Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de cartier

#96
Capitolul 25

Tremuram din cap pana in picioare si doream din nou si din nou, simteam ca ma intaresc pentru a doua oara, insa nu puteam s-o fac, nu lui, l-as fi ranit prea tare, plus ca ma simteam vinovat de scancetele pe care le scosese in tot timpul actului, precum si acele gemete ce imi bucurasera auzul. M-am aplecat si l-am sarutat apasat, dar cand l-am lasat pe picioarele sale aproape ca a cazut. L-am prins in brate inainte de acest lucru si l-am lipit de perete iar, sarutandu-i apasat buzele incredibil de dulci. Il strangeam la piept si il mangaiam cu placere, trecandu-mi insistent limba peste buzele lui, care se intredeschisera imediat, primindu-ma in lacasul fierbinte pe care il adoram.
In timp ce ne sarutam, mi-am tras pantalonii pe mine, dupa care i-am tras si lui boxerii pe el si pantalonii si l-am inchis, dorind sa iesim din baie. Usa se deschise in acel moment si un domn intra in baie, insa se opri cu ochii atintiti la noi. Brian era prea amtetit ca sa mai faca ceva, doar isi tinea mainile in jurul gatului meu. Era transpirat tot si, in ciuda '' urmelor '' lasate de ceea ce facusem, barbatul intreba:
- Se simte bine?
Am dat afirmativ din cap si i-am multumit barbatului care se duse catre toaleta, intrand intr-una dintre acestea, uitand ca vorbise cu noi. L-am sarutat lung, fara sa-mi pese ca barbatul ar putea veni in urma noastra si sa ne vada. Am iesit impreuna din baie, indifenti la chelnerul care se uita la noi cu ochii cat farfuriile zburatoare. L-am ajutat pe Brian sa se aseze pe scaun si i-am auzit scancetul de durere pe care il scapase. M-am pus in fata lui, dupa care ne-am servit cina intrerupta de acea nevoie de a ne avea unul pe celalalt.
Inca tremuram de dorinta de a-l avea, inca ma simteam in interiorul sau stramt, inca ii auzeam gemetele spargandu-se in capul meu ca niste cuvinte sfinte, era acolo... Desi era in fata mea. O luam razna, era clar. Doream sa-l am iarasi, in ciuda faptului ca abia ne despartiseram. Trupurile ni se contopisera pentru a doua oara, la fel de incitant ca intaia oara, poate chiar mai mult. Brian ma fermecase de-a dreptul si as fii facut orice doar sa-l vad fericit.
- Cum iti e? am intrebat si degetele mele i-au atins mana fina, mangaind-o usor. Isi ridica privirea inrosita catre mine si, cu o voce soptita spuse:
- Mai bine ca niciodata! Exceptand insa faptul ca ma doare... Acolo, adauga intr-un final si continua sa manance usor. Prezenta lui ma facea sa innebunesc, eram in stare sa-l intind pe masa si sa-l am acolo din nou, dar nu-mi permiteam, nu in fata tuturor si nu pentru ca mi-ar fi pasat mie, insa era vorba de el. Imaginea mea oricum nu ar fi fost patata cu nimic, majoritatea persoanelor stiau ca sunt bisexual si ca imi plac, pe langa fete, si baietii, insa nu oricare dintre ei. Nu m-as fi gandit insa niciodata ca aveam sa ma indragostesc de unul.
Nu-mi venea sa cred la ce ma gandisem. Eu, indragostit? Nu m-as fi asteptat sa se intample acest lucru vreodata, dar se parea ca acum totul era limpede, incepeam sa ma simt incantator, sa simt fiori si fluturi in stomac de fiecare data cand il vedeam, ii auzeam vocea sau chiar imi aduceam aminte de el. Prima data cand il avusesem crezusem ca avea sa fie doar o aventura, crezusem ca doar drama prin care el trecuse ma facea sa fiu atras de acel trup batjocorit, sa-i ofer placere si sa-i arat ca nu e dracul chiar asa de negru, insa ajunsesem acum sa cad in mrejele lui, cu atat mai mult cu cat nu facuse absolut nimic, vedeam asta din faptul ca era la fel de confuz si dezorientat ca si mine.
