Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#36
Eu, eu dau edit dupa ce vin din oras. Nu vreau sa-mi ia nimeni locul. So, I'll edit this post, i promise.

Ediiiiit:

Asa, tu scumpa mea esti una dintre cele mai geniale persoane pe care le cunosc. Esti una dintre cele mai bune prietene ale mele, si te iubesc enorm. Mereu ma ajuti cu sfaturi, care sunt nemaipomenite si vreau sa-ti multumesc pentru asta. Esti foarte superba, geniala, adorabilicioasa, cute, kawai, stralucitoare ca un diamant <3 Esti foarte amuzanta, mereu rad cu tine, mereu reusesti sa imi aduci zambetul pe buze chiar daca sunt suparata si asta apreciez cel mai mult 8 Iti ador ideile, sunt geniale ca tine :X. Iti ador stilul de a scrie, iti prevad un mare viitor ca si scriitoare, sunt sigura de asta. Imi place ca mereu esti langa prietenii tai, ii ajuti cu tot ce poti, dai cele mai bune sfaturi posibile, cel putin pe mine m-au ajutat enorm de mult, mai ales in aceasta perioada, mi-ai dat unele dintre cele mai bune sfaturi cum sa ma port cu fufa aia si nemernici aia. Apreciez ca te-ai straduit sa imi suporti toanele, stiu ca sunt super enervanta uneori si multumesc din suflet ca nu m-ai parasit la greu, cand am avut acele toane si ca ai ramas aceeasi. Imi plac extrem de mult glumele tale, mereu ma bine dispun chiar daca sunt intr-o pasa proasta. Iti ador gfx-urile si fotografiile, chiar esti foarte priceputa in aceste domenii, la fel de priceputa precum esti la fic. Nu stiu cum de reusesti sa excelezi mai in toate domeniile. Esti un copil minune, ce sa mai. Esti foarte prietenoasa si saritoare, dar nu accepti ca cineva sa scoata barfe despre tine, atunci te enervezi si devi ca o scorpie, dar asa e si normal. Adica, dupa ce ii ajuti pe toti sa iti auzi barfe pe la spate nu e deloc placut si e normal sa actionezi in cunostiinta de cauza. Avem cam aceleasi stiluri in materie de muzica si ador fic-ul pe care il am in colaborare cu tine, iti ador stilul de a scrie. As putea vorbi mult si bine despre tine si cat de cute, hawai, sweet, adorabila, geniala esti, dar ma rezum doar la a spune ca esti una dintre cele mai bune prietene, cu care ma inteleg excelent, intr-un cuvant esti : minunata.
Te iubesc si sper sa nu te schimbi nici o data, sa ramai asa cum esti acum, fiindca e foarte bine 8 hug
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Kayla. - 15-07-2011, 03:09 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.046 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)