +18] - de Sho-Yo - 16-08-2011, 02:31 PM
RE: Leaving paradisse I: Madrid - de ^Ciresica^ - 29-07-2012, 09:33 AM
RE: Leaving paradisse I: Madrid - de RalucaGabor - 14-08-2012, 09:01 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)