Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de cartier

#94
Capitolul 24


Ma invitase la o cina? Doar noi doi? Am inghitit in sec cand imaginea mea si a lui Randy luand o cina cina linistita la lumina lumanarilor isi facu simtita prezenta in capul meu, facandu-ma sa ma inrosesc. La naiba! Ce era cu mine?! Ma comportam ca o fetita indragostita! Trebuia sa incetez sau ma voi face de ras.
-Ploua afara, am zis cu o voce tremuranda ce nu parea deloc a mea.
-Si ce daca. Stiu un restaurant unde servesc mancare buna in apropiere. Imi facu cu ochiul zambind si ma indemna din priviri sa merg sa ma schimb. M-am strambat un pic la el, dar am mers in camera unde aveam lucrurile si am inceput sa caut niste haine potrivite. Cu ce naiba trebuia sa ma imbrac? Asta era o intalnire? M-am scarpinat in cap, incepand sa arunc hainele pe care le asezasem cu o zi inainte frumos impaturite pe rafturile dulapului in intreaga camera. La un moment dat i-am simtit privirea pe spatele meu si m-am intors spre el. Randy nu paruse a avea problem cu gasirea unor haine pentru aceasta ocazie. Dar ce naiba tot spun aici? Probabil numai pentru mine era o ocazie.
-Nu esti gata inca?
-Imediat, i-am raspuns oftand. Intr-un final am ales un tricou alb si o pereche de blugi inchisi la culoare, iar peste mi-am luat un hanaorac negru cu rosu, caci imi place contrastul. M-am dat cu un pic de parfum si mi-am trecut mana prin parul ce imi statea ciufulit. Nu avea rost sa-mi bat capul cu el, ca afara ploua si in mai putin de 5 minute va devein oricum o claie de fan.
Randy ma astepta in acelasi loc, sprijinit de tocul usii. Cand am trecut pe langa el, ma prinse de mana si ma trase la el in brate, capturandu-mi buzele intr-un sarut patimas ce ma lasa fara aer.
-Ce bine mirosi, imi soptii , apoi musca de pavilionul urechii, facandu-ma sa tresar.
-Parca ziceai ca ti-e foame, am zis cu jumatate de gura. Daca nu mergem acum, probabil nu vom mai ajunge. Felul in care ma atingea era atat de incintant inca stiam ca nu voi rezista prea mult. Imi venea sa-l trag in camera dupa mine sis a pun stapanire de tot pe el. Dumnezeu sa ma ajute, dar il vroiam atat de mult incat devenea dureros. In preajma lui stiam ca pot sa-mi pierd de tot controlul si nu-mi doream acest lucru. Nu vroiam sa fiu vulnerabil, chiar daca era vorba de el, chiar daca stiam ca nu ma va rani.
-Mda…ai dreptate. Hai sa mergem. Ma lua de mana si ma trase afara din apartament.
Afara inca ploua cu galeata, lucru atat de specific Londrei, dar care pe mine ma irita. Imi era dor de soare si de zilele calduroase pe carele cunoscusem in Liverpool. Totusi nu aveam de ce sa ma plang: poate vremea nu era prea frumoasa, dar privind mana care o tinea pe a mea, mi-am dat seama ca sunt un norocos. Il voi lasa pe Randy sa fie soarele meu, cel putin pentru o vreme, atat cat va fi el dispus sa-mi stea alaturi.
Asa cum promisese, am ajuns in curand in dreptul uni restaurant dragut si destul de select. Cand am intrat inauntru, am vrut sa-mi iau mana dintr-a lui Randy, dar acesta isi sporii stransoare si-si continua drumul pana la primul ospatar caruia ii ceru o masa de doua personae la separeu. Tipul s-a uitat un pic ciudat la noi, dar nu a zis nimic nepotrivit, cid oar ne-a condus mai in spatele restaurantului la o masuta mica si ferita de priviri curioase, iar inainte sa plece ne lasa doua meniuri.
M-am asezat inca ezitand. Nu eram obisnuit ca lumea sa ma priveasca asa…sau mai bine zis, nu eram obisnuit sa atrag atentia asupra mea. Randy insa nu parea a fi atins de privirile barbatului. Statea relaxat pe scaun si citea meniul de parca nu s-ar fi inamplat nimic.
-Deci, ce vrei sa mananci? Intreba intr-un final.
Fusesem atat de concentrat la el incat uitasem cu totul de meniu si de mancare. Am simtit cum obrajii mi s-au inrosit si m-am bucurat nespus de mult ca lumina nu era atat de puternica in acel loc incat sa se observe. Am zis primul lucru pe care l-am citit.
-Cartofi prajiti si cotlet.
-Esti sigur? Vocea lui era atat de incitanta incat m-am trezit inghtind in sec. Ochii de feline ma priveau cu interes nedisimulat, facandu-ma sa fiu mult mai constient de mine decat de obicei. De ce se uita asa? Nu intelegeam
-Da…is..sig..sigur,a m zis balbaindu-ma pana sa fiu in stare sa scot intreaga propozitie. Imi zambii, apoi isi trecu limba peste buze, poate dintr-un reflex.
Ca si cum ne-ar fi auzit un alt tanar, mult mai tanar decat cel precedent veni si ne lua comanda, iar inainte sa plece turna in doua pahare vinul rosu pe care Randy il comandase.
Nu eram mare fan al alcoolului, dar ca sa-I fac lui pe plac am gustat un pic, fiind uimit de gustul dulceag si aromat pe care il avea bautura.
-Delicios…
In acel moment m-am intrabat daca se refera la vin sau la mine, caci, de cand ne asezasem, nu-si lua privirea din ochii mei. Mi se parea mie sau era mai cald in restaurant?
Nu am putut sa nu observ modul in care isi plimba man ape pahar, intr-o mangaiere lina, care imi dadea mie fiori. Fara sa-mi dau seama mi-am trecut limba peste buze si am intins man ape masa pentru a o gasi pe a sa. O lua si o ridica pana la nivelul gurii sale, sarutandu-o usor, apoi o intoarse si-si trecu limba peste inchietura mea intr-un mod atat de pervers incat am scapt un geamat mic, care, spre fericirea mea, a fost inghitit de galagia din jurul nostru.
-Rady, eu…
Dar nu am putut continua, caci se intorsese ospatarul cu comenzile noastre. Imi era cu adevarat foame, dar banuiam ca nu voi fi in stare sa inghit nimic in aceasta atmosfera. Intr-un cuvant: eram al naibii de excitat.
