Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

F.R.I.E.N.D.S.

#1
Hello ^^
Nu am vazut nici un topic despre acest serial, deci m-am gandit sa-l fac eu.
Mie mi s-a parut foarte haios. Se dadea inainte pe ProCinema.
Actorii se potriveau de minune in rolulile lor. Aici aveti si pagina de pe imdb.

Jennifer Aniston (Rachel Green)- E asa haioasa in fiecare episod. Si modul cum si-a facut aparitia in primul a fost genial. Adica cu rochia aia de mireasa plouata i cap (parca, nu mai tin bine minte) Oricum, ea mereu a fost haioasa pe tot parcursul serialului.

Courteney Cox (Monica Geller)- Cateodata e mai serioasa, dar tot se pastreaza in spiritul serialului. Cum se comporta cu Chandler, e absolut hilar 21 Are si momente de romantism, dar sa fim seriosi, amuzamentul le depaseste cu mult

Lisa Kudrow (Pheobe Buffay)- Deci asta e cea mai amuzanta dintre fete. Cu marile ei "cunostinte" mereu a reusit sa ma faca sa rad. Numai personalitatea ei ma face sa zambesc 21

Matt LeBlanc (Joey Tribbiani)- Ar face un cuplu perfect cu Pheobe, pentru ca sunt amandoi la fel de...haiosi si prosti 21 Are un talent sa te faca sa rezi cum nici n-ai mai vazut 10

Matthew Perry (Chandler Bing)- E mai cuminte asa...dar cand il apuca, nu te mai poti opri din ras. Imi place cum mai face misto de Monica. 24

David Schwimmer (Ross Geller)- Fratele lu' Monica. La asta imi place faptul ca e asa intelectual ca nici nu mai stii ce vorbeste. Si cand incepe sa vorbeasca cu Joey, care e prost de da in gropi, are niste faze asa amuzante 78

Cam atat despre personajele principale.
Imi placea mult si genericul de inceput
Per final, ador serialul asta, desi s-a terminat 2
Astept si parerea voastra. ^^
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !




Răspunsuri în acest subiect
F.R.I.E.N.D.S. - de Dragonz Eyez - 05-04-2011, 10:42 AM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de βεκi - 05-04-2011, 10:27 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Crazy~Tenshi - 01-08-2011, 10:18 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de DeDal N. - 07-03-2014, 08:15 PM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Romania - 08-03-2014, 03:00 AM
RE: F.R.I.E.N.D.S. - de Agrona - 16-04-2014, 05:12 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)