Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Empirical e nou si deja imi place de el. In primul rand ca posteaza si in al doilea rand ca ma contrazice, ceea ce nu prea multi au sange pe aici s-o faca din nefericire. Acum sa vedem si ce face mai departe si s-ar putea sa avem unu de pastrat daca continua cu postarile gandite si interesul in anime mai departe.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

din ce am putut observa pana acum, este o persoana matura, rationala, ce nu se baga in discutii doar de dragul de a comenta, ci chiar are ceva de zis.
este un user activ, are argumente solide in absolut toate posturile siii, este pasionat de literatura, iar pt acest lucru are o bila alba.
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will

Nephilim. Sau Adina. Nu am vorbit chiar asa de mult, te cunosc putin, dar te cunosc. Iti place sa citesti, desi nu stiu exact ce gen. Iti plac romana si istoria si nu prea iti plac spitalele. Cum spuneai, cui ii plac? Banuiesc doar, ca esti o fana a filmelor de animatie, din topicurile facute pentru ele. Autoarea ta preferata este Agatha Christie, iar cartea favorita "Deschis, Inchis" de Coleen McCullough. Genul tau favorit este rock-ul si cateva subgenuri are rock-ului (?). Hmm, cred e de ajuns.

Psycho XD

Hmm, am dat de tine prin diverse topicuri de pe site, mai ales pe la sectiunea de anime-uri. Parca esti cea cu gargaritele de la gfx, merg acum sa verific.
Dupa avatar/semnatura imi place de tine, pisica aia e epica (si infricosatoare, intr-un fel). Stiu ca dau des de tine cand mai rasfoiesc topicurile in cautare de anime-uri noi de vazut, deci presupun ca stii ceva titluri. Aaa, stiu si ca ai cerut-o in casatorie pe fata aceea de la Nou-veniti XD.
N-am vorbit niciodata, dar stiu ca erai fana yaoi, ceea ce e ok (presupun).
Ahm, cam atat de la mine, nu stiu ce as mai putea sa zic 106
[Imagine: I_Support_Imagination_stamp_by_c3ph31d.gif] [Imagine: 695027nqwnxm77i3.gif][Imagine: Stamp___Not_Feminine_by_foxlee.png]
[Imagine: tumblr_m8qx755uMl1r49gcn.gif]

Ok... mi-ai picat bine ca sa spun asa, oricum nu am vorbit cu tine mai nimic - Miss M, dar te stiu si de la critici si stiu ca iti place sa scrii foarte mult. (asta pentru ca ti-am vazut ficurile la proza)
Mai stiu ca o cunosti si pe Leontina si ca sunteti prietene bune... xD Asa cred eu.
Oricum ca si persoana dupa cate am vazut, ca sa zic asa esti una foarte buna si gingase si activa in acelasi timp. Deci din punctul meu de vedere esti ok si o persoana draguta.
Pun capat aici, ca altceva nu mai stiu ce sa mai spun. A ba da! Ti-am dat eu o critica odata la un fic, sigur la "Cand viata se complica". xD Atat. The end.

Hi there bb~
Vad ca nimeni nu te-a caracterizat~ trist~
Nu am mai vorbit de foarte mult timp [fara sa punem discutia de vara asta], nu am vorbit regulat, ma refer, ltima discutie a fost prin Aprilie cred. Anyway, ma bucura sa vad c anu te-ai schimbat nu situ cat de tare, esti aceeasi fata cute :3
Faptul ca avem in comun destul de multe a fost un bonus ca sa ne intelegem foarte bine siiii imi ascultai prostiile 24
Ti-am dat fic-uri sa citesti :3 pe engleza inca tin minte ce rectie ai avut erai ceva gen alsdjlaskdjla ce frumos descriu fetele 24
Anyway, esti o persoana super ok, crede-ma, mi-a facut foarte mare placere sa te cunosc si ai fost o mare incurajare pentru mine ca sa scriu OG si pentru aceea iti multumesc.
39 Personalitatea ta este foarte bright, rar te-am 'prins' intr-un moment de tristete, mai mult tu m-ai prins pe mine. 21) Esti funny, smart and really really nice, imi place s ao repet pentru ca este adevarat.
Anyway :3 sper sa mai tinem legatura~



