Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Iubire de cartier

#46
Intarziata de mine >< Gomene!
NExt si multumim mult:*

Capitolul 13

Am tresarit speriat in momentul in care a inceput sa tipe si l-am luat in brate, in incercarea de a-l linisti. Tremura si plangea, tipa si incerca sa fuga, sa se ridice, insa mainile mele il tineau prea strans si nu aveau de gand sa-i dea drumul prea curand, nu voiam sa-l las. Pur si simplu ma schimbase baiatul asta si nici in ruptul capului nu-mi doream sa-l las sa i se intample ceva rau, era prea dulce, prea inocent...
- Nu mai vreau, te implor! rosti smucindu-se din bratele mele, dar l-am intors spre mine si l-am privit atent. Era confuz si ma privea cu ochii mari. Abia atunci se linistise si se facu ghem in bratele mele, continuand sa planga. Il mangaiam sa se linisteasca, dar el continua sa se poarte la fel. Randy... rosti intr-un final si ma privi fix in ochi. I-am sters lacrimile cu dosul palmei, apoi, fara sa vreau, l-am sarutat pe frunte. Nu ma puteam abtine, trebuia s-o fac, era asa de dulce si scump incat nu ma puteam opri.
- Ce s-a intamplat? am intrebat si l-am ridicat in bratele mele, asezandu-l cu fundul pe genunchiul meu cu grija. Scanci in acel moment si incepu sa tremure, insa am continuat: Nu e nimic, gata! Incepea sa se linisteasca, spre fericirea mea. Fusese o trauma adevarata pentru el si orice lucru sau atingere il facea sa se sprie si sa il apuce tremurul.
- A... Am visat... Era acolo si... Iar m-a...
Se balbaia si abia puteam intelege ce spune, insa imi dadeam seama ca se refera la viol. L-am strans in bratele mele si i-am sarutat o lacrima ce ii ajunsese pe buze. A ramas uimit de gestul meu, insa nu se temea, sau cel putin nu parea sa se fi intamplat asta. Mi-am trecut limba peste buze, luand lacrimioara sarata, dupa care l-am strans iarasi la pieptul meu. Mainile i s-au dus in jurul taliei mele, iar ale mele pe dupa umerii sai. strangandu-l cu blandete.
Parea ca se linistise acum si nu mai facea nimic rau, doar statea si ma privea. Isi ascunse intr-un final chipul in scurbura gatului meu, ramanand acolo si suspinand intr-una. De-as fi putut sa schimb ceea ce se intamplase cu el... Unii chiar nu meritau sa fie chinuiti.
- Brian, ti-am luat un inhalator nou si pastile de astm, i-am spus in soapta la ureche, iar el isi ridica fetisoara inocenta si trista spre mine, privindu-ma cu ochii aceia dulci.
- Nu... Nu trebuia, nu vreau... De ce ai... ? ma intreba si-si duse mana la buze, trecandu-si degetul aratator peste ele, apoi peste buzele mele. Randy, si tu vrei sa... Sa-mi faci lucrul ala? ma intreba si ochii i se umplura de lacrimi, iar eu l-am strans din nou.
- Trebuia sa-ti iau pastile, Brian, nu e de joaca cu astmul, stiu prea bine ce-nseamna. Si nu, nu am de gand sa-ti fac nimic. Ceea ce am facut... Nu stiu sa explic. Am simtit nevoia sa o fac, raspund incet si ii zambesc. Uita acel lucru daca nu ti-a placut si ne prefacem ca nu s-a intamplat nimic. Dar te asigur ca nu iti voi face nimic niciodata, nu trebuie sa te temi.
A oftat in acel moment, dupa care mana i s-a dus iarasi la buze. Isi trecu limba peste ele usor, moment in care am simtit din nou nevoia sa-l sarut, dar mi-am muscat interiorul obrazului cu putere in incercarea de a ma abtine. Nu voiam in ruptul capului sa-l sperii. S-a dat usor jos din bratele mele, insa a facut greseala sa se arunce cu putere pe pat si scanci. Chiar daca suprafata era moale, ceea ce patise el ii provoca dureri ingrozitoare si greu de suportat, vedeam asta pe chipul sau schimonosit.
