Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Paradiso Girls

#3
Am venit cu nextu :P

Sasuke:

Stateam linistit in biroul meu pe scaunul din piele neagra cu picioarele puse lenes pe biroul din lemn de cires. Pe canapeaua alba la spuma laptelui din dreapta mea stateau relaxati Kiba, Naruto si Shikamaru, tragand posesiv din tigarile lor. Pe de alta parte Neji statea in picioare, privind ingandurat prin peretele de sticla Los Angeles-ul. Agita incontinuu paharul cu coniac si gheata din mana lui, dand de inteles ca era foarte nerabdator de ceea ce va urma. Cred ca sunteti putin in ceata nu? Pai hai sa va explic cum sta treaba. Eu Sasuke Uchiha, un tanar de 21 de ani sunt unul dintre cei mai periculosi si cautati mafioti din intreaga lume. Cum am ajuns asa? Ei bine cand tatal meu a murit intr-un scandal provocat la unul dintre transferuri, eu am preluat "afacerea" avand grija ca numele Uchiha sa nu fie uitat sau luat peste picior.
Asteptam, impreuna cu baietii numiti mai devreme, in biroul meu de ore bune pe nenorocitul de Sasori impreuna cu baietii lui sa imi aduca 5 fete de nou club care a fost inaugurat in seara asta. Era trecut de miezul noptii si deja incepusem sa ma intreb unde mama dracu` puteau sa fie Sasori si gasca lui. Peste 2 zile trebuie sa fac un transfer de prostituate si imi mai trebuiau 5 fete ca el sa fie complet. Daca tipu` respectiv nu primeste fetele, nici eu nu voi prmi banii, asa ca Sasori ar face bine sa isi spuna rugaciunea daca nu aduce mai repede fetele.
-Hei Sasuke, ma trezeste la realitate Kiba. Cand mai vine Sasori cu fetele? Nu stiu cat pot sa mai astept.
-Rabdare Kiba, Sasori trebuie sa isi faca aparitia din clipa in clipa, ii spun putin incruntat
In secunda urmatore telefonul meu incepu` sa sune. Il scot din buzunarul blugilor si raspund. Era Sasori. Se pare ca, intr-un sfarsit a pus mana pe 5 fete "bune" si se indrepta spre vila. Imediat ce am inchis, le-am spus si baietilor ca prada noastra e pe drum. Acestia au ranjit diabolic, deja gadindu-se ce le vor face fetelor. Nu pot spune ca eu ma gandeam la altceva pentru ca as fi mintit. Inainte sa le tranferam la Puerto Rico, tipu` imi spunese sa le "testez" sa vad daca sunt intradevar bune la pat. Mi-am dat jos picioarele de pe birou si m-am cufundat in scaun. Eram putin obosit, recunosc, dar asta nu ma va impiedica sa am parte ce ceva actiune in noaptea asta. In linistea care domnea in camera am putut distinge ca in fata vilei tocmai oprisera niste masini. Era si timpul! Dupa putin timp o baiate in usa sparse linistea. M-am asezat mai bine in scaun si dupa ce mi-am dres vocea le-am dat permisiunea sa intre. Sasori deschise usa si intra tarand violent dupa el o domnisoara foarte elenaganta si in acelasi timp al dracului de sexy. Avea parul roz, lasat liber sa se revarse peste umerii ei in cascade rozalii. Rochia ei alba si scurta avea un decolteu foarte generos careia ii evideatia foarte bine forma sanilor ei nici prea mari sau mici. Tinuta ei era provocatoare, incat m-am simtit greu in pantaloni. Avea mainile legate si la gura pus un calus. Dupa cei doi, isi mai facura si gasca lui Sasori aparitia impreuna cu cate o dominsoara.
-Am adus fetele sefu`, spune Sasori
-Vad si eu asta nu sunt orb, idiotule! Spun injurandu-l in gand.
Doamne ce am facut sa merit asa idioti ca Sasori si gasca lui? Am oftat silentios, apoi m-am ridicat de la birou si m-am dus la bomba aia sexy si roz. Odata ajuns in dreptul ei am examinat-o din cap pana in picioare, apoi i-am spus rapid calusul de la gura aceasta intorcandu-si chipul si scotand un icnet de durere.
-Ai vazut ce buze carnoase si ce chip inocent si angelic are? spune Kiba aparant in spatele meu. V-a atrage barbati ca pe banda rulanta, continua el ranjind, prinzand-o de barbie si ridicandu-i chipul
-Poftim?!? Se trezi vorbind rozalia. Tu roscatule - uitandu-se la Sasori - spuneai ca ma vei face animatoare la cel mai nou club. Unde m-ai adus pe mine si pe prietenele mele?
-Undeva unde va trebui sa oferi placeri carnale, ii spun superior. Felicitari pustoaicelor tocmai v-ati luat bilete dus spre orasul prostituatelor.
Acestea ramasera uimite si socate. Unele dintre ele incepusera sa tremure, iar rozalia ma privea fricoasa, insa incercand sa ascunda asta. Fix cand eram pe punctul sa le spun baietilor sa isi aleaga cate o fata vocea cristalina a rozaliei ma opri.
-Ce te face sa crezi ca vom accepta sa petrecem timpul cu voi?
-Nu vei avea de ales, ii raspund eu. Nu trebuie sa va fie teama sunt singur ca ati mai trecut macar odata prin asternuturile unui barbat
