Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#37
Ești o fată de nota zece pe care o fac mereu să zâmbească. Eștia atât de adoraailă când spui „aww” și atât de acră când spui „fufă roz” încât îmi vine să te iau la pachet și să te iau acăsică la mine xD. Îmi dai sfaturi bune și mereu ămi ești alături și îți faci griji pentru mie, de aceea îți mulțumesc enorm de mult. Mereu mi-ai acceptat toanele și mereu mi-ai încurajat. Îmi place cum scrii foarte mult, ai un talent mare, mare, mare, mai mare decât al meu, te asigur eu. Ești frumoasă și înțelegătoare, dar și încăpățânată uneori și de cele mai multe ori nu lași lucrurile așa cum sunt, de aceea îmi place să îți ascult așa-zisele „planuri”. Ești o perosană foarte bună care merită să fie tratată ca o prințesă, de aceea idiotul de Marius nu te merită, nici el și nici prietenii lui idioți și nu te mai enerva când auzi de fufa cu bureți la sutien, că îți faci griji degeaba. Ești creativă, frumoasă, deșteaptă, adorabilă. defapt, tu ești perfectă.Scuze de scurta caracterizare, dar ehh 9.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Daria - 15-07-2011, 08:10 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.041 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.732 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)