Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] "Good Boys Never Die" [naruto][+18]

#31
A trecut ceva vreme de cand nu am mai postat aici, dar ma bucur ca am reusit sa scriu urmatorul capitol. 8->
care nu este extrem de "minunat" sa-i spun asa, din pacate a trebuit sa sterg de 100 de ori paginile in care am scris, pana sa ajung aici. :))
Oricum sper totusi sa va placa, cu toate ca nu este extrem de lung sau extrem de detaliat.. --"
Imi cer scuze de intarziere, dar chiar si asa am de gand sa-l duc pana la capat.

*Celalat fic l-am inchis, pentru ca as vrea mai intai sa-l termin pe acesta. Iar dupa aceea am sa vin cu un alt fic, cu o idee buna si un stil nou.*

*Orice fel de tip de critica este permisa, doar sa nu fiti rautaciosi si rai. ):< *





Capitolul VIII
~ Hinata ~






“Tic-tac, tic- tac, tic-tac...”

E noapte, totul este complet invaluit de mantia umbroasa si nocturna a noptii, lasand fasii de lumina ce strapunga cu greu patura deasa de nori, care nu cu mult timp in urma au acoperit de-a intregul cerul, adineauri presarat de stele vioaie gata sa-si lase sclipirile sa pice spre orizont, indeplinindu-ti dorintele ravnite de atata timp... si luna, maiestoasa regina a spatiului nocturne infasurata de strae albe, stralucitoare.
Doar ceasul mai ticaie si imi strabate cu sunetele lui ticaitoare timpanul, tinandu-ma in continuuare treaza. Privesc in jur, e liniste si intuneric, ma cuprinde o stare de amorteala dar ochii nu doresc sa se inchida.
In faţa mea se afla blondul, deja purtat de vise departe undeva intr-o alta lume mult mai frumoasa ca aceasta, cat de multa liniste putea sa fie cand el dormea... ca si un copil mic. Cu gura deschisa, lasand saliva sa pateze materialul asternutului pe care noi dormeam, mainile incrucisate, parca gata pus pe pozitii in caz de atac...
Nu imi puteam lua ochii de la el, nici macar nu ma puteam intoarce, fiindca Kenji ma tinea in pozitia aceasta inconfortabila si nu cuteza sa ma elibereze din stransoare, treptat devenind extrem de enervanta pozitia.
Imi ridic mainile in sus, pentru a ma intinte putin, il prind pe acesta de brat si ii intepartez mainile de pe abdomenul meu. Ma ridic, ii sarut obrazul si plec prin curte.
Tot afara eram, stateam cu totii tolaniti pe jos, acoperiti partial de un cearcaf mai moale. Ii privesc amuzata pe restul, dormeau asa e dusi nu ma mira, toata noapte am stat la taifas si glume, ne-am jucat tot felul de traznai pana cand am ajuns sa facem striptis...
A fost placut, recunosc m-am simtit extrem de multumita si fericita, iar relatia mea cu dragul de Kenji s-a imbunatatit, pentru ca nu a mai incercat sa ma atinga in locuri indecente si interzise. Insa, Naruto a tot continuat sa fie un badaran si un pervers, si un necioplit, pupandu-se atat de pasional cu toate menajerele care ni s-au alaturat la joc, ceilalti, adica echipa lui si prietenele mele il priveau cu desgust cand facea asa, mai ales ca baietii deabia de l-au deslipit de pe acele tinere.
Situatia luase o alta intorsatura, devenea salbatic, pana si pe mine s-a napustit ...era extrem e distrat, se vedea bine asta in ochii lui ori era beat, ori era prost...
Lasan deoparte toate aceste amintiri pe care le dau trecutului, am plimb lin printre frunzele florilor exotice care imi gadila pielea la fiecare pas facut, ma imbat si ma infior de parfumul lor delicat si suav, care imi fura orice alt gand nebun sau prostesc si ma las condusa de ele pana aproape de intrarea de la casa, in faţa de tot, de unde privesc soseaua pustie...
Aud ceva fosnaind in tufisurile de trandafiri pe care ii plantase bunicul langa casa, m-am speriat pentru un moment, dar am vazut ca a iesit doar un iepuras de acolo. Se intampla deseori ca iepurii sau rozatarele, ratoni si alte animale sa intre pe acolo si sa-si faca “cuib”.