-Nu ma voi fute cu tine, nici daca ai fi ultimul barbat de pe planeta. Du-te dracu in Iad, tipa ea ca apucata la mine venindu-i sa ma ucida pe loc.
-Pentru o pustoaica ca tine ai cam mult tupeu. Sa vedem daca esti la fel de buna si in pat nu numai in gura, ii zic razand. Baietii alegeti-va cate o partenera inafara de rozalie. Am s-o iau eu si am sa-i ofer un tratament foarte special, zic ranjind diavoleste.
Imediat ce baietii isi alesesera cate o fata, eu am ramas singur cu rozalia si cu gasca de idioti. Am asteptat cateva momente sa vad daca le trece prin cap sa plece, insa mare mi-a fost mirarea cand am vazut ca nu se misca din loc.
-Si voi ce asteptati? Invitatie speciala? Plecati de-aici, le spun enervat de situatie. Iar tu pisicuto ai face bine sa nu te opui ca altfel nu vei mai vedea lumina zilei vreodata, `inteles? Intreb dupa ce am fost lasati singuri in birou
Aceasta apropa rapid si alert din cap, apoi am dezlegat-o la maini, am prins-o de incheietura mainii si am dus-o la etajul vilei in dormitorul meu sau, cum imi place mie sa ii spun "cuibusorul de nebunii". Am deschis usa camerei, am lasat-o sa intre prima, apoi dupa ce am intrat am inchis usa. Aceasta incepu sa cerceteze camera, mobilata cu gust dupa parerea mea, la de un capat la celalalt. Aveam un pat dublu cu asternuturi albe ca norii de pe cer, doua noptiere negre de o parte si de alta a patului, un dulap tot negru de peretele alaturat, iar usa de sticla te ducea in balconul camerei. Rozalia se intoarse spre mine, speriata si tremurand din toate incheieturile. Bine sa terminam odata ca deja incep sa ma plictisesc de aceleasi expresii speriate pe chipul diferitelor fetele care trec prin pantalonii mei. Am impins-o de usa camerei si mi-am lipit trupul bine lucrat de trupusorul ei subtire, dar dotat. Mi-am unit buzele cu ale ei si mi-am bagat limba in lacasul ei umed controlandu-i fiecare coltisor. Limbile noastre se duelau, apoi pe parcurs se trasnformase intr-un joc perves. Mi-am despins buzele, apoi le-am coborat pe gatul ei apucandu-i cu dintii lantisorul fin de aur. L-am trans putin avand grija sa nu il rup de tot, apoi am putut observa cum rozalia incepuse sa respire alert si sa inghite in sec. Am inceput sa ii ling gatul, urcand pana la urechea ei. Am muscat-o, iar rozalia a scos un icnet semn ca o durea. Am vrut sa o iau in brate si sa trec mai repede la actiune, insa mana ei ma impinse usor de umar. M-am oprit si am facut un pas inapoi analizand-o. Aceasta isi puse mainile in jurul trupului ei, tremura din toate incheieturile, iar cu privirea in jos si plangand in hohote imi spuse.
-Te-te rog... nu face asta
-I-a te uita, spun eu fara niciun fel de remuscare. Ce s-a intamplat cu tupeul tau?
-Uite, incepu ea, realizez ca nu am nicio scapare, insa daca intradevar vrei sa o facem... trebuie sa stii ca eu... eu inca sunt virgina.
Am ramas amandoi nemiscati pentru cateva momente, apoi am luat-o de mana si i-am spus sa se aseze pe pat. Rozalia se supuse. Eu am deschis usa dulapului si am inceput sa caut o punga de cadouri care stiam ca o pusesem aici. Dupa ce am gasit-o i-am dat-o tinerei si i-am spus sa se duca in baia camerei si sa se schimbe cu ce gaseste in punga. Fata lua cu mici retineri punga, apoi se duse in baie. Ah trecuse ceva timp de cand nu am mai dezvirginat o fata. Ei Sasuke cred ca a venit momentul sa retraiesti acea placere. M-am dus la parter in bucatarie si am dintr-un dulap 2 pahare de cristal cu picior, iar apoi o sticla de sampanie, apoi am urcat inapoi in camera. Desi trecuse foarte mult timp de cand nu am mai dezvirginat o fata, asta nu inseamna ca am uitat cum sa ma comport cu ea. Cand am intrat pe usa am ramas teapan si cu falca de 2 metri. In camera mea pe pat statea o bomba, la propriu. Papusica aia purta un corset negru, cu bretele si dantela care ii punea in evidenta trupul bine dezvoltat. Acesta era prins de dress-urile ei la fel de negre ca si corsetul, care ii punea in evidenta picioarele subtiri, iar chiloteii ei erau simpli si minusculi. Am inghitit o data in sec, apoi mi-am scuturat capul. Facusem o alege inspirata cand cumparasem lenjeria asta. Initial fusese pentru Angela, fosta mea prietena, insa imediat ce am prins-o in pat cu altu` aceasta nu a mai apucat sa spuna nimic caci la ce nervii aveam i-am impuscat pe amandoi cu pistolul din dotare. Am pus sampania si paharele pe una dintre noptiere, apoi m-am asezat langa rozalie. Nu stiu de ce dar vroiam sa aflu mai multe despre ea...

