Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Pot eu ?

Păi, n-o să mă lungesc pentru că am şi alte lucruri de făcut. În primul rând, am zis să te caracterizez pe tine fiindcă e ceva timp de când te cunosc şi mi-am format o oarecare părere despre tine care -sper eu- să fie cât mai aproape de adevăr. Eşti o fată oarecum matură, fiindcă deşi eşti în clasa a 7-a (parcă aşa) dai impresia că eşti mai mare. Well, aici ai un plus de la mine fiindcă nu eşti ca toate pipiţele de vârsta ta. Am văzut că eşti prietenoasă, sociabilă, sari în ajutor (încă dinainte de a deveni mod) şi, per ansamblu, un user 'cuminte' 21. Am văzut şi puoze-alea în care ţi-am zis că adopţi poziţia de divă- şi eşti tare drăgălasă. Dar ca să nu zici că sunt aici ca să umplu un post cu pupincureli, o să zic câte ceva şi despre minusuri. Nu îmi place faptul că de când ai devenit mod ai adoptat o poziţie superioară celorlalţi, şi asta nu dă bine să ştii. Mai apoi, nu îmi place că atunci când critici pe cineva o faci într-un mod răutăcios, fără ca probabil să îţi dai seama, dar din partea asta se vede. Îmi place cum scrii, eşti foarte creativă - şi la desen şi când vine vorba de Photoshop - şi aşa, eşti super ok. Adică, ne înţelegem destul de bine, deşi ne citim cam rar.
Sper să nu te fi deranjat nici o remarcă de a mea şi şi ... atât. Ne mai intersectăm noi pe-aici. Keep lovin' Ang. :3

ÅŸi m-am lungit T.T

xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Ang. - 06-01-2012, 09:23 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.042 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.732 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)