Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Hi there bb~
Vad ca nimeni nu te-a caracterizat~ trist~
Nu am mai vorbit de foarte mult timp [fara sa punem discutia de vara asta], nu am vorbit regulat, ma refer, ltima discutie a fost prin Aprilie cred. Anyway, ma bucura sa vad c anu te-ai schimbat nu situ cat de tare, esti aceeasi fata cute :3
Faptul ca avem in comun destul de multe a fost un bonus ca sa ne intelegem foarte bine siiii imi ascultai prostiile 24
Ti-am dat fic-uri sa citesti :3 pe engleza inca tin minte ce rectie ai avut erai ceva gen alsdjlaskdjla ce frumos descriu fetele 24
Anyway, esti o persoana super ok, crede-ma, mi-a facut foarte mare placere sa te cunosc si ai fost o mare incurajare pentru mine ca sa scriu OG si pentru aceea iti multumesc.
39 Personalitatea ta este foarte bright, rar te-am 'prins' intr-un moment de tristete, mai mult tu m-ai prins pe mine. 21) Esti funny, smart and really really nice, imi place s ao repet pentru ca este adevarat.
Anyway :3 sper sa mai tinem legatura~



XD nu stiu cine ma va caracteriza pe mine pentru ca, lmao, nu ma mai cunoaste lumea.
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizeaza userul de deasupra (2) - de Denny - 10-09-2012, 04:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.038 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.730 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)