Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] "Good Boys Never Die" [naruto][+18]

#11
Scuze de intarziere.. imi cer scuze, scuze, sper sa ma iertati, dar nu am avut idei foarte geniale si nici acum, sunt sigura ca am grabit actiunea pe acolo.. dar nu am avut alta cale.. sper totusi sa va placa si acest capitol.
Promit ca urmatorul va iesi mai bine. :*
Si fetelor merciid e com. >:D<




Capitolul III
~ Naruto ~





Soare, apa, nisip, galagie, muzica, fete frumoase si oameni ce stiu sa se distreze pe cinste.
La naiba, am ajuns in paradis. Mai frumos de atat nu se putea...
- Buna dulceata ! exclama doua fete ce isi trec privirile spre mine si apoi se fac disparate in multimea nebuna ce dansa neincetat pe nisipul auriu.
- Asa mai vi de acasa, spun eu in soapta si imi tin privirea albastra, acum stralucitoare din cauza razelor puternice ale soarelui, ce imi reflecta frumusetea adanca si profunda a acestora, facand orice fata de pe aceasta portiune de plaja, sa se topeasca ca o inghetata pusa la soare, doar privindu-ma in ochii.
Dar din neatentie, fara sa vreau m-am izbit de cineva. Eu insa nu am cazut, dar persoana respective ce adineauri a facut contact cu umarul meu, sa prapadit pe jos, acoperinduse de particule de nisip.
Glasul mirat si subtire ii se facu auzit, sigur era o tanara frumoasa. Mi-am intors trupul, cat si privirea spre ea, iar pe chip am atasat un zambet de ingrijorare, ca sa nu par un nesimtit. Dar acesta s-a sters imediat, cand am vazut-o pe protejata mea.
- Putea sa fie o amazoana, dar nu... spun eu in timp ce ridic din umeri si privesc spre cer, adresandu-ma lui Dumnezeu, pentru acest ghinion subit.
- Nu te mai crede “zeu” pe aceasta plaja si ajuta-ma sa ma ridic, spune ea in timp ce isi ridica mana stanga in sus, incepand sa stranga de cateva ori din degete apoi sa si le relaxeze, tindand plama deschisa.
- Nu am auzit cuvintele magice... spun eu, in im timp ce imi pun mainile in san, atintindu-mi privirea spre cateva fete ce nu incetau sa-mi faca ochi dulci, uitand complet ca cineva anume, cerea ajutor.
- Te rog frumos ! spune ea cu un zambet fals pe chip.
- Ce fata ascultatoare... si apoi incep sa rad, o apuc de mana si o pun pe picioare.
Corpul ei face contact cu al meu, iar in momentul acela tresar, din cauza unui fior ce imi zgribulise pielea.
Materialul vestimentatiei ei, era ud, sigur atunci cand dadu-se peste mine, tinea in mana ceva lichis, poate o doza de suc...
Desigur, ea exclama ca era complet vina mea, eu fiind “muntele” ce statea ca obstacol in faţa ei.. dar si ea la randul ei a fost devina.
Nu mai conta, mai rau ma certam cu ea, deja am atras prea multe priviri asupra noastra si ca sa sfarsesc totul, decat sa ii sarut buzele veninoase, am preferat sa-i astup gura cu o bezea, care a fost adusa acum o clipa de cineva pe tava.
O prind de incheietura mainii si o tarasc dupa mine, dar se opune scorpia si se tot zdruncina.. la naiba, de ce nu m-am procopsit cu o babă ? Era mult mai usor, decat sa am grije de o rasfatata ca ea.
O duc la masa la noi, acolo se aflua toti.
Echipa mea si prietenele ei bune, macar ele erau mai normale... ce Dumnezeu.. ele chiar nu faceau ca ea, cine se credea si oricum ma uimea pe de o parte, nici o fata nu imi rezista, ea cum de .. ah, nu mai contaza.
O arunc pe canapeaua din panza langa Lee, incepe sa scrancene de durere, sigur s-a lovi, dar nu-mi pasa, imi provoaca prea multi nervi, nimic nu-i convine din ceea ce fac, atunci sa ma lase odata in pace si sa nu ma mai solicite daca tot stie “sa aiba grije de ea”.
- Naruto ! striga baietii la mine nervosi.
- Nu incercati sa ma convingeti sa ma imblanzesc.
Ma arunc langa protejata mea, ce se da un pic mai in spre Lee, care la randul lui ii face loc tinerei.
Incepe o discutie destul de interesanta intre noi, asa reusesc si eu sa aflu cateva date despre toate, cat si despre Hinata, fiica celui mai recent milionar din Japonia. E, uite la asta nu ma asteptam...
Bunicul ei este cel mai bogat om din Japonia si cel mai bun afecerist, a devenit asa peste noapte, destul de straniu.. iar nepoatele lui sunt acum urmarite, spionate.
Acum, saracul om are multi dusmani, iar cele doua “printese” sunt in pericol, ah la naiba.. am ajuns sa ma imi fac eu mai multi dusmani, datorita lui “moatmoazel” si aceea este Hyuga Hinata, frumoasa, dar iti pune viata in pericol.

