Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Eat your Kimchi

#3
Meh, nici n-am ştiut că există un topic despre ei. o.o

Doamne îi ador! Bine, prima dată când i-am descoperit, n-am avut răbdare să mă uit la nici un show de-al lor, şi credeam că doar îi critică pe artiştii k-pop în sens rău. Meh, m-am înşelat amarnic.
Acum o lună am avut răbdare să mă uit la un episod, cred că era despre 2NE1, Dumnzeu ştie. Anw, chiar mi-a plăcut foarte mult. Mai ales că Martina a zis că dacă BigBang nu exista, 2NE1 erau pe locul 1 în inima ei. xD Da, şi o ador când vine vorba de BigBang. Când scoteau o melodie nouă, înainte să comenteze, îşi lua hainele, se ducea afară, începea melodia aia hilară, şi ţopăia prin curte sau prin parc. 24 Doamne cât mai râdeam la fazele astea. Apoi când Simon i-a dat nu ştiu ce bautură de la o bătrânică cică, şi au făcut schimb de spirite. Era aşa de ciudat s-o văd pe Martina cum îi critică pe GD şi TOP, iar Simon să îi adore din tot sufletul. 24 Ah, sau când au comentat videoclipul de la Park Bom - Don't Cry. Simon juca spiritul fostului ei soţ, şi îi explica frumos că el trebuia să se ducă mai departe şi o lasă dar voia să se asigure că nu va suferi etc etc, şi dintr-o dată apare un fluture şi Martina începe să sară după el `Vai, uite un fluturaş`, şi Simon tot ţipa după ea că trebuie să plece. 24
Comentariile lor sunt destul de drăguţe. Cred că sunt spuse anumita pentru a ne face să râdem. Ei ca persoane mi se par super tari, adică dacă ar avea un copil, ce norocos ar fi frate să aibă nişte parinţi aşa. o.o 21 ( eu una aş vrea ca părinţi mei să fie aşa. ._. )
Ah, oricum, sunt foarte comici, îi ador. N-o să mă satur niciodată de show`ul lor. xD
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Răspunsuri în acest subiect
Eat your Kimchi - de SooMin - 28-04-2011, 03:40 PM
RE: Eat your Kimchi - de Aerith - 24-08-2011, 02:29 AM
RE: Eat your Kimchi - de Zuza. - 24-08-2011, 03:40 PM
RE: Eat your Kimchi - de Yun. - 26-06-2012, 02:40 AM
RE: Eat your Kimchi - de Aerith - 15-10-2012, 10:48 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)