Continuam sa mancam usor, neindraznind sa mai spunem nimic niciunul dintre noi. Ne priveam pe furis si ne sorbeam din priviri, ne zambeam si simteam ca o sa ajung iar sa sar pe el si sa il fac al meu. Tremuram de dorinta necontrolat pentru a nu stiu cata oara de cand ma aflam in preajma lui. Ca sa imi mai potolesc instinctele si poftele am mai luat o gura de vin. Terminasem de mancat amandoi si ne uitam unul la celalalt. Intr-un final, am deschis gura si am rostit in soapta:
- Esti uimitor... Al dracului de uimitor!
Mi-am trecut limba peste buze, iar Brian isi lasa capul in pamant si se inrosi in obraji. Inca nu-mi venea sa cred ca el preluase initiativa, ca ma vrusese el si facuse acele lucruri fara sa-i pese. Daca n-as fi stiut ca primul a fost al meu, facand-o de buna voie, as fi zis ca e expert al acestei arte, insa se parea ca ceea ce-l ghideaza sunt, pe langa nevoile trupesti, si sentimentele. Acum eram fericit, mult mai fericit decat fusesem vreodata. Nu eram sigur pe sentimentele lui, nu eram sigur nici pe ale mele, insa, drace, tipul asta imi placea al dracului de tare si nu aveam de gand sa-l las sa plece prea curand de langa mine.
Brian isi ridica intr-un final privirea catre mine si rosti in soapta:
- Mergem?
Am dat afirmativ din cap si, dupa ce am achitat nota, ne-am ridicat si mi-am trecut mana pe dupa mijlocul lui. Se inrosise al naibii de tare, ceea ce ma atragea si mai mult la el, dar ma chinuiam sa ma abtin si sa nu ma dezlantui in restaurant, de fata cu toata lumea. Mi-am trecut discret limba peste buze, dupa care am iesit in strada. Nu mai ploua acum, insa tot am intins mana sa chem un taxi, auzisem cum scancise aproape la fiecare pas, desi el incercase sa ascunda asta. Ne-am urcat in masina mai mult obligat, fiindca el tot o dadea una si buna cu mersul pe jos, insa, oricat de mult mi-ar placut sa-l duc in brate, stiam ca riscam sa-l asez pana si intr-o balta cu apa sloi si sa-l fac al meu si acolo si in fiecare loc in care simtea nevoia.
Eram un egoist si jumatate, insa simteam nevoia sa fac acest lucru. Imi infranam dorintele, continuand sa-l tin in brate, iar blondul isi lasase capul pe umarul meu. Faceam abstractie de soferul care se uita in cas la noi, dupa care buzelen i s-au contopit cu ale mele intr-un sarut plin de tandrete. I-am inconjurat umarul cu mana, apoi l-am strans mai tare in bratele mele. Devenea ca aerul pentru mine baiatul asta si incepeam sa ma tem si mii de intrebari sa isi faca loc in mintea mea. Daca nu ma iubeste? Daca e doar o joaca? Daca ma va parasi? Daca sentimentele sale nu sunt la fel ca ale mele? Daca a facut ce a facut doar din placere fizica? Daca face tot ceea ce face doar pentru ca sta cu mine in apartamet?
Mii si mii de astfel de intrebari isi faceau loc in mintea mea, iar eu nu intelegeam carui lucru sa le asociez. De ce ma gandeam? Nu ar fi trebuit sa-mi pese, pana acum nu-mi pasase de nicio fata sau de niciun baiat cu care fusesem, statusem doar pentru sex si atat, nevoile trupesti. Acum insa era mult mai mult, plus ca era mult prea tarziu sa ma opresc, incepusem sa ma amestec in relatie si imi placea acest lucru, desi pe de alta parte ma facea sa ma ingrijorez din ce in ce mai tare de schimbarile de care aveam parte. Pana acum nu simtisem nevoia sa renunt la felul meu de a fi, la viata pe care o duc, insa acum era cu totul altceva, imi era al dracului de frica de ce anume s-ar intampla daca mie mi s-ar intampla ceva si el ar ramane singur...
Ajunsesem. Soferul isi primii banii datorati cursei, dupa care l-am luat in brate pe blondul meu si m-am ridicat, indreptandu-ne catre blocul unde stateam. Am intrat cu repeziciune in scara si am urcat, apoi am intrat in casa si l-am pus pe patul mare din dormitor, aplecandu-ma peste el si sarutandu-l dulce. Am inceput sa-l dezbrac, iar el, usor ingrijorat, isi deschise ochii si ma privi. Simteam ca ma pierd in haul acela albastru si incantator. Nicicand nu fusesem mai confuz ca acum. Pur si simplu doream sa-l tin in brate si sa-l strang la piept, ceea ce am si facut, doua secunde mai tarziu eram cu el in brate.
