Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Paradiso Girls

#8
Sasuke:

Sakura inca dormea cand am iesit de la dus. Dupa ce m-am imbracat cu blugii de culoare neagra si cu un tricoul al fel de negru m-am asezat pe pat langa rozalie si am privit-o cum doarme linistita. Imi parea asa de simpatica si de dulce, incat chiar as fi pastrat-o numai pentru mine, insa nu numai pentru partide de sex... ci poate in timp ar fi devenit mai mult decat o jucarie sexuala, insa nu aveam cum sa fac acest lucru. Trebuia sa o transfer la Puerto Rico impreuna cu celelalte fete, altfel nu mai primeam banii si trebuie sa va spun ca nu era deloc o suma mica de bani, ci era vorba de una imensa. Sincer puteam sa imi aleg orice alta fata sa fie animalul meu de companie, insa suma asta imensa de bani nu puteam sa o iau de oriunde. Asa ca imi pare rau pentru micuta rozalie insa nu prea am de ales. Dupa ce i-am indepartat de pe fata cateva fire rebele de par, am iesit cu grija pe usa sa nu o trezesc si am coborat la parter. Pe scari imi aminteam momentele fierbintii de noaptea trecuta. Trebuie sa recunosc ca a fost o noapte bestiala, chiar daca micuta pisicuta era virgina. Pe mine unul ma dus cu gandul mai mult la o papusa sexy si gratioasa decat la un catelus fricos. Am oftat satisfacut, apoi revenind la realiate ma intrebam ce au facut aseara baietii. Ajuns la parter am auzit rasete si voci de la bucatarie asa ca m-am dus sa vad cum sta treaba. Cand am intrat am vazut trupa completa, sau mai exact pe Kiba, Naruto, Shikamaru si Neji, stand la masa si sorbind din cestile cu cafea.
-Va spun eu, incepu Kiba. Mi-a spus ca e virgina.
-Si mie la fel, spuse Naruto. Pe moment nu mi-a venit sa cred, insa nu aveam de ales asa ca i-am spus ca o voi face jucaria mea si ca va fi bine si am reusit pana la urma sa o aduc in pantalonii mei chiar daca nu a fost ceva salbatic.
-Hei baieti, zic eu intrat in bucatarie si punandu-mi intr-o ceasca cafea. Nu va mai plageti atat. Trebuie sa recunoasteti ca au fost niste partide bune. Sincer as vrea sa o pastrez pe rozalie numai pentru mine, insa am s-o transfer impreuna cu celelalte ca sunt sigur ca nu mai primesc o astfel de suma de la nimeni altcineva, inchei asezandu-ma pe un scaun langa amicii mei.
Acestia imi dadura dreptate, apoi am luat fiecare fata in parte, incepand cu cea a lui Naruto pe care o chema Hinata. Intamplator aceasta se dovedea a fi sora mai mica a Sakurei. Dupa spusele blondului am constata ca indiferent de situatie bruneta ar oferi placeri nemarginite. Dupa o lunga discutie am constatat ca toate sunt perfect pentru tipul respectiv. Imediat dupa am inceput sa vorbim chestii legate de "serviciu" pana cand Naruto, Shikamaru si Neji au trebui sa plece cu treburi prin oras. Eu si Kiba am rams la discutii, apoi atentia ne-a fost atrasa de fetele care isi facura paritia in bucatarie. Aceste se uitau putin speriate la noi, apoi dupa ce le-am invitat se aseza si-au mai recuperat din incredere.
-Uitat-ti fetelor, spuse Kiba, ne-am gandit sa va pastram pentru noi si sa transferam alte fete.
La auzul acestor cuvinte, spuse cu calmul neobisnuit al lui Kiba, fetele s-au luminat instantaneu la fata. Sunt sigur ca le parea bine ca nu vor trebui sa ofere placeri tuturor betivilor si drogatilor care sunau la agentii pentru a se satisface. Am dat naiv din gene deoarece cele spuse de prietenul meu erau minciuni absolute, insa trebuia sa le mentinem pe fete calme, pana maine cand le vom transfera cu forta.
-Maine o sa va mutati fiecare cu partenul din seara trecuta, spun eu. Azi veti sta aici si puteti sa va plimbati prin casa si la piscina, insa daca incercati sa scapati si sa iesiti pe usa, oamenii mei o sa va zboare creierii. Puteti parasii casa doar daca sunteti insotite de mine sau de unul din prietenii mei, ati inteles?
Acestea dadura din cap, apoi ne spusesera ca le este putin foame. Kiba le-a spus ca sae pot servi cu orice doresc din frigider, apoi si eu si el ne-a retras in biroul meu. I-am sunat pe camarazii nostri si le-am spus ce le-am spus si fetelor, iar acestea ne anuntasera ca vor veni cat de repede cu putinta sa punem la punct si ultimele detalii ale transferului. In timp ce asteptam, o bataie scurta in usa ma facu sa tresar. Dupa ce am dat permisiunea sa intre, Sakura isi facuse aparitie in sutien si bikini.
