Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] "Good Boys Never Die" [naruto][+18]

#27
Meow~ :3 !!
Imi pare rau ca am intarziat, dar am revenit cu un nou capitol si este foarte incins, cintice scene de +18, asa ca fiti atenti. :> :))
Sper sa va placa,d e data aceasta m-am corectat in timp ce am scris. Sper sa fi mai redus din greselile de tastare, ce pot sa spun nimeni nu-i perfect.
Doresc opiniile voastre, fiindca as vrea sa stiu ce perere aveti de acest capitol. ;;)
Am sa vin cat de repede pot cu urmatorul capitol.
Stiu ca nu este un capitol foarte lung.. --"
Ceau ! :3

.*Capitol Editat *.



Capitolul VI
~ Naruto ~





- Naruto mai ai mult ? glasul feminin al brunetei se face auzit prin suprafata rece a usii.
- Da ! Si inca foarte mult, spun eu ranjind fericit, fiindca eram in plina actiune si de abia de incepusem “jocul”, de ce sa ma opresc chiar acum, cand simteam fiorii aceia nebunii ce fierbeau in mine.
- Bine ! Stau aici pana termini, dar te rog grabestete, spune ea pe un ton calm, dar stiam bine ca nervii fierbeau in ea.
- Ok ! strig eu si imediat revin asupra menajerei, care de abia de reusea sa-si mai tina echilibrul cu mainile de suprafata aburoasa a geamurilor.
Imi las trupul umed si dezvelit pe spatele ei, inca acoperit de materialul uniformei. Gemetele ei se intensificau treptat la fiecare miscare pe care o faceam, puteam sa-i simt trupul cum este invaluit de placeri subite si nemaiintalnite, ma simtea pe mine inauntrul ei.
Imi cobor buzele arcuite intr-un zambet pervers de urechea ei, soptindu-i vorbe dulci si intreband-o daca ma doreste.
Glasul ei ragusit imi raspunde imediat, un “da” prelung, iese din gura ei si incearca cu greu sa isi gaseasca sprijin de ceva.
- Sigur ? o intreb eu continuand sa ii sarut naravas pavilionul urechi.
- Da... te rog.. ahh, continua..
Trupul ei parca ma implora sa ii ofer mai multe, iar vocea ei stinsa, cu greu sparge zgomotul produs de picaturile sticloase ale apei, care cadeau dur si se izbeau de suprafata alunecoasa a gresiei.
Caldura corpului ei firav si suplu, ma inconjoara, ademenindu-ma si mai mult, iar mireasma parfumului ei suav ma imbata.
Mii de iluzii si imagini se deruleaza prin mintea mea, al naiba sunt, fiindca produc asemenea placeri diabolice, insa al dracului de placute femeilor, stiu bine acest lucru si pot confirma spusele...
Toate imi soptesc inainte de plecare doua cuvinte: “Esti fantastic”. Si eu cum sunt un gentleman, imi iau ramas bun si dispar ca umbra in noapte, fara sa imi mai fac vreodata aparitia prin cuiburile lor, doar daca simt nevoia aceea arzatoare de a ma satisfice corporal si sa-mi alung gandurile si framantarile.
Insa niciodata nu am simtit adevarata dragoste, pur si simpul satisfactiile carnale, ce mi-au fost daruite de femei. La fiecare intalnire, la fiecare bal, petrecere sau plimbare, toate mi s-au oferit pe tava.
Pot sa ma declar un adevarat "casanova", fiindca nici o lady nu a putut sa-mi reziste sarmul izbitor.
Veneam si le izbeam cu privirea, intimidandu-le treptat, iar apoi cand se lasa tacerea si linistea, incepeam noi sa facem galagie nebuna prin dormitoare, sau birouri.
De barbatii acelor femei nu m-am temut niciodata, frica nu imi strapunge asa de usor venele, incat sa ma infecteze cu venin. Intotdeauna am scapat basma curat, iar de multe ori am fost ajutat de acele doamne, fiindu-mi complice, eram uimit cum de reuseam atatea.
- Domnule..domule..Naru..Naruto, ahh.. va rog eu... nu mai rezist mult, glasul ei infundat ma face sa tresar, alungand acele ganduri nebune, trezindu-ma la realitate.
Abia acum realizez pe ce fetiscana am pus mana.
Ranejesc strengareste si o prind de talie, ridicand-o brusc in sus, dar nu inainte de ai atinge sanii si a o lipi de faianta rece si umeda.
Tresare usor la contactul cu aceea suprafata, scapand un sunet placut si adorat de urechile mele, fancandu-ma sa imi inteţesc miscarile de dute-vino, patrunzand-o cu forta.
Am continuat sa-i sarut pielea gatului, coborand mai jos spre spate si trasand o linie umeda cu limba, ce ii mangaia sirea spinarii. Si-a arcuit spatele, cu toate ca pozita nu era una placuta pentru ea, nereusind sa reziste unor tentatii salbatice, ce ii electrizau trupul.
Imediat m-am lipit abundent de ea si am trantit-o la perete, ramanad locului pentru cateva clipe, pentru a savura ultima rasuflare si pentru a ma elibera.