- Brian, e totul in regula? am intrebat si l-am strans in brate, apoi l-am sarutat lung si doritor. Dadu afirmativ din cap si se cuibari in bratele mele. Mai doare... ? am continuat si rosi usor, insa ma stranse si el la randul sau in brate, dorind parca sa-si ascunda privirea de mine.
- Continua sa doara, insa nu imi pare rau, am vrut... i-am auzit vocea soptita cum spuse.
Inima parca imi tresalta de bucurie. Nimeni nu reusise sa ma faca sa ma simt asa vreodata in viata, dar iata ca el era altfel, pana si un cuvant de-al sau ma facea sa fiu strabatut de fiori, privirea lui incantatoare ma facea sa devin confuz, ma facea sa vreau sa ma abandonez in ochii lui, doar acolo... Fara sa-mi dau seama, lucrurile ajunsesera deja prea departe. Tineam la el si nu era cale de intoarcere. In momentul in care imi pierdusem tatal considerasem ca soarta imi e potrivnica, insa cand mama plecase si ea, lasandu-ma de izbeliste, stiusem ca nu trebuie sa mai tin la altcineva.
- Tu... Tu m-ai schimbat, am spus in soapta si l-am sarutat lung. Oftasem, iar el isi ridica privirea catre mine si, intrebator, rosti:
- Te-am suparat cu ceva?
Cum puteam eu sa-i raspund la intrebare? Stiam eu raspunsul macar? Nu, poate ca nu-l stiam, insa ce stiam era ca nu eram suparat, ci doar confuz si ingrijorat. Ma simteam alta persoana, o persoana mai buna si o persoana fericita. Chiar el constituia acum fericirea mea. L-am sarutat pe buzele dulci, apoi am inceput sa ma dezbrac, la fel facand si el.
- Nu, nu m-ai suparat si nici n-o vei face vreodata, i-am explicat zambind si i-am dat parul ciufulit din ochi.
Ramasesem goi amandoi acum si poate ar fi trebuit sa ne imbracam, timpul se racise destul de mult in cateva zile, insa eu doar am tras plapuma pe noi si l-am strans la pieptul meu, simtindu-i trupul fierbinte cum imi trezeste orice simt. Am tresarit cand am simtit ca din nou am acea senzatie, acea dorinta de a-l poseda din nou, de a-l saruta si de a-l tine strans in bratele mele, sa-l ocrotesc de rautatea lumii. Nu reuseam insa sa spun nimic, ci doar am reusit sa-l mai sarut inca o data, iar el imi raspunse cu timiditate si pasiune in acelasi timp.
- Ceea ce s-a intamplat acolo... A fost incantator, am spus in soapta, rosind.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 22-03-2011, 11:11 PM
RE: [yaoi] Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 09:58 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:19 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 12-01-2012, 12:27 AM
RE: Iubire de cartier - de YuneSugihara - 12-01-2012, 04:22 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:57 AM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:30 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:34 PM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 24-02-2012, 09:08 PM
RE: Iubire de cartier - de Blue. - 25-02-2012, 05:34 PM
RE: Iubire de cartier - de DiZ - 10-06-2012, 10:28 AM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 10-06-2012, 09:38 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:07 AM
RE: Iubire de cartier - de Ciquita - 11-06-2012, 03:41 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 15-06-2012, 07:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:49 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 19-07-2012, 05:27 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 23-07-2012, 12:05 AM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 23-07-2012, 09:35 AM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 01:01 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 15-09-2012, 10:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:24 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 14-10-2012, 03:45 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 25-10-2012, 06:37 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 27-10-2012, 03:18 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:13 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:49 AM
RE: Iubire de cartier - de yuehan - 04-01-2013, 12:03 AM
RE: Iubire de cartier - de Meh. - 08-02-2013, 08:03 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:26 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 19-02-2013, 05:24 PM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 30-06-2013, 12:28 AM
RE: Iubire de cartier - de Loli Ari - 06-07-2013, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.672 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata de cartier[hentai] Shadow. 15 18.006 23-01-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Miauu


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)