-Stiti, ne intrebam daca nu vreti sa veniti si voi la piscina, spuse ea zambind
Eu si Kiba ne-am uitat unul la altul pentru un moment, apoi am acceptat fara retineti propunerea. La piscina, fetele deja incepura sa se balaceasca vesele. Amandoi ne-am dat jos hainele pana al ramas in boxeri, apoi Kiba racnii din toti plamanii lui sa i se faca loc in piscina ca vine. Eu mi-am concentrat aria vizuala asupra Sakurei, care era cam retinuta in privinta balacelii in apa. Statea pe marginea piscinei, doar cu picioarele in apa. M-am asezat langa ea si am intrebat-o de ce nu intra in apa, iar rozalia imi raspunde putin rusinata ca nu stie sa innoate. Ma bufnise rasul la auzul vorbelor ei. Imediat am luat-o in brate si in ciuda eforturilor si rugamintilor ei de a nu o baga in apa, am intrat impreuna stopind pe toate lumea. Un ras general se instala peste noi doi si peste ceilalti. Dupa, am incercat sa o calmez pe Sakura si sa o asigur ca nu o voi scapa din brate insa ea refuza, asa ca pana la urma m-am dat batut si am lasat-o sa iasa din piscina. In secunda urmatoare am tras-o usor pe Hinata de incheietura mainii si i-am spus sa se urce pe umerii mei. Ezita la inceput, insa imediat ce i-am spus ca o sa ne distram se urca imediat. Kiba vazand acestea isi lua partenera, pe care o chema Ino, si o urcase pe umerii lui. Ne-am apropiat si am inceput sa ne "luptam". Fetele se impingeau de maini, insa noi cei de jos, aveam treaba cea mai grea. Trebuia si noi se incercam se ne dezechilibram unul pe celalalt si in acelasi timp sa avem grija sa nu cada fetele. La un moment dar Kiba reusise sa ma impinga, insa am fost rapid si am prins-o pe Hinata de coapse si m-am echilibrat. Nici bine nu incepusem din nou lupta ca o voce ma si opri.
-Uchiha i-ati labele de pe fata mea!
Mi-am intors privirea spre terasa si l-am vazut pe Naruto putin ofensat ca ma jucam cu fata lui. Avand ocazia potrivita Kiba ma impinse cu forta si asa eu si bruneta am cazut in apa. Imediat ce am iesit la suprafata am inceput sa innot dupa trisorul ala mic. Acesta fugi spre margine, iesind, apoi am iesit si eu din piscina si il urmaream fara sa ma opresc. Fugeam ca nebunii prin curtea intreaga, starnind amuzamentul celorlalti, apoi dintr-o data Kiba se opri brusc fiindca ajunsese la marginea piscinei. Eu venind cu viteza l-am impins puternic in apa, castigand astfel revansa. Restul trupei se aruncasera si ei in apa, apoi cand am vrut si eu sa fac acelasi lucru rozalia imi atrase atentia. Statea pe un sezlong, ghemuita si uitandu-se cu amaraciune la noi, incarcand totusi sa ascunda asta. M-am simtit vinovat pentru ca in timp ce noi ne distram asa de bine in apa, ea era nevoita sa stea acolo si sa ne priveasca doar pentru ca nu stia sa innoate. M-am dus direct la ea si i-am spus.
-Hey, ce-ar fi daca noi doi ne-am uita la un film ca si asa nu prea te impaci cu apa, ii zic zambind
-Nu as putea, mi-o taie ea. Te distrezi mult prea bine asa ca cine sunt eu sa iti stric distractia?
-Nu fii prostuta, ii spun jucaus. Haide sa ne uitam la un film si asa innotu` asta ma obosit, am nevoie de o pauza.
Aceasta iti afisa cel mai mare zambet pe care il vazusem in viata mea si am intrat inauntru. Dupa ce am pus un film in DVD, ne-am asezat pe canapea, iar ea s-a cuibarit la pieptul meu in timp ce eu am luat-o in brate. Timp de o ora si jumatate, cat a durat filmu, pot sa spun ca eu si Sakura ne-am mai sarutat discret din cand in cand. Nu stiu exact de ce faceam chestia asta, dar ceva imi spunea ca rozalia ma provoca asa ca nu vroiam sa refuz. Plus ca eu ma asteptam ca sa nu mai apucam finalul filmului, insa ne-am rezumat doar la saruturi nimic mai mult, spre nefericirea mea. Fix cand filmul se termina si ceilalti intrara in casa pentru ca se facuse tarziu. Eu si baietii ne-am retras in birou, in timp ce fetele se dusesera sa fac cate o baie. L-am sunat pe tip si l-am anuntat ca urmatoarea dimineata transfortul va pleca din Los Angeles si ca va ajunge in Puerto Rico peste 3 zile. Dupa asta, am discutat cu baietii tactica cu care le vom duce pe fete. Le vom adormi si apoi le urcam in doua masini cu numere false, dupa care pleaca spre Puerto Rico. Dupa ce am pus la punct si ultimul detaliu, la iesirea din birou ne asteptau pe mine si Naruto, rozalia si bruneta. Le-am privit confuz, apoi le-am intrebat ce vor.