Ceasul indica ora sase, deja se facuse tarziu, dar nici soarele nu a apus inca.
Stateam in aceiasi pozitie ca la inceput, cu un picior peste altul si in mana stanga tineam o doza de suc, iar pe cealalata o tineam pe canapea. Priveam cerul inca plin de viata, imi mai duceam din cand in cand privirea spre amicii mei cum se distrau cu fetele, ceilalti petrecareti ce isi faceau de cap pe nisip... fetele...
Doar eu, stateam ca un prost si pazeam o fata ce nici macar nu incingea o discutie amarata. Chiar si atunci cand incepeam sa ne certam, parea ceva interesant, eram bagat in prize.. dar asa, stand degeaba si privind in jur.. mi se facea rau, ma plictiseam.
Cum de am ajuns asa ?
Imi intorc privirea albastra spre ea, ii privesc chipul alb si incep sa bufnesc in ras. De data asta nu schiteaza nici un gest, nici macar nu sare in sus.
O las si imi revin la starea normal, de plictiseala si incep din nou sa privesc fetele ce nu isi mai luau ochii de pe mine, iar deodata ii aud vocea cum se face auzita in galagie.
- Daca te plictisesti, poti sa mergi si sa-ti faci de cap, spune ea, insa nu in de ajuns de tare ca sa o pot auzi, ma apropii de ea mai mult, o intreb ce a spus. Am spus ca poti sa pleci la distractie...
- Ce ? intreb eu, dar in momentul acela observ pe cineva ascuns dupa cateva tufe, la naiba suntem urmariti, mai degraba spionati.
Fara sa mai spun ceva, o prind de incheietura mainii si o trag dupa mine pe nisip, ca sa incepem un dans.
Muzica era alerta, plina de zgomot, totul era perfect.
Individul acela isi facu-se aparitia si se integrase repede in multimea nebuna ce dansa.
Totul parea exceptional, eu ma miscam adecvat, stand cu faţa la Hinata si cu spatele la spion, dar chiar cand doream sa ne miscam mai in colo, muzica a prins un ritm incet, “slow”.
- Drace ! spun eu in timp ce marai ceva printre buze.
Privirea fetei se atinteste spre mine, ma apuca de camasa si ma intreaba ce s-a intamplat, incerc sa nu o panic, spunandu-i ca nu am nimic.
Dar norocul nu este de partea noastra, caci acel om imbracat in negru se apropie si mai mult de noi, nu am cum sa scot pistolul, asa ca fug impreuna cu bruneta din multime si ne ducem pe alee, de unde o luam mai sus de plaja, doar ca sa scapam de atacator.
Ii simt pulsul cum creste, ii era frica, deja nu mai are curaj... la naiba, ce ma fac ? Daca ea nu e destul de puternica, eu cum sunt ?
Ce intrebare tampita.. eu, nu ma tem, dar ea da, asa ca trebuie sa gasesc o cale prin care sa ma descotorosesc de acel om, care se pare ca ajunsese mai repede decat noi la destinatie.
- La naiba ...
- Cine e el ? intreaba aceasta cu jumatate de gura si ma prinde de brat, speriata.
- Cel mai mare cosmar al tau papusa.. spune el razand ca istericul si scoate din haina un pistol si trage spre noi.
Reusesc sa ma feresc, insa aceasta cade pe jos si se raneste, nu pot sa am grije de amandoi, decat de mine...
Vad ca incearca sa se ridice, dar nu poate, individual acela o incolteste si o mai si ameninta cu pistolul... privesc in jur, ca sa gasesc o portita de scapare.
Vad oceanul intinzandu-se in faţa mea, fiind marginit de o balustrade lunga.
Nu mai gandesc mult si ma pun pe fapte.
Sar spre atacator, il lovesc zdravan cu piciorul in maxilar, sigur ii l-am desfigurat, o i-au repede pe aceasta in brate si sar cu ea in apa.
Amandoi ne adancim in apa rece a marii, eu inca o tin strans in brate, pentru a nu o pierde, dar daca era dupa mine pute-am sa o las si sa ma intorc la acel tip ca sa-i trag o mama de bataie.
Aud un sunet de impuscatura, cum tulbura apa si sperie tot ce-i iese in cale, pana si tacerea marii se transforma intr-un tipat de durere.
Ma strapunge ceva, in mana, imediat se instaleaza durerea prin tot corpul meu, fiori nu de frica, ci de durere ... am fost nimerit, chiar din prima, se pare ca am sa dau pipt cu cineva nu prea pus pe gluma.
Jocul acesta este foarte periculos, iar daca eu nu duc misiunea pana la capat sunt terminat, oricum s-ar putea sfarsii totul, caci deja am fost ranit.
Pierd contactul cu realitatea si simt caldura trupului fetei cum parca se evapora de langa mine, iar eu ma afund si mai rau in abisul tacut, dar tulburat al marii.
Ma simt vulnerabil, atat de usor sa fiu invins de cineva necunoscut, puteam sa-l sfasii cu ghiarele mele si doar cu privirea sa il tai in bucati, dar nu... am ales sa fac bine si de dragul sefului, am renuntat sa mai ucid fara mila.
Inca tin ochii deschisii, ma transform deja in ceva plutitor, ce acum rataceste necunoscutul. O culoare rosie, aprinsa se scurge din mine, rana era serioasa, dar cine sa ma mai ajute, caci nici eu nu ma mai pot salva singur din asta.
Mi se face frig, al naiba de frig... bratul ranit inca doare si sangele parca pompeaza afara ca nebunul, parasindu-mi trupul ce acum isi pierde incetul cu incetul culoarea vie.
Ochii mi simt grei, cred ca am uitat si sa mai respire...sunt terminat, aici sa-mi fie sfarsitul ?
Totul pare sters, insa lumina reflecta o umbra miscatoare ce se indreapta spre mine, nu imi dau seama ce este, totul mi se pare neclar, in ceata.
Pleoapele se lasa si eu ma afund in intuneric.
Fiind una cu apa, transformandu-ma in ceva inexistent...

