Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

euuuu!
Postez sa nu posteze careva in timp ce scriu postul 21. Stiti cum e cu caracterizarile astea, pana apuci sa caracterizezi vine altcineva si posteaza -.-... Sau cel putin asa era pe vremuri pe zup, pe care Denny cel mai probabil le stie, si le-a apucat.
Din cate tin eu minte am vorbit destul de mult 4, desi nu prea mai stiu ce, banalitati pierdute pe chat si pe shoutbox, stiu ca suntem amandoua ardelence 15, poate o sa ne vedem la faculta (ma duc in cluj ^_^).
Esti o persoana calma, perseverenta, amuzanta, adorabila, stiu ca tu ti-ai pus nickul DIC, sper numai ca nu ma lasa memoria, scuza-ma daca gresesc, ceea ce mi se pare amuzant pana si in ziua de azi 21.
Nu cred ca te-am vazut vreodata certandu-te o.o.
Nu stiu ce mai cauti pe zup, sau ce mai caut eu pe zup (for that matter XD), dar e destul de bine cand mai vezi fete cunoscute 4.
Keep it up girl :3.

Pentru cei care nu ma stiu, mai sunt cunoscuta si ca fleeting ray, grafittix si uneori chaosed.
[Imagine: iK6og.jpg]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de fleeting ray - 11-09-2012, 02:44 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.046 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)