Am expirat usurata, iar cand am vrut sa merg spre casa, am fost intampinata de un strain care m-a luat prin surprindere, tragandu-ma de par si punandu-mi ceva la gura. Era drog, ceva care sigur avea sa ma ameteasca, dar am avut noroc ca m-am zbatut pentru libertatea mea si am scapat. Era cat pe aici sa cad, fiind extrem de atrasa de acel tip care tinea in mana un cutit destul de lung, amenintator si infricosator.
Se rastise la mine cu violenta spunandu-mi sa-l urmez daca nu cumva doresc sa-mi curme viata... Am inghitit in sec cand am auzit un asemenea lucru, dar nu sunt o fricoasa asa ca am stat locului si m-am pus pe pozitii de lupta, a ras zgomotos cand m-a vazut asa, cu toate ca inima in mine batea fulgerator de tare si un fior de spaima ma cuprinsese...
Sunt neajutorata asa, dar stiu sa lupt. Daca ma vede ca fug sigur ma urmareste, singura cale este sa-l infunt cu un curaj nemaiintalnit, dar daca reusesc sa ajung pana la Naruto ? Nu merge sigur ma prinde, sigur ma sfasie, sigur ma violeaza si sigur ma face in toate felurile, iar m-am procopsit cu un atacator si toate astea din cauza averii bunicului, ce naiba tot vor de la mine in primul rand ?
La dracu` sa fie cu ei de nemernici... m-am saturat, nu pot sa duc si eu o viata linistita din cauza lor, cat mai au de cand sa continuie cu asta ? nu le-a ajuns ca astazi era sa faca masina scrum un magazine intreg, acum vor sa ma tortureze si pe mine.
Doar cand ma gandesc ma apuca cu lesin, incep sa tremur, nici macar nu sunt imbracata in ceva mai adecvat, pe mine am doar o rochita de noapte putin mai transparenta, lunga pana aproape de genunchi.. si-a ales si tipul asta cand sa ma prinda, in halul asta.
- Esti incapatanata domnisoara Hinata, de ce nu vrei sa vi cu mine, te asteapta printul tau... spune acesta ranjindu-mi ridicand putin mai sus acel cutit.
- Nici in o mie de ani nu a-si veni cu tine, ce print ? vorbesti doar abureli, printul meu se afla aici cu mine, nu am nevoie de altul, ma rastesc eu la el incruntata, pastrand un ton calm. Spunei sefului tau ca nu accept oferta lui si sa se duca dracului, cu tot cu clanul sau...
Nu cred ca aceste vorbe lau incantat pe individ, deja ii vedeam furia cum crestea si isi incrunta chipul, iar in ochii lui se vedea dispretul sau chiar placerea de a rani.
Nici nu am mai stat mult pe ganduri si am alergat cat de repede am putut inspre curte, dar a fost destul de greu, deoarece acesta a aruncat cu acea lama lunga si fatala in mine, ranindu-mi piciorul si imobilizandu-ma la pamant.
Sunt patetica si cand il vad cum se apropie de mine mai rau ma apuca groaza, sigur aici are sa-mi fie sfarsitul crunt, doar daca nu cumva... nu, ar fi stupid si nici macar nu sunt in stare sa fac asta. Pistol nu am, sabie nu am, nici macar o amarata de prastie daca as avea. Se rastoarna pe mine, sprijinindu-se in palme, atintit cu privirea acea plina de ura spre mine, ranjetul nu-i disparea de pe faţa si continua sa se amuze de mine cum incercam sa ma feresc de el.
Nu am habar cat de puternic poate sa fie, sau cat de violent este, dar am constatat-o atunci cand s-a ridicat in picioare si si-a lipit talpa aceea groasa de la bocanc de rana provocata la piciorul meu, apasand cu presiune zgarietura imbibata in sage.
La dracu`... ma durea extrem de tare si nu inceta, radea pe seama mea si pe seama lacrimilor mele care se rostogoleau pe obraji mei infierbantati. M-a ridicat in sus dupa ce a terminat taifasul, prinzandu-ma de brat si ridicandu-ma cu violenta, pana cand ma pus pe picioare.
Era sadic si necrutator, iar eu neajutorata... insa pana la urma nu am mai opus rezistenta, pentru ca mi-a acoperit gura cu ceva si imediat totul s-a intunecat, degeaba m-am zbatut in bratele lui slinoase, caci tot eu am ramas cea care pierde...