Imi place, ceva ma atinge lin si cu blandete, faţa imi este cuprinsa in doua palme necunoscute, dar foarte fine.
Cu atingeri suave si dulci, ma trezesc la viata, pot sa simt, inseamna ca nu am murit inca ?
O caldura ma cuprinde, doar cand simt acele maini fine atingandu-mi pielea alba si rece, ma face sa tresar, ma face sa cer mai mult decat imi este dat.
Pulsul imi creste, iar inima incepe sa bata si mai tare.
Ce atingeri ? Neomenesti, extrem de placute, ce iti trezesc simturile la viata, ce te fac sa lesini de fericire.. cine este ? cine ma atinge ?
Simt aerul cum imi bate in chip, cineva se apropie de mine, pot sa-i simt respiratia agitata, iar bataile inimi straine isi fac auzite ritmurile, ce nu se sfiesc de a continua “cantecul”.
Se alatura inimi mele, care prea acel ritm nebun, accelerat si imi deschid ochii... ma sperii.
- Doamne ! Sar in sus, cand o vad pe tanara domnisoara, cum inainte cu cateva secunde era sus, urcata pe trupul meu si..
- Traiesti ! O aud cum sare in sus de fericire, dar nu ma i-a in brate, ci ma pocneste zdravan in cap, incepand sa ma certe pentru prostia facuta.
Ma enervez imediat si eu, adica ce “prostie” ? Acum cateva ore bune, ma luptam cu moartea pentru ea.. si tot ea sare in sus de draci.
Dar daca tot m-am trezit din somn, de ce sa nu ma bucur pentru aceasta clipa frumoasa: soarele incepea sa apuna, stelele isi faceau aparitia si pe langa asta ma puteam considera norocos, caci in faţa mea parca se afla o zeitate frumoasa, ce purta o pereche de ochii lila superbii, ce te afundau in mister si placere.
Trupul ei sublime si sexy, iti sucea mintile, era uda pana in cap si formele apetisante isi faceau aparitia prin materialul subtire si transparenta.
La naiba, sa nu-mi spui ca asta nu e noroc...
Din pozitia turceste, ma asez si indoi un picior in sus, iar pe celalat il las inca jos pe nisipul aramiu.
Incerc sa uit de certuri si sa analizez “problema”, pana acum nu am reusit sa descopar adevarata forma a misterului, care se afla in faţa ochilor mei.
Frumoasa, draguta si cu niste atingeri de te ucideau, cred ca mai aveam un pic si o devoram si pe ea, dar sigur aveam sa ajung in iad din cauza ei.
Nu mai conta, macar stiu ca m-a salvat.. stai m-a salvat ?
- O clipa papusa..
- Nu sunt papusa ! se face ea auzita.
- Bine dulceata, ranjesc eu la ea si ii fac cu ochiu, se bosufmla si isi intoarce privirea spre apus.
- Nici aia ! spune ea.
- Joci dur, ma napustesc asupra ei si o intind aproape pe nisip, caci imediat la contactul cu mainile ei, ea se ridica un pic, dar eu continui sa o tin de incheieturi. Daca nu asa, nici asa pot sa-ti spun: Sexy baby...
- Ce faci !? striga ea si incepe sa se miste sub mine, ca nebuna.
Nu pot sa o tin, ca imediat cad lat la pamant, din cauza sutului ei bestial ce a facut contat cu “mandria mea”.
Da bine cu piciorul, dar daca tot e asa de buna la karate, de ce naiba nu l-a batut pe ala ?
S-au a asteptat ca eu sa vin si sa o salvez, ca dupa aceea sa ma rasplateasca cu ceva ?
Ranjetul meu pervers nu s-a putut sterge de pe chip, o vad cum se ridica in picioare si se scutura pe fund de nisip, ma roaga sa nu alerg, pentru ca nu am voie sa ma ranesc din nou.
Imi aduc aminte de rana si imi atintesc privirea spre bratul meu bandajat cu un material, si constat ca stiu culoarea aceea si materialul din care este confectionat bandajul meu.
O privesc pe Hinata ce isi lasa privirea in jos si ma asteapta pe mine sa o urmez spre casa. Si-a rupt rochita pentru a ma bandaja si a indraznit sa-mi curate si sangele ce acum a disparut de pe piele.
La naiba, fata asta chiar stie ceva, nu e doar o nebuna ce imi face zile negre.
Zambesc, multumit de rezultat, chiar daca stiu ca acel tip a scapat nepedepsit.
Sunt intrerupt din gandire, de vocea soptita a fetei.
- Exista si o alta data, blondule, o sa-l prindem noi, zambeste si apoi imi ordona sa ma misc din loc si sa plecam spre casa, caci sigur restul isi fac griji pentru noi.
Raman un pic uimit, de reactia acesteia, se pare ca ascunde multe mistere, ce abia astept sa le descopar.
Caldura se lasa invaluita de racoare, lumina paleste si se lasa prada intunericului cenusiu si fara viata.
Ma las cuprins de ganduri si analizez situatia, pana acum nu a atacat nimeni, iar acel om chiar a fost antrenat bine, pare un oponent desavarsit, nu e de gluma, va trebui sa depun un efort mare ca sa pot sa o protejez pe acesta, insa parca vreu sa o vad si pe ea in actiune, nu doar eu sa lupt.
Ce tot spun ? Se vede de la o poasta ca nu este antrenata cum se cuvine si sigur daca o pun in faţa unui iepure se sprie mai repede decat el.
Trebuie sa ma gandesc bine, nu e de joaca, dar vreau sa ma si relaxez, vreau sa ma distrez... ma intreb ce fac menajerele in seara asta?
Si asa inca un zambet pervers imi apare pe chip, facand-o pe bruneta sa se sperie de mine.