Dupa ce pleca tipul, Randy imi prinse din nou mana intr-a sa incepand sa o sarute usor, facandu-ma pe mine sa inched ochii. Cum puteau niste simple saruturi sa ma aduca in halul acesta? Ce naiba imi facea baiatul asta? Urmatorul lucru pe care l-am simtit aproape fa macu sa sar de pe scaun. Piciorul sau descult ma mangaia in acea zone ce incepuse déjà sa ma incomodeze ca raspuns la tratamentul ce I se aplica. Am facut ochii mari de uimire si l-am privit un pic confuz. Randy arata al naibii de satisfacut cu acel zambet pervers pe chip.
Vroiam sa ma port normal ca si cum nimic nu se intampla, dar imi era foarte greu. Am luat furculita si cutitul in mana, incercand sa-mi tai cotletul, dar era mai dificil decat m-am asteptat. Mainile imi tremurau atat de tare incat am scapat tacamurile de la prima incercare. Am respirat adanc, dar degeaba…tensiunea creste in mine intr-un mod infiorator de dulce.
-Te simti bine? intreba baiatul cu un ton ce nu prevestea nimic bun. Cum putea sa fie atat de nepasator? Cum putea sa faca asa ceva intr-un restaurant in vazul lumii si cu un alt baiat?
La dracu’ cu mancarea si cu bunul simt! Il vroiam! Mai mult decat imi dorisem ceva vreodata. Nu-mi pasa unde suntem, pur si simplu il vroiam.
Am inghitit pentru a suntan oara in sec si m-am ridicat de masa sub privirea sa surprinsa.M-am apropiat de el si i-am mangaiat mana, apoi am mers spre us ace indica toaleta barbatilor, ignorand restul lumii din jurul meu. Speram sa fi priceput mesajul…si daca nu l-a priceput macar aveam ocazia sa ma racoresc un pic. Deci indiferent de rezultat, nu aveam de ce sa ma plang.
Am intrat in baie si m-am dus imediat la ghiuveta, unde mi-a sapalat fata cu apa rece, sperand ca imi va venii mintea la cap, dare ram mult prea incins…fata imi era rosie ca racul si ochii imi sticleau. In ce hal ma aduse doar prin niste simple atingeri….asa ceva nu era posibil. Si totusi se intamplase.
Am zambit cand am auzit usa deschizandu-se si i-am zarit reflexia in oglinda.
Pentru prima oara in viata mea aveam de gand sa fac ceva de neconceput si nu imi pasa de consecinte: m-am intors spre el si l-am impins in primul perete, apoi i-am capturat buzele intr-un sarut intens ce ne lasa pe amndoi fara aer. Mainile mele se miscau de la sine, parca prinzand viata, ridicandu-I tricoul cu repeziciune si, poate, o urma de disperare, nedorind altceva decat sa-I simta pielea fina.
-Randy…te vreau, i-am zis fara sa ma gandesc. Probabil era socat, cacii ochii i se marira si se indeparta un pic de mine.
-Brian, stii ce spui? Suntem in baia unui restaurant. Vocea sa era joasa, plina de dorinta, dar avea si o urma de amuzament in ea. Puteam cu usurinta sa vad ca incerca sa se comporte civilizat, chiar daca, probabil avea aceesi nevoie ca si mine.
-Nu-mi pasa! M-ai adus in starea asta, asuma-ti responsabilitatea! M-am apropiat din nou de el, incolacindu-mi bratele in jurul gatului sau, aducandu-l mai aproape de mine. Mi-am strecurat limba in lacasul sau umed, intalnind-o pe a lui la jumatatea drumului si incapand un joc deosebit de pervers si incitant care ne-a facut pe amandoi sa ne cutremuram. Mi-am desprins una din maini si am coborat-o in jos pana ce am ajuns cu ea intre picioarele sale. Am strans usor, facandu-l sa scoata un geamat infundat.
-Doamne, Brian, imi voi pierde minitile din cauza ta.
-Atunci hai sa le pierdem impreuna, i-am zis cu o voce perversa pe care nici eu nu o recunosteam.
Parca si ultima farama de retinere ii disparu. Ma ridica pe sus, lipindu-ma cu spatele de peretele rece de faianta si-mi desfacu blugii printr-o miscare rapida si sigura, apoi ii dadu jos impreuna cu boxerii. Probabil daca as fi gandit normal, mi-as fi dat seama ca exista posibilitatea ca in orice moment sa intre cineva peste noi, dar atunci nu-mi pasa decat de senzatiile pe care el le trezea in mine. M-am agatat de umerii lui, cand i-am simtit mangaierea blanda pe organul meu erect si am gamut lung, dar nu era indeajuns. Vroiam mai mult!
Te vreau, Randy! Acum! Nu era tonul cel mai potrivit in acea situatie, dar nu credeam ca voi mai rezista mult.
A zambit, apoi mi-a prins buzele intr-un sarut adanc, in timp ce cu una din maini isi desfacea slitul la pantaloni, devenidn si el dintr-o data nerabdator. Cand l-am simtit la intrare mi s-a facut pentru un scurt moment frica, dar el era Randy…nu m-ar fi ranit. Mi-am inclestat maxilarul si m-am lipit si mai strans de el pe masura ce-si facea loc in mine. Cand m-a patruns intr-totul am scapat un tipat ce a fost insa inabusit de gura sa. Oricat de mult am vrut sa le tin in frau, lacrimile isi facura loc pe obrajii mei incinsi. Durea atat de tare, dar era in acelsi timp atat de bine
-Imi pare rau, iubitule, dar nu stiu daca ma pot abtine acum, zise baiatul printer dinti. Tot corpul ii tremura, iar fata ii era scaldata in sudoare de parca alergase prêt de cateva mile.
-Nu vreau sa te abtii, i-am zis incepand sa ma misc un pic.
Doar de atat a fost nevoie ca sa reinceapa jocul pasiunii, Miscarile ii devenira adanci, de necontrolat, pe masura ce ma strapungea din ce in ce mai mult. Gemetele mele probabil se auzeau pana si in restarant, dar nu imi pasa. Mi-am arcuit trupul spre el cand am simtit ca se apropie de final. Nici eu nu eram mai bun…placerea se imbina cu durerea, facandu-ma sa-mi pierd si ultima urma de luciditate. Mi-am inchis ochii strans cand i-am auzit geamatul plin de satisfactie si m-am lasat si eu pe mrejele placerii…
Respiram greu, eram oboist si déjà incepeam sa resimt durerea de pe urma actului, dar niciodata in viata mea nu am fost mai satsfacut…