XD nu stiu cine ma va caracteriza pe mine pentru ca, lmao, nu ma mai cunoaste lumea.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













euuuu!
Postez sa nu posteze careva in timp ce scriu postul 21. Stiti cum e cu caracterizarile astea, pana apuci sa caracterizezi vine altcineva si posteaza -.-... Sau cel putin asa era pe vremuri pe zup, pe care Denny cel mai probabil le stie, si le-a apucat.
Din cate tin eu minte am vorbit destul de mult 4, desi nu prea mai stiu ce, banalitati pierdute pe chat si pe shoutbox, stiu ca suntem amandoua ardelence 15, poate o sa ne vedem la faculta (ma duc in cluj ^_^).
Esti o persoana calma, perseverenta, amuzanta, adorabila, stiu ca tu ti-ai pus nickul DIC, sper numai ca nu ma lasa memoria, scuza-ma daca gresesc, ceea ce mi se pare amuzant pana si in ziua de azi 21.
Nu cred ca te-am vazut vreodata certandu-te o.o.
Nu stiu ce mai cauti pe zup, sau ce mai caut eu pe zup (for that matter XD), dar e destul de bine cand mai vezi fete cunoscute 4.
Keep it up girl :3.

Pentru cei care nu ma stiu, mai sunt cunoscuta si ca fleeting ray, grafittix si uneori chaosed.
[Imagine: iK6og.jpg]

Fleeeeeeeeeeeeeeeet

asldjlaskjdlaskjflkafa

spot. revin in 5 minute XD


edit:

Dragaaaa meaaa <3
E frumos sa vezi fete 'vechi', intr-adevar, pe un forum care are foarte multi useri noi, si nu ma refer la fete vechi de un an, doi, ci de 4 ani si cateva luni trecute, cat am eu pe zup.
Nu ai gresit spunand ca eu am avut acel nick DIC, sau Dirty Ice-cream, cum era defapt corect, desiii toti l-au luat in a pervy way 15 24 waaah, vremuri bune.
[ trebuie sa ne intalnim daca zici ca vii, lmao :3 sa te vad face to face~]
Tin minte ca nu ne intelegeam asa de bine pe la inceputuri, poate nu-ti mai amintesti, dar ne cam tachinam daca pot spune asa si eram cam mean una cu alta, cred ca Mel [Melyeter sau ceva de genu ; ~ ; ] era prietena cu amandoua siii dupa un timp am facut un efort s ane intelegem amandoua, iar apoi a mers totul misto.
Faci parte din generatia aceea care stateam pe shoutbox si vorbeam cu orele intregi, ce zarva mai era, I miss those times, dar viata trebuie sa mearga inainte. cred ca eram subiectul de ras a multor persoane care citeau ce vorbeam pe acolo.
Daca nu ma insel am participat si intr-un RPG, Adevar si Onoare, X vs D sau ceva de genu, oh God, ala a fost chiar misto~
Esti o persoana foarte nice daca lumea incearca sa te cunoasca, esti putin cam sharp tongued xD if you know what I mean, si propabil de aceea nu multa lume iti da o sansa sa te cunoasca defapt cum esti tu, a bubbly girl~ down on earth~ funny and really sweet ^^


A biiiiig hug <3
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Oh Denny ! Acum ca ne-am vazut si fata-n fata, pot spune ca mi-am facut o parere despre tine sweetie :3
Esti o fata dulce si amuzanta, prietenoasa, deschisa la subiecte si calculata. Stii ca te admir, daaaa, imi place modul in care scrii si desigur, e atat de gingas felul in care iti duci asa mana la gura si te abtii sa nu razi *laughs* ( yep am observat aia 21 ). Oricuuuum, esti asa dragalasa, imi place vocea ta, pari foarte micuta, asa like a baby *puppy eyes*
Hugs ! hug

Nu am vorbit cu tine, nu te cunosc, asta pentru ca te-ai inregistrat si ai fost activa in perioada in care eu nu prea aveam mare lucru de-a face cu animezup. M-am uitat prin posturile tale si, asa la prima vedere, imi pari o persoana in regula, pe treaba ta. Nu cred ca esti genul care sa intre in conflicte si nici care sa-i determine pe altii sa-si faca o impresie proasta despre tine. La prima vedere, repet, n-am aprofundat.

Poate cand mai intri vezi asta si-ti reiei activitatea. 4
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 50.772 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.704 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)