Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Caracterizeaza userul de deasupra (2)

#2
Hey babe,

Sorry for being a bit late with this, but well, you know of my emotional conundrum. Stii, in aceasta jumatate de an de cand ne cunoastem, cred ca ai fost persoana cea mai aproape de mine, atunci cand am avut nevoie de cineva; imi esti ca o sora mai mica si ma bucur ca te-am cunoscut.

Esti simpatica si mereu ai cate ceva amuzant de zis, desi de cele mai multe ori trebuie sa asisti la conversatiile mele plictisitoare care dureaza eoni, eu ce sa fac daca esti rezistenta 108. Mai ai putin si devii imuna la tampeniile pe care le zic *giggles*. Din cate imi pot da seama si dupa anumite rezultate, reiese ca esti inteligenta si in stare sa porti o discutie mai mult decat decenta despre diverse subiecte.

Pasionata de fotografie, nu te sfiesti sa-ti imparti din cunostiinte si cu unii din noi care nu se pricep asa bine, apreciez asta. De asemenea tin minte ca am citit unele din scrierile tale, si desi te-am criticat un pic mai dur, ai reactionat destul de realist si nu mi-ai sarit la gat, cum probabil meritam *gulps*

Pe scurt esti talentata, in ciuda faptului ca poate nu ai materialul necesar de studiu la dispozitie, dar sper ca asta se va rezolva pe viitor.

Sunt asa multe de zis, nu cred ca trebuie un forum intreg sa stie chiar tot; esti matura pentru varsta ta si desi mai levitezi pe langa nori, esti destul de cu picioarele pe pamant.

Ma rog, tu stii ca te iubesc hug. Abia astept sa te vad.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky



Răspunsuri în acest subiect
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Lia - 27-03-2011, 03:15 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de yulobo - 06-08-2011, 10:02 PM
RE: Caracterizează userul de deasupra (2) - de Aly - 20-08-2011, 01:43 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Minciuna despre userul de deasupra Shiva 42 51.047 27-01-2012, 12:14 AM
Ultimul răspuns: Lia
  Trezeste-te, arunca, hraneste & deseneaza userul de deasupra. Aly 2 2.733 25-01-2012, 04:06 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)