Răspunsuri în acest subiect
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Flash - 05-04-2011, 06:36 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 10-04-2011, 11:27 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 11-04-2011, 08:30 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de hiimera - 16-04-2011, 08:38 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 18-04-2011, 11:53 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 26-04-2011, 10:17 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 28-04-2011, 09:30 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 16-05-2011, 08:58 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 03-06-2011, 06:56 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 06-06-2011, 07:37 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 10-06-2011, 10:16 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 14-06-2011, 08:23 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 15-06-2011, 11:42 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kitsu - 01-07-2011, 04:24 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 02-07-2011, 03:24 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Lena - 10-07-2011, 05:40 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Kayla. - 11-07-2011, 07:58 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 18-07-2011, 12:29 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 19-07-2011, 03:23 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Anna - 22-08-2011, 01:22 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Daria - 31-08-2011, 04:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+12 . +18] - de Sho-Yo - 01-09-2011, 09:07 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 02-09-2011, 07:16 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 03-09-2011, 08:04 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Rose ^^ - 06-09-2011, 09:13 AM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 21-10-2011, 09:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 22-10-2011, 01:02 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Mina-chan - 21-10-2011, 09:10 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Rose ^^ - 23-10-2011, 02:57 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de hiimera - 05-11-2011, 03:15 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Daria - 06-11-2011, 07:12 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Mina-chan - 06-11-2011, 08:37 PM
RE: "Good Boys Never Die" [+18] - de Lunatica - 27-11-2011, 11:23 AM


Utilizatori care citesc acest subiect:
9 Vizitator(i)