Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#84
Teh
Eşti open-minded, scrii foarte frumos *şi da, ţi-am citit cam toate fic-urile, fără să mai pomenesc pe one-shot-urile la care eram "NOM NOM NOM *cries* back to NOM NOM NOM-ing"* şi, din câte am văzut, asculţi cam orice-ţi pică în mână şi sună bine, ceea ce nu e neapărat un lucru rău.

Te-am tot citit pe la dezbateri şi, exceptând topic-ul despre fumat unde eram oarecum vexată după ce ţi-am citit posturile, am observat că în general aduci argumente solide şi, chiar dacă alt user încearcă să-ţi schimbe opinia, abordezi o atitudine de "haters gonna hate" şi-ţi susţii în continuare propria părere - which is not really a bad thing, tbh.

Eşti mai isteaţă decât majoritatea persoanelor de pe aici *probabil de vină e şi vârsta* şi, după cum pare, vezi numai anime-uri bune. Ţin minte că lăsasei pe profilul cuiva un comentariu cu "I love my younger sister" şi, curioasă fiind, mi l-am căutat şi eu *puţin incest, totuşi interesant*.

Atât am avut de zis *sau atât mi-am permis să spun*, probabil vom avea ocazia să discutăm pe larg să-mi pot forma o părere despre tine.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de History - 25-09-2011, 07:06 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.054 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)