Cu ce s-a imbracat Sakura
[Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go3_400.gif] [Imagine: tumblr_oof58mD3Rk1w9t19go5_400.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 05-05-2011, 06:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 05-05-2011, 08:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 06-05-2011, 10:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 11-05-2011, 09:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 14-05-2011, 09:13 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 15-05-2011, 07:45 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 15-05-2011, 08:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 21-05-2011, 01:54 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 22-05-2011, 08:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-05-2011, 08:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 23-05-2011, 09:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Flash - 24-05-2011, 07:42 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 25-05-2011, 05:37 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 26-05-2011, 10:57 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 02-06-2011, 08:53 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Nywa - 02-07-2011, 01:07 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 02-06-2011, 09:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:40 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 04-06-2011, 04:29 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 04-06-2011, 06:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 12-06-2011, 12:22 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 12-06-2011, 12:27 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 12-06-2011, 02:18 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 24-06-2011, 07:04 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 24-06-2011, 07:28 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 27-06-2011, 10:06 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 28-06-2011, 11:30 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Capsunica - 30-06-2011, 12:39 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 22-07-2011, 09:20 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 22-07-2011, 10:04 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 22-07-2011, 03:26 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 23-07-2011, 12:03 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 08-09-2011, 10:50 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 08-09-2011, 12:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 09-09-2011, 09:52 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 28-09-2011, 10:10 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 29-09-2011, 03:08 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Daria - 04-10-2011, 12:19 AM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de ^Ciresica^ - 19-11-2011, 03:35 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Rose ^^ - 20-11-2011, 03:49 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Miranda. - 18-12-2011, 11:58 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Sho-Yo - 19-12-2011, 10:24 PM
RE: Paradiso Girls [SasuSaku +18] - de Piersicuta - 30-12-2011, 02:23 PM
RE: Paradiso Girls - de ^Ciresica^ - 19-01-2013, 08:28 PM
RE: Paradiso Girls - de Ayumi Michaelis - 20-01-2013, 12:58 AM
RE: Paradiso Girls - de blurose - 02-02-2013, 05:58 PM
RE: Paradiso Girls - de Maria - 09-03-2013, 08:57 AM
RE: Paradiso Girls - de Miky sweetie :3 - 12-03-2013, 11:57 PM
RE: Paradiso Girls - de dany - 14-03-2013, 09:02 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Rose ^^ 7 4.296 14-08-2011, 07:52 PM
Ultimul răspuns: Pคnđค.
  [split] Paradiso Girls [SasuSaku +18] Sho-Yo 4 2.892 27-06-2011, 01:55 PM
Ultimul răspuns: Roses.on.fire
  Paradiso Girl's +18 Mishelle 9 10.336 27-05-2010, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Sin


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)