Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#28
I will edit.

Aşteptaţi câteva minute. :-l
________________________________________________________

Aşa, geamana mea. Ce pot zice? Te admir mult. Îmi eşti mai ceva decât o simplă prietenă "de pe net". Mă înţeleg de minune cu tine , eşti comică , ştii să înţelegi pe oricine , să le dai sfaturi bune , să asculţi orice persoană care vine la tine în căutarea unui sfat.Tu eşti pregatită să îl dai indiferent de oră , locul în care te afli , starea ta de spirit , etc. Eşti supărăcioasă , dar la cât de rapid te superi , la fel de repede îţi trece. Ştii să îţi preţuieşti prietenii , să le oferi ce ai tu mai bun din tine. Ai încredere deplină în multe persoane , poate chiar multe dintre ele nu îţi merită încrederea , şi ai un curaj de mă omori. 21 În loc să bârfeşti lumea pe la spate mai degrabă le-ai spune în faţă ce crezi despre ei nepâsându-ţi dacă ei se simt jigniţi sau nu , tu te gândeşti doar la binele lor (din câte am observat o.o). Nu pot să zic sigur dacă eşti o fată sensibilă , adică în faţa mea nu ţi-ai arătat niciodată partea sensibilă , ci doar eşti tare pentru ca persoana de lângă tine să aibă un sprijin sigur.
Ştiu extrem de sigur că eşti o prietenă foarte bună , mai ales mie ( mă ajuţi mai tot timpul ) şi sper să nu te schimbi si să nu te pierd dar alţii să te câştige. 5
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Zuza. - 02-07-2011, 12:30 AM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.054 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)