-Stiti, eu si sora mea, incepu` Sakura, vrem sa facem o plimbare prin oras inainte sa plecam. Stim ca nu avem voie afara neinsotite de voi asa ca ne gandeam ca poate vreti sa mergeti cu noi.
Mi se parea o idee splendida asa ca eu si rozalia, impreuna cu Naruto si Hinata am iesit la o plimbare. Dupa ce Sakura s-a vazut dupa tocul usii, imi trase un genunchi zdravan in punctul sensibil. Am cazut in genunchi de durere, apoi am vazut ca bruneta a facut la fel cu blondul. Le-am vazut cum fugeau de parte de vila, fara sa priveasca inapoi. Curva mica si mincinoasa ce esti! Vroiam sa am ridic si sa le urmaresc, dar pur si simplu nu ma puteam misca din cauza durerii provocate. Nici sa spun ceva nu puteam. Dupa minute bune in care ma simteam paralizat am putut, in cele din urma, sa ma ridic in picioare. Am fugit pana la strada si m-am uitat in toate partile sperand sa le zaresc insa nu am avut acest noroc. Cat am fost imobilizat la pamant au fugit mancand pamantul si sunt sigur ca deja erau destul de departe. M-am intors in casa nervos si dupa ce le-a povestit si celorlalti, i-am spus lui Kiba se le incuie pe celelalte intr-o camera sa nu ne trezim cu surprize si din partea lor. Dupa mi-am scos telefonul din buzunar si am format numarul lui Sasori.
-Ordonati sefu`, raspunse el direct
-Sasori vreau sa te duci la un club diseara si sa imi mai aduci doua fete. Si nu vreau sa vii mai tarziu de miezul noptii `inteles?
-Da sefu`, insa de ce va mai trebuie doua?
-Nu mai pune intrebari si treci la treaba, ma rastesc la telefon.
Am tratit telefonul de birou. Naruto care era pe canapea si fuma, se uita in gol prin peretele de sticla, apoi vazand ca nervii mei sunt intinsi la maxim imi oferi o tigara din pachetul lui. Am acceptat fara sa stau pe ganduri si dupa ce am tras doua fumuri, am lasat capul de spate dand de inteles ca m-am mai linistit.
-Deci ce vei face? O sa le dai uitarii? Ma intreba blondul
-Da de unde? O sa o caut pe rozalie si in gaura de sarpe, pana cand o voi gasi, iar apoi - trag din tigara posesiv, apoi dau fumul afara - va regreta amarnic ca a evadat...
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 05-05-2011, 06:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 05-05-2011, 08:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 06-05-2011, 10:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 11-05-2011, 09:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 14-05-2011, 09:13 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 15-05-2011, 07:45 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 15-05-2011, 08:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 21-05-2011, 01:54 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 22-05-2011, 08:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-05-2011, 08:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 23-05-2011, 09:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Flash - 24-05-2011, 07:42 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 25-05-2011, 05:37 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 26-05-2011, 10:57 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 02-06-2011, 08:53 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Nywa - 02-07-2011, 01:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 02-06-2011, 09:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:40 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 04-06-2011, 04:29 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 04-06-2011, 06:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 12-06-2011, 12:22 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 12-06-2011, 12:27 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 12-06-2011, 02:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 24-06-2011, 07:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 24-06-2011, 07:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 27-06-2011, 10:06 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 28-06-2011, 11:30 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 30-06-2011, 12:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 22-07-2011, 09:20 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-07-2011, 10:04 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 22-07-2011, 03:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 23-07-2011, 12:03 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 08-09-2011, 10:50 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 08-09-2011, 12:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 09-09-2011, 09:52 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 28-09-2011, 10:10 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 29-09-2011, 03:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 04-10-2011, 12:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 19-11-2011, 03:35 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 20-11-2011, 03:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 18-12-2011, 11:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 19-12-2011, 10:24 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 30-12-2011, 02:23 PM
RE: Paradiso Girls - de ^Ciresica^ - 19-01-2013, 08:28 PM
RE: Paradiso Girls - de Ayumi Michaelis - 20-01-2013, 12:58 AM
RE: Paradiso Girls - de blurose - 02-02-2013, 05:58 PM
RE: Paradiso Girls - de Maria - 09-03-2013, 08:57 AM
RE: Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 12-03-2013, 11:57 PM
RE: Paradiso Girls - de dany - 14-03-2013, 09:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Rose ^^ 7 4.294 14-08-2011, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Pคnđค.
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Sho-Yo 4 2.889 27-06-2011, 01:55 PM
Ultimul răspuns: Roses.on.fire
  Paradiso Girl's +18 Mishelle 9 10.332 27-05-2010, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)