Imi deschid pleoapele cu greu, genele lungi si voluminoase fac loc sa se iveasca doi ochi extrem de tulburati si buimaci. Tresar cand vad o sagetica aruncata inspre mine, atunci ma trezesc instant si speriata, nestiind unde ma aflu si ce caut intr-un loc asa de racoros.
- Te-ai trezit “printesa”, credeam ca era necesar sa-ti sarut buzele dulci pentru a te readuce la viata, vocea aceea rasuna din capatul camerei, era destul de intuneric, doar zona unde ma aflam eu era luminata de un bec, saraca de tine... cred ca esti nedumerita, nu ?
Am tacut, nu i-am raspuns absolut nimic, dupa voce puteam spune ca era un tanar, proaspat lider de clan... iar matahalele lui, adica garzile stateau inprejurul meu, analizandu-ma.
- Ce vrei de la mine ? am intrebat eu cu jumatate de gura, vocea imi secadase, eram asa de ragusita, nici nu imi aduc aminte cand am tipat dupa ajutor...
- Aduceti-o la mine, dar sa nu o dezlegati la maini, a poruncit acesta promt si acei oameni m-au ridicat de pe scaun si m-au tarat pana la el, eu opunandu-ma total poruncii lui, nici nu doream sa-i vad chipul scarbos.
Am simtit cum mana lui mi-a atins faţa, mi-a prins intre primele doua degete barbia tragandu-mi chipul aproape de al lui. Ma privea intesn parca dorea sa-mi citeasca gandurile...
Am ezitat sa-l privesc in ochi, de aceea mi-am si intors privirea spre podea, doar ca sa nu imi fac din nou trupul sa tremure de frica. Dar chiar si asa tot am inceput sa ma tem, mainile lui mi-au inconjurat talia prinzandu-ma in brate si tragandu-mi parul pe spate. Am scrancit de durere, era salbatic si al naiba de enervant, ce mi-asi fi dorit sa am o sabie ca sa-l sfantec si sa-i sterg zambetul acela pervers de pe faţa.
A facut semn celorlalti care erau in plus sa plece si sa ne lase singuri, cine stie ce minte diabolica avea si tipul asta, fiind tanar, bine lucrat la corp, avea puterea suprema asupra intregului sau clan, ce putea sa-mi faca mie mai special era: ori sa ma bata pana apareau vanataile si sangele pica din mine, ori sa ma violeze pana tanjeam dupa libertate si lacrimile amare siroiau pe obraji mei, dandu-mi veste ca mi-am pierdut puritatea.
- Deci ce ai de gand sa-mi faci ? il intreb eu continuand sa il strang de camasa lui alba.
- E greu de ales, am pus mana pe cea mai veritabila prada, care esti chiar tu, isi lipise buzele pe gatul meu sarutand pielea. Ia spunemi tu mie, ce mai face bunicul tau ? Hmm...
- Nu e treaba ta ce face bunicul meu, nu imi permit sa-ti spun, mai ales unei jigodi ca tine... nu a fost prea intelept din partea mea, imediat m-a indoit si mai mult pe spate cand ma tras si mai tare de par. Capul imi era lasat pe spate si simteam cum incep sa mi se umezeasca ochi de la lacrimi. Ucide-ma daca vrei, oricum de la mine nu ai sa obiti nici o informatie, pentru ca in primul rand nu stiu foarte multe legate de afacerile lui bunicu`...
- Stiu foarte bine acest lucru, dar tu fiindca esti mai pretioasa decat orice alta avere pe care o are batranul, sigur va veni dupa tine si eu il voi prinde in cursa, dar pana atunci de ce sa nu ma distrez putin cu tine, ranjeste si imi da drumul la par, tragandu-mi capul pana cand fruntile noastre se lipesc una de cealalta. Dupa cum tremuri pot deduce ca inca esti virgina, isi linge buzele si dupa aceea ranjeste din nou.
Ma speria atitudinea lui, baga in mine cei mai temuti fiori posibili, nu ma elibereaza din bratele lui continua sa-mi maigaie spatele si sa ridice de materialul transparent al camasii de noapte pana cand avea sa ma lase goala. Nu suportam cand un barbat dorea doar sa o faca cu o femeie, ca sa o foloseasca doar pentru a-si satisfice placerile trupesti, iar eu nu aveam de gand sa ma ofer lui... trebuie sa ripostez cumva, dar nu am arma, nu am absolut nimic si oricum acesta deja pregatise totul. Sunt legata foarte strans la maini, el are un pistol bine incarcata si eu ma aleg cu nimic.
