Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#32
BekiÅŸor . . .

Pot zice ca eşti tipul de persoană vorbăreaţă, hiperactivă, dar nu tot timpul. Îţi face plăcere să te împrieteneşti cu toată lumea, nu prea ţi-am întâlnit latura sarcastică. Eşti cam încăpăţănată şi nepăsătoare. Din câte am observat îţi place să râzi, mult mult. Defapt, tu râzi din orice. o.o Dar ai şi momente gen ' 22 ' dar nu cred ca vrei să plictiseşti şi pe alţii cu problemele tale. Adori semnul ' 15 ' . Cam nebunatică de felul tău, îţi place să faci oamenii să râdă sau, din contra, să se simtă ciudat când ai unele scăpări şi eu sunt ceva în gen " o.o WTF?! " , dar îmi trece şi mă alătur ţie la nebunie. 21
Îmi amintesc când ne insultam cu lucruri şi alimente. Dar tot tu ai început. o.o
Îţi place vinul şi romul , dar nu le dai pe gât. Adori serenadele, plimbările prin parc, adrenalina, sporturile extreme , caşcavalul şi . . . ai picioarele frumoase?! o.o
Ultima parte nu ar fi trebuit să mi-o dezvălui.
Narcisistă ( şi nu, nu crap de invidie! :-l ), originală şi vrei să mă baţi, dar nu o să îţi dau voie!
Dar ştii că până la urmă eu te iubesc, nu? 5
Åžtiam eu!
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Zuza. - 14-07-2011, 10:33 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.045 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)