Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unforgotten memories^^

#2
Mă miră faptul că nu ai primit niciun comentariu până acum. Fără niciun fel de exagerare, pozele tale sunt superbe. În special cele două cu trandafirul şi ultima. Calitatea pozelor e de excepţie.

Prima poză: Unghiul din care ai făcut poza e foarte bun, calitatea excelentă şi ai pus focalizare pe ciuperca aia, care mie îmi seamănă izbitor cu un coral o.o" . My imagination. Oricum superbă poza. Ciuperca gingaşă şi colorată iese de sub mulţimea de frunze "moarte". Superb.

A doua poză: O să mă repet, calitatea de excepţie şi unghiul foarte bine ales. Culorile sunt superbe, deci poza e superbă. Focalizarea stă bine acolo unde e. Calitatea pozelor ne permite să vedem clar şi picăturile de ploaie. Ce aparat foloseşti?

A treia poză: Îmi cer scuze că mă repet, dar toate pozele postate de tine au o calitate foarte bună şi îmi place unghiul din care sunt făcute. Drops on a soft rose - sublim.

A patra poză: Asta e favorita mea. I'ai schimbat contrastul, sau e orignal? Pentru ca îmi plac la nebunie culorile. E pur şi simplu superbă. Calitatea foarte bună, unghiul foarte bine ales. E perfectă.

Per ansamblu, pozele tale sunt absolut superbe. Le aştept pe următoarele. x3

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.



Răspunsuri în acest subiect
Unforgotten memories^^ - de KawaiiAlice - 25-03-2011, 11:51 AM
RE: Unforgotten memories^^ - de Ang. - 25-03-2011, 04:56 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de Me†al. - 25-03-2011, 10:37 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de Flash - 25-03-2011, 10:53 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de KawaiiAlice - 26-03-2011, 04:33 PM
RE: Unforgotten memories^^ - de βεκi - 29-03-2011, 11:16 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Memories <3 Mariah . 0 1.810 09-04-2011, 05:37 PM
Ultimul răspuns: Mariah .


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)