Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#79
O să'mi rezerv eu onoarea. 10 I'll edit tomorrow for sure 'cuz now, I would freaking give anything just to get some sleep.

~

Bun, după cum am zis dau edit. *Mwahahaha* Cred că tu cam ştii ce cred eu, anywaaay... I feel much better so I'm in a good mood. *evil smile*

Cred că o să încep cu chestile evidente, yaap: Bitchy, smartass, funny, ironică, sarcastică, awesomme tastes, KeWl, bitchy, bitchy, bitchy, awesome!

Esti mult mai prietenoasă si înţelegătoare decât laşi să se vadă, ceea ce e chiar awesome. Aici aş adăuga şi faptul că eşti o persoană chiar foarte răbdătoare, I mean come on mă şi mir cum rezişti să nu'mi dai un bocanc în gură sau eventual o flegmă prin monitor, deşi, zău, dacă ai vreodată chef să faci asta aminteş'te-ţi că ai o pisică care face sunete annoying şi fuge de nebună.

Nu stiu de ce dar îmi face o mare plăcere să'ţi citesc posturile. E chiar funny, mai ales că mă delectez şi eu din ele + ai nişte ideei geniale, and of course mai toate sunt însoţite de o doză sănătoasă de sarcasm. Cel mai mult îmi place când i se scoală cuiva şi comentează iar tu instantaneu îi tragi una în moaca virtuală. Ha, that's too damn awesome.

Cert e că eu pot zice că am învăţat una două de la tine, chestie pentru care sunt chiar foarte recunoscătoare. I should thank ya for that, ne? Thank you Hazzy. Funny e că am un folder cu muzica de la tine pe care nu l'aş şterge nici dacă mi'ar pune cineva un pistol la tâmplă. No sir. *Nigga face*

Ăăăă.. ce să mai scriu? Eh, ce naiba: Cheerz!






Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Dufresne - 04-09-2011, 01:26 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.040 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.730 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)