Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#27
Again me dau edit. < 3

Ah, trebuia să îmi dau eu mai multe de făcut la ora asta. 21
Berry, oricât de ciudat ar fi, eu încă nu am ajuns să te cunosc prea bine. Yeah, nici nu am avut noi discuţii mai 'aprofundate" ca să spun aşa pentru a-mi da seama ce fel de persoana eşti, în plus pe mess e cam greu să-ţi dai seama cum e defapt o persoana. Nu ţi-am aflat încă defectele, nici măcar din calităţi nu prea ştiu, sper să aflu mai multe pe parcurs It would be great.

Tot ce ştiu e că -> eşti amuzantă, cute, sweet, poţi să fi "geloasă" din când în când, îţi plac koreeni and all that stuff dintre care mie îmi plac numai vreo 2-3, dar ne mai asemănăm noi câte puţin la gusturi dat fiind că am gusturi destul de diversificate nici nu mă mir. E bine că nu suntem total paralele. Îmi par o persoană care e alături de prieteni la nevoie dar nici nu le este alături "orbeşte'. Îmi place că nu pari genul care se lasă influenţată de alte persoane şi continui să fi tu însuţi.[ Sper să am dreptate duduie, make me feel proud].

La început îmi păreai genul de fată care nu ştie pe ce lume este, obsedată de chestii insignifiant sau care se gândeşte doar la băieţi şi are fantezi stupide [yeah, yeah, I know , sorry for that] ah, nu genul ăla de fantezii .Mi-ai dovedit că eşti mai cu capul pe umeri decât alte persoane şi poţi fi şi mai serioaşă, tu eşti toată numai lapte şi miere. 21 E cute, intr-un fel sau un altul, dar mi-ar plăcea să mai difersificăm discuţile noastre şi să nu ne mai menţinem la acelaşi nivel. :p

Eh, poate nu o să înţelegi mai nimic din ce am scris, nu-mi place când nu am o părere bine definită. Mă încred mai greu în oameni în ultimul timp şi dat fiind că nu te pot înţelege aşa de bine precum aş face-o dacă am vorbii face to face mi-e mai greu să te caracterizez. Oricum, eu am încredere în tine, îmi face plăcere să vorbesc cu tine şi nu m-as plictisi nici dupa 3 zile, you're funny şi poţi să atragi atenţia omului. You're great gurl, ţine-o tot aşa, I like you şi sper să nu existe conflicte între noi. :p Take care! *hugs ya*

o.o" Am scris cam mult. E şi târziu, sper să înţelegi ceva. <3



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Dufresne - 02-07-2011, 12:30 AM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.041 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.732 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)