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui



Răspunsuri în acest subiect
Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 22-03-2011, 11:11 PM
RE: [yaoi] Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 09:58 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:19 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 12-01-2012, 12:27 AM
RE: Iubire de cartier - de YuneSugihara - 12-01-2012, 04:22 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:57 AM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:30 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:34 PM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 24-02-2012, 09:08 PM
RE: Iubire de cartier - de Blue. - 25-02-2012, 05:34 PM
RE: Iubire de cartier - de DiZ - 10-06-2012, 10:28 AM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 10-06-2012, 09:38 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:07 AM
RE: Iubire de cartier - de Ciquita - 11-06-2012, 03:41 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 15-06-2012, 07:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:49 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 19-07-2012, 05:27 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 23-07-2012, 12:05 AM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 23-07-2012, 09:35 AM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 01:01 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 15-09-2012, 10:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:24 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 14-10-2012, 03:45 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 25-10-2012, 06:37 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 27-10-2012, 03:18 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:13 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:49 AM
RE: Iubire de cartier - de yuehan - 04-01-2013, 12:03 AM
RE: Iubire de cartier - de Meh. - 08-02-2013, 08:03 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:26 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 19-02-2013, 05:24 PM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 30-06-2013, 12:28 AM
RE: Iubire de cartier - de Loli Ari - 06-07-2013, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.673 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata de cartier[hentai] Shadow. 15 18.006 23-01-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Miauu


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)