Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rollerblading/Inlineblading

#5
Sincer, mie nu mi-a placut niciodata chestia asta. Am avut o pereche de role cand aveam vreo 12-13 ani, dar mi-au ramas mici si nu mi-am mai luat altele. Ma enerva ca mi-era prea cald la picioare cand le purtam si nu prea puteam sa intru in magazine cu ele si mi-era mereu teama ca o sa cad si o sa ma julesc foarte tare, pentru ca nu erau chiar netede aleile din parcul in care am invatat eu sa ma dau cu rolele. Nici nu prea ai pe unde sa te dai pe aici, mi-ar fi frica sa merg atat printre masini cat si printre oameni, pentru ca nu m-am prins niciodata cu anume te opersti (mie pur si simplu nu imi iesea), iar zilele de mers prin parc si stat acolo cateva ore au apus de mult. De fapt, odata cu rasarirea mall-ului.

Nu mi-as mai cumpara o pereche nici daca nu as avea ce face cu banii. Nu ma atrage deloc mersul asa pe roti, ma face sa ma simt nesigura si ma deranjeaza asta destul de tare. In plus, in momentul de fata cred ca nu mai am nici haine care sa mearga cu rolele. Stiu ca asta-i un detaliu minor, dar totusi, nu poti spune ca nu conteaza.
Tenderest touch leaves the darkest of marks,
And the kindest of kisses break the hardest of hearts
~Florence + The Machine




Răspunsuri în acest subiect
Rollerblading/Inlineblading - de Stormrage - 08-05-2011, 08:41 PM
RE: Rollerblading^^ - de Ichigo. - 12-05-2011, 11:39 PM
RE: Rollerblading^^ - de Jessica. - 09-07-2011, 09:55 PM
RE: Rollerblading - de Lia - 08-05-2012, 12:08 PM
RE: Rollerblading - de Unia - 08-05-2012, 04:09 PM
RE: Rollerblading - de Fear - 15-04-2013, 08:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)