Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

Ann .

Tu eşti o tipă foarte de treabă. Din câte am observat eşti o fire politicoasă ce aşteaptă să primească respect din moment ce tu îl dai, însă dacă acest lucru nu se întâmplă [ nu neapărat te superi ] mai bine zis îţi schimb părerea faţă de acea persoană şi ajungi să îţi displacă dacă nu îţi oferă ce tu ai dat. Cel puţin asta am sesizat aseară şi aici sunt de acord cu tine. Dar mă rog, nu degeaba se spune despre români ce se spune. En fin. În majoritatea timpului comunici mult cu ceilalţi şi eşti o useriţă activă. Mă înţeleg foarte bine cu tine. Îmi aduc aminte că odată nu prea discutam noi aşa :]] însă pe parcurs am ajuns să cetuim tot mai mult şi să ne cunoaştem. Sper că pot într-un viitor mai apropiat să spun în acest topic ceva mai mult despre tine decât ceva general. Momentan mă rezum la ce am prins de colo şi de colo. Primiţi o prăjiturică virtuală dacă mă caracterizaţi şi la părţile negative
-



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Flash - 11-12-2011, 05:24 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.048 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)