Acum chiar ma simt vulnerabila, nu pot sa fac nimic in privinta sorti mele, daca ar putea cineva sa ma gaseasca.. Naruto, la dracu si cu el doarme linistit si nu are treaba. La fel si Kenji care sigur se ia in brate acum cu o alta fata... de ce sunt mereu pusa in astfel de situatii.
- Ingandurata ? ma intreaba acesta, scotandu-ma din gandire.
Ce motiv as avea ca sa-i raspund, dar m-a socat atunci cand s-a napustit asupra mea, atingandu-mi buzele cu ale sale, iar apoi sa continuie sa ma sarute violent, introducandu-si si limba in lacasul meu umed, explorand fiecare coltisor.
Am scos cateva sunete infundate, eram tensionata si extrem de nervoasa, insa trupul meu deja ceda nefiind obisnuita cu astfel de lucruri, puteam oricand sa clachez si sa lesin... m-a strabatut un val de caldura, am inceput sa tremur sub el, fiindca eu acum eram dedesubt si el deasupra. Nu este un joc, ci este real totul daca nu actionez am sa devin hrana fiarei... Cineva sa ma salveze !



Răspunsuri în acest subiect
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Flash - 05-04-2011, 06:36 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 10-04-2011, 11:27 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 11-04-2011, 08:30 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 18-04-2011, 11:53 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 26-04-2011, 10:17 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 28-04-2011, 09:30 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de hiimera - 14-05-2011, 10:31 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:58 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:56 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 06-06-2011, 07:37 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 10-06-2011, 10:16 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 14-06-2011, 08:23 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 15-06-2011, 11:42 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kitsu - 01-07-2011, 04:24 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 02-07-2011, 03:24 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Lena - 10-07-2011, 05:40 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 11-07-2011, 07:58 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 18-07-2011, 12:29 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 19-07-2011, 03:23 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Anna - 22-08-2011, 01:22 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 31-08-2011, 04:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 01-09-2011, 09:07 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 02-09-2011, 07:16 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 03-09-2011, 08:04 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Rose ^^ - 06-09-2011, 09:13 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 21-10-2011, 09:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 22-10-2011, 01:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Mina-chan - 21-10-2011, 09:10 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Rose ^^ - 23-10-2011, 02:57 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 05-11-2011, 03:15 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 06-11-2011, 07:12 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Mina-chan - 06-11-2011, 08:37 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Lunatica - 27-11-2011, 11:23 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)