Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unlimited Pleasure

#33
Tnkz for commz >:D<

next:



Capitolul 15

Oficial eram nervos, spumegam de furie si-mi venea sa sparg masinile din garaj. Idiotii aia chiar nu se lasau sa nu il ia pe Taki intr-o cursa nenorocita. In ciuda diminetii extrem de placute pe care o avusesem cand facusem cunostinta cu doamna Shibuya si sarutul din masina, care l-a facut pe nipon sa se inroseasca m-au incantat, acum spumegam de furie, in mare parte din cauza lui John, care era acum ocupat sa-mi tina o predica de milioane, ca nu ii raspunsesem la telefonul ala nenorocit.
- Asculta aici! am trasnit nervos si in birou se facu liniste, John alegand sa ma infrante numai din priviri. Daca tu stii sa suni la trei dimineata, cand lumea doarme un somn dulce, sa te duci dracului si sa suni pe cine te-o suporta! Ai noroc ca ti-a raspuns Taki, altfel puteai sa suni toata viata, eu dormeam prea frumos.
- Taki?! Iar a dormit pustiul ala la tine?! incepu John sa urle iarasi la mine, insa am aruncat o privire ce ingrozea si a tacut. M-am dezbracat de bluza si mi-am tras un maieu albastru pe mine, dupa care mi-am luat o pereche de pantaloni de trening de aceeasi culoare si am iesit din birou, indreptandu-ma spre noua mea achizitie, Chevrolett-ul Impala mult dorit. M-am bagat sub ea, fiindca mi se spusese de catre cei cu care facusem tranzactia ca are probleme la combustibil, iar eu trebuia sa mi le rezolv, chiar daca era o masina pe care o tineam pentru colectie, pentru satisfacerea nevoii de a vedea toate minunatiile in garajul meu.
Cativa angajati imi cerura ajutorul, iar eu am facut ce trebuia sa fara sa scot vreun cuvant, fiindca riscam sa fie o injuratura zdravana. Strangeam din dinti ca sa nu fac ca toti dracii, insa se parea ca si John facea acest lucru. Era cu ochii in patru dupa sosirea lui Taki, eram sigur de asta si nu-mi convenea, stiam ca ii va face si lui o morala de zile mari, asa cum incercase sa-mi faca si mie.
- Am ajuns, rosti Taki rapid. Unde pot sa ma schimb si eu? intreba incet, iar eu i-am facut semn ca la mine in birou, chiar daca ceilalti angajati o faceau in vestiar. Da, faceam diferentiere si mi se rupea.
- Adu-mi si mie o carpa cand te intorci si un elastic de par , adaug rapid in timp ce imi dadeam parul din ochi la o parte prin miscarea rapida a capului, fiindca mainile imi erau pline de ulei de masina. Continuam sa lucrez la Chevrolet, facand abstractie de ceilalti din jur, incercand sa ma calmez si sa nu ma mai gandesc la imbratisarile cu Taki din seara precedenta.
Am simtit o mana calda pe umarul meu, iar apoi Taki imi aduse carpa si mi-o pusese pe genunchi, iar apoi imi lasa si elasticul cerut pe genunchi, insa nu mi se lua uleiul de pe mana, asa ca l-am pus pe el sa imi prinda parul intr-o coada, dupa care ma uit atent la chipul sau si imi intorc privirea catre GTR-ul pe care il avusesem prima si singura data pana acum. Se inrosi usor cand eu mi-am lins buzele, dar se aseza langa mine, incercand sa ma ajute.
Era imbracat intr-un tricou strans pe trup care ii evidentia