Dar nu m-am prea putut bucura cum trebuie de acest moment, fiindca usa de la baia e fost imediat trantita la perete de bruneta.
- Eu stau ca proasta pe la usa, asteptand un nemernic ca tine sa isi termine dusul... striga ea nervoasa.
- Domnisoara Hinata, imi cer mii de scuze, este vina mea.. eu, eu, va rog nu ma concediati, vocea plangacioasa a tinerei menajere sparge linistea apasatoare, instalata de curand intre noi toti.
- Draguta, nu plange, nu am sa te eliberez de locul de munca, stiu prin ce ai trecut, chin si durere, incepe ea sa se planga pentru menajera, punandu-i plama pe umar si bocind.
Femeia asta avea minte in cap ? Nu prea cred...
Tanara cu care inainte ma distrasem, fuge repede din baie, lasandu-ma singur cu bestia.
Ochii ei lila ma fixara cu rautate si nu ezita sa-si miste picioarele suple spre mine, pentru a ma pocni zdravan in cap.
Acum, cu adevarat simteam durerea, parca cineva imi dadea cu ciocanul in cap.
Mi-am dus mana la crestet, frecand usor si cu grije ciufulindu-mi parul blond, care cadea greu pe ochii, pentru a alina durerea insuportabila.
Aveam noroc ca imi acoperisem partea de jos, sigur tanara nu se sfia sa ia mopul si sa-mi repteze organul.
- De ce strici mereu momentul ? o intreb eu si imi pun mainile in san, oftand.
- Pentru ca tu iti bati joc de ele, nu stii cum sa pretuiesti o femeie cu adevarat, tu doar...
Nu reuseste sa spuna nimic, fiindca ma apropii amenintator de ea, facand-o sa se dea in spate alunecand pe gresia umeda si aterizand in fund. Ma las si eu jos, sprijinindu-ma in plame si apropiindu-mi chipul acoperit de picaturile de apa, ce cadeau de pe suvitele rebele de par.
Ramane nemiscata pentru o secunda, continuuand sa isi tina ochii inchisi din cauza cazaturi, iar cand si deschide da peste ochii mei albastrii-senini.
Am inceput sa o privesc intens, iar ea schiteaza surpridere, usor mirandu-se ce fac peste ea.
Incercand sa-mi dau seama de spusele ei, glasul ii se face auzit, spargandu-mi timpanele, Doamne ce voce nervoasa are.
Dar o opresc brusc, atunci cand imi trec mana prin parul ei matasos, pictat vulgar de praf si murdarie si ii lipesc fruntea de a mea, privind-o cu atentie si analizandu-i ochii, ce sclipeau in lumina neonului. Lasandu-ma purtat de val si continuand sa fiu atras de acea noanta stearsa a priviri ei blande.
- La dracu, ma pierd in privirea ta... soptesc eu printre buze, apoi zambind cand ii privesc reactia rusinata, iar obrajii ii se aprind ca focul.
- Vorbesti numai porstii, exclama ea ridicandu-si buza inferioara un pic mai sus, incercand sa imite faţa de caine bleg.
- Nu mint, daca te privesc mai indeaproape pot spune ca esti cu adevarat o dulceata...
A ramas un pic socata, dar nu este singura, pana si eu am ramas perplex cand mi-am dat seama ce am spus pe gura, dar nu imi pasa.
In momentul acela parca am simtit cum un fior ma strabate, iar privirea ei ma sageteaza in inima.
Ce sunt cu aceste sentimente necunoscute ? Vreu sa aflu.
Chipul mi-l las usor in jos, apropiindu-ma si mai mult de al ei, ce naiba aveam de gand sa fac ?
Dar nu puteam sa rezist, doream asa de mult sa experimentez acest lucru, sa aflu ce este cu mine, ce este cu acea senzatie, care mi-a cutremurat si agitat inima cat si trupul... nu mai inteleg.
Mana cealalata mi-o strecor sub fusta ei de blugi nu foarte scurta, cautand acel loc ascuns, dar imediat ma trezesc cu o plama peste faţa, sarind in sus de la forta aceea puternica, care a reusit sa ma miste din loc.
- Kyaa ! incepe aceasta sa tipe. Ce naiba incerci sa faci perversule ?! continua sa tipe la mine, iar eu stau trantit la pamant cu obrazul rosu.
La intrarea in baie, isi fac apartia baietii si fetele, ramanand locului pentru a-si da seama de cele petrecure.
- Ooo Hinata, ce faceti voi aici ? exclama Ino cu un zambet strengar.
- Naruto deja treci la fapte, spune Shikamaru razand.
- Nu ! strigam noi doi deodata, eu de pe jos, iar ia din genunchi.
- Ok, striga toti.
Ma ridic de pe jos, scuturand prosopul si ies afara din camera, dar nu inainte de a ma adresa Hinatei, destul de rautacios.
- De ce a-si dori sa am pe cineva ca ea ? o privesc cu coada ochiului, in timp ce tin cu mana de scheletul usii, iar apoi plec lasand-o cu ceilalti.

