Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#29
Mine, edit.
Hai că promit că nu uit.grr Vedeţi? N-am uitat 5

Zuza aka Georgiana a mea. Îmi pare rău, nu sunt la fel de plină de metafore ca tine, e 9 dimineaţa. *laughs* Okay, ne cunoaştem de *numără* ...de când eram mici. Pe vremea când ne jucam cu păpuşile şi tu, în viteza-ţi nebună cu care încercai să mă salvezi ai căzut de pe pat. Fără nicio reţinere şi fără niciun dubiu, eşti cea mai bună prietenă a mea. Mi-ai fost alături tot timpul când am avut nevoie, şi chiar dacă nu am avut nevoie de tine, ai fost acolo. Mereu am crezut că pot numi prieten adevărat pe cel care nu se sfieşte să plângă în faţa mea şi să îşi spună toate problemele, fiindcă astfel mă consideră o persoană de încredere. Ei bine tu, draga mea, nu cred că este ceva ce să nu ştiu despre tine [sau este?!] şi invers. Mereu îmi spui şi cea mai insignifiantă prostioară pe care o faci. Eşti o persoană de încredere, eşti o bună ascultătoare, eşti printre puţinele persoane care mă cunosc foarte bine şi care sunt capabile să-mi dea sfaturi care să-mi fie de ajutor şi ...ca să nu o mai lungim, eşti printre cele mai importante persoane din viaţa mea. [şi mama te consideră un exemplu pentru mine]
Deşi tu eşti cea cu picioarele pe pământ şi cu capul pe umeri şi eu sunt cea cu picioarele pe pământ dar cu capul în nori, mereu te-am considerat ca pe o soră mai mică. Ei bine s-a dovedit că ştii să faci şi pe matura atunci când trebuie.
Eşti talentată, deşi nu vrei să recunoşti. Ca şi mine, încerci mai multe lucruri ca să vezi ce ţi se potriveşte. Ai o voce minunată, [taci, că aşa e] dansezi foarte bine, scrii foarte frumos, păcat că nu vrei să mai încerci, chiar te pricep şi nu eşti grasă, capisci?! [ştiu, nu e un talent, dar trebuia să-l bag undeva]
Dacă nu asculţi rock asta nu înseamnă că nu ai gusturi bune în materie de muzică, defapt, eşti o enciclopedie muzicălă.
Mai sunt o groază de lucruri pe care le-aş putea spune despre tine, dar nu-mi vin în minte.
Noi mereu o să avem aceleaşi probleme, aceleaşi reuşite, pentru că soarta ne vrea ca cele mai bune prietene. Sper să rămânem aşa mult timp de acum înainte. xD

Love you! hug

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Ang. - 02-07-2011, 08:33 AM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.048 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)