Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#51
Euuuu! Nu o ratez eu pe Spence.
Nu, nu. :3
* preascuuurt, cui ii pasa? :-l *

Edit:
Spence, eşti adorabilă!

Sincer, nu te-aş da pentru nimic în lume, mai ales că tu eşti una dintre persoanele care mă înţeleg cel mai bine, din toate punctele de vedere. :3.
Şi tu eşti emotivă şi pui totul la suflet foarte uşor, chiar dacă unii chiar nu merită să plângi pentru ei sau după ei. Iar pentru cretinul ăla să nu te prind că mai verşi o lacrimă, căci jur că vin la tine în oraş, te caut până te găsesc şi te bat : - w!

Eşti frumoasă, chiar foarte, deşi tu nu te consideri uneori, e stresant să te subapreciezi, mai ales când alţii îţi deschid ochii şi-ţi spun cât de drăgălaşă eşti în fiecare moment * da, şi aici nu mă refeream şi la mine, că şi eu fac la fel o,o'' = )) *

Eşti foarte prietenoasă şi deschisă. Ştiu că mie mi-ai spune orice te apasă şi desigur eu aş fi acolo să ascult, ca întotdeauna. Nu uita, sună-mă când ai nevoie, voi da pe butonul verde şi voi încerca să te liniştesc sau te voi face să zâmbeşti măcar puţin, dacă nu cumva să şi râzi :3. Eşti sociabilă şi vorbeşti mult, asta îmi place la tine enorm. Nu m-aş plictisi niciodată vorbind cu tine, asta e clar, mai ales că putem vorbi despre orice * nu mă judeci, nu te judec şi nici nu aş avea de ce *

Şi o să-mi fie enorm de dor de tine 48 de zile. Doa, atâta plec T^T.
Te iubesc muuult hug.
[center][Imagine: 2isxfr.jpg][/center]
Mulţumesc, Abbeh. Ly <3.

[center][Imagine: lh4lc.gif][/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de SnowFlake. - 21-07-2011, 01:39 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.049 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)