Seara isi face prezenta, lasandu-si pletele sa fie purtate de vant, invaluind natura in amorteala.
Stau si privesc cerul, in timp ce curat un mar de coaja, pe teresa pot sa vad si plaja cum se indinde un pic mai departe de casa.
Peisajul este izbitor si ma lasa fara suflare, din cand in cand cu cutitul duc o bucata de mar, proaspat taiata la gura.
Dar cu fiecare imbucatura, parca zeama lui prinde un gust amar, ma simt extrem de prost, sunt un prost, fiindca am mintit atunci cand am spus acele lucruri legate de Hinata.
- La dracu, sunt un mare tampit.
- Buna ! vocea subtire si dulce a tinere mele protejate isi face aparitia, venea din spatele meu si nu ezit sa imi intorc capul spre ea, eram destul de abatut dupa cele intamplate.
Nici nu mai aveam curaj sa ii spun ceva, cred ca spusesem destule pe ziua de astazi.
Pentru prima data m-am simtit prost, cand m-am adresat asa unei fete.
“Ce se intampla cu mine ?” ma intreb, dar nu am raspuns, e prea greu de deslusit.
- Pot sa stau aici, cu tine ? ma intreaba ea linistita si calma.
“Cu tine”, a spus ea asta ? La naiba, sunt prea pus pe ganduri din cauza ei, dar i-am facut semn cu mana ca sa se apropie si sa se aseze.
- Imi cer scuze..e.., am spus amandoi. Nu am vrut... din nou in cor.
Ne-a prins rasul, dar imediat am tacut si am revenind la starea de monotonie si melancolie.
Privirea si-a ridicat-o spre mine, iar eu spre ea, dar imediat ne-am intimidat ca prin farmec si ni le-am indepartat.
Ma simteam cuprins de fericire, de ce oare ? Cu toate ca am fost un badaran, parca ma simteam altfel.
- Eu, eu aa.. imi cer scuze pentru adineauri, imi duc mana la ceafa si incep sa ciufulesc parul.
- Asa si trebuie, spunea aceasta, iar eu imi duc privirea spre ea, privindu-i ranjetul ce isi facu-se aparitia pe chipul ei. Dar lasa, e si vina mea, imi cer scuze. Dar tot ce s-a intamplat ramane intre noi doi, sa nu afle Kenji ca ma spanzura.
Incep sa rad copios pe expresia ei rusinata, dar imediat revenim la obiceiul nostru nebun de a ne tachina.



Răspunsuri în acest subiect
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Flash - 05-04-2011, 06:36 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 10-04-2011, 11:27 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 11-04-2011, 08:30 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 18-04-2011, 11:53 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 26-04-2011, 10:17 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 28-04-2011, 09:30 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de hiimera - 30-04-2011, 12:07 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:58 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:56 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 06-06-2011, 07:37 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 10-06-2011, 10:16 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 14-06-2011, 08:23 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 15-06-2011, 11:42 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kitsu - 01-07-2011, 04:24 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 02-07-2011, 03:24 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Lena - 10-07-2011, 05:40 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 11-07-2011, 07:58 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 18-07-2011, 12:29 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 19-07-2011, 03:23 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Anna - 22-08-2011, 01:22 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 31-08-2011, 04:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 01-09-2011, 09:07 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 02-09-2011, 07:16 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 03-09-2011, 08:04 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Rose ^^ - 06-09-2011, 09:13 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 21-10-2011, 09:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 22-10-2011, 01:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Mina-chan - 21-10-2011, 09:10 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Rose ^^ - 23-10-2011, 02:57 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 05-11-2011, 03:15 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 06-11-2011, 07:12 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Mina-chan - 06-11-2011, 08:37 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Lunatica - 27-11-2011, 11:23 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)