- Ai grija, am rostit si l-am luat in brate iarasi, asezandu-l mai bine in pat si punandu-i plapuma pe el. Am oftat cand i-am vazut privirea speriata ca ma urmarea in tot ceea ce faceam, dar m-am intors spre el si, asezandu-ma in genunchi langa el si luandu-i mana intr-a mea, am sarutat-o usor si i-am spus: Aparentele inseala, Brian. Nu stiu ce ai auzit despre mine si stiu ca sunt considerat un drac impielitat, dar sunt om ca fiecare si nu-mi place sa te vad suferind. Nu ma intreba ce e cu mine, nu ma intreba de ce te-am sarutat, nu ma intreba nimic, nu stiu, stiu doar ca trebuie sa te protejez si o voi face.
A dat afirmativ din cap in acel moment si mi-a zambit cu blandete, dupa care se ridica in picioare. Se tinea sprijinit de pat inca, apoi se prinse de mine.
- Pot face un dus? intreba si am dat afirmativ din cap, conducandu-l catre baie. Incerca sa se dezbrace de bluza, insa se parea ca-l dor ranile, asa ca m-am apropiat incet si i-am pus mana pe talie, apucand marginea acesteia. Tremurul i se intensifica in acel moment, dar nu am facut decat sa i-o trag pe cap usor si sa o pun jos. I-am lasat bustul gol, apoi mi-am trecut mainile peste talia lui cu grija. Se stapanea acum, dar ma privea cu atentie si cu stupefactie, din cate am putut pricepe. Si-a pus mainile pe mainile mele in timp ce acestea coborara usor in jos si ii desfacura pantalonii, moment in care a rosit.
- Vrei sa mananci ceva? l-am intrebat si i-am zambit, dupa care el dadu afirmativ din cap.
- Dupa ce fac dus, daca se poate, rosti si surase cu tristete si el. Si-a dat pantalonii jos, apoi se uita la mine, cerandu-mi din priviri sa plec de-acolo, rusinat de situatie. M-am lasat usor in jos, ajungand sa stau in genunchi in fata sa, si i-am tras usor boxerii in jos, uitandu-ma cu atentie la rana de acolo. M-am ridicat spre el, apoi i-am zambit. Era rosu in obraji acum, iar eu mi-am pus mainile de o parte si de alta a capului sau, sarutandu-l pe frunte. Imi zambi in acel moment, iar eu am iesit din camera, spunand in urma mea:
- Merg sa comand ceva de mancare! Am inchis usa, apoi am auzit apa cum a inceput sa curga si am zambit, indreptandu-ma catre dormitor, de unde am luat schimburi si prosoape. Am luat o pereche de boxeri noi si o pereche de pantaloni albstrii, apoi o bluza de aceeasi culoare si m-am intors in baie, deschizand usa. S-a intors brusc catre mine, apoi si-a acoperit partea intima cu mainile, rosindu-se. I-am zambit si am continuat: Uite haine curate aici.
Am iesit dupa asta si am comandat mancare, dupa care am iesit din casa, coborand sa cumpar suc si tigari normale, avand nevoie neaparata sa fumez din cauza nicotinei din trupul meu. Nu eram nervos, eram chiar bine dispus acum si multumit de cum se desfasurau lucrurile. Se purta mai bine, incepuse sa nu se mai teama de mine.
Cand am urcat in casa Brian deja iesise si era infasurat doar cu un prosop in jurul taliei, iar cu altul se stergea pe cap. Nu-mi placeau de nicio culoare vanataile de pe trupul sau, nici ranile pe care i le pricinuise tatal sau.
- Cum te simti? ma intrebat usor, iar el se intoarse spre mine, speriat, neasteptandu-se.
- Ah, bine... Multumesc, rosti in soapta, iar eu m-am apropiat si mi-am apropins o tigara. I-am intins pachetul, dupa care lua si el o tigara si si-o aprinse de la tigara mea, incepand sa tuseasca. E joint? intreba usor si am dat negativ din cap, punandu-mi mana pe umarul lui.
- Hai sa-ti fac un masaj, i-am spus si a dat negativ din cap, alarmat. Nu-ti fie frica, ti-am promis ca nu iti fac nimic, i-am spus si l-am atins usor pe spate, mangaindu-l cu blandete. Dadu afrimativ din cap intr-un final si imi zambi, dupa care se apropie usor de mine, prinzandu-se de mana mea. Te mai doare? l-am intrebat si se uita confuz la mine, neintelegand. Corpul, am explicat si ofta, insa raspunse:
- Nu, nu daca nu fac miscari bruste. Randy... Mersi, rosti si imi zambi. Apreciez ce ai facut pentru mine, continua si l-am impins spre dormitor, neuitand insa sa iau alifia cu mine. Ma uimeam si pe mine insumi cat de bun eram acum cu el, dar asta era realitatea, el facuse ceva ce putini facusera, si anume ma schimbase. Nu-mi venea sa cred ca devenisem mai bun acum si ca imi pasa de el, dar trebuia sa recunosc ca, desi il voiam, puteam renunta la idee. Il vazusem cat de traumatizat fusese si cum reactionase in momentul in care il atinsesem la scoala si era in continuare, tresarind la orice miscare mai brusca a mea.
S-a asezat in pat, iar eu am i-am pus crema pe trup si am inceput s-o intind. Ma miram si pe mine cat de usor ma miscam si cat de tandru eram cu el. Isi fixase privirea pe mine, pe ochii mei, studiindu-ma. Ma lasa sa imi misc mainile bine acum si nu mai tremura, se relaxase. Ii simteam inima batand usor si m-am aplecat peste el, sarutandu-l iarasi pe frunte. Zambi in acel moment si buzele sale imi soptira numele, iar ochii i se inchisesera. A oftat, apoi l-am intors pe spate si mi-am trecut un picior peste fundul sau, moment in care s-a alarmat si s-a incordat, dorind sa se ridice.
M-am aplecat usor peste el si i-am soptiti la ureche cu blandete:
- Nu te teme... Nu te teme de mine, stai calm, ti-am promis, Brian...
Se relaxa de cum ma auzi, apoi i-am sarutat pavilionul, neputandu-ma abtine. Tremura usor sub mine, insa statea linistit, lasandu-ma sa-mi trec mainile peste spatele sau. Mi-am trecut limba peste buze usor si am zambit cand a scos un sunet usor, ca un geamat, in momentul in care i-am pus mainile pe solduri, mangaindu-l cu blandete, masandu-l usor. M-am ridicat de pe el si s-a intors cu fata, iar eu, cand am vrut sa-l sarut usor pe frunte, s-a ridicat brusc. Avea ochii inchisi si nu a realizat pe moment, dar buzele ni s-au unit...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 22-03-2011, 11:11 PM
RE: Iubire de cartier [Yaoi by MiraA&Gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 18-07-2011, 07:25 PM
RE: [yaoi] Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-12-2011, 09:58 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:19 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 12-01-2012, 12:27 AM
RE: Iubire de cartier - de YuneSugihara - 12-01-2012, 04:22 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 01:57 AM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:30 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 24-02-2012, 06:34 PM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 24-02-2012, 09:08 PM
RE: Iubire de cartier - de Blue. - 25-02-2012, 05:34 PM
RE: Iubire de cartier - de DiZ - 10-06-2012, 10:28 AM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 10-06-2012, 09:38 PM
RE: Iubire de cartier - de AbiiShu' - 11-06-2012, 11:07 AM
RE: Iubire de cartier - de Ciquita - 11-06-2012, 03:41 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 15-06-2012, 07:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:49 PM
RE: Iubire de cartier - de Rain - 19-07-2012, 05:27 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 23-07-2012, 12:05 AM
RE: Iubire de cartier - de Lexxu - 23-07-2012, 09:35 AM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-08-2012, 01:01 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 15-09-2012, 10:47 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 11-10-2012, 10:24 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 14-10-2012, 03:45 PM
RE: Iubire de cartier - de MiraA - 25-10-2012, 06:37 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 27-10-2012, 03:18 PM
RE: Iubire de cartier - de RosetteFoxy - 27-10-2012, 06:13 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 03-01-2013, 12:49 AM
RE: Iubire de cartier - de yuehan - 04-01-2013, 12:03 AM
RE: Iubire de cartier - de Meh. - 08-02-2013, 08:03 PM
RE: Iubire de cartier - de Beatrix LaVey - 12-02-2013, 06:26 PM
RE: Iubire de cartier - de FuNnY bUnNy - 19-02-2013, 05:24 PM
RE: Iubire de cartier - de PervyTeoYaoi_Shinee - 30-06-2013, 12:28 AM
RE: Iubire de cartier - de Loli Ari - 06-07-2013, 10:10 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Iubire de cartier ▌▒ Zยzzααα ▒▌ 12 7.673 25-10-2010, 08:28 PM
Ultimul răspuns: _Andreea_
  Viata de cartier[hentai] Shadow. 15 18.006 23-01-2010, 01:11 AM
Ultimul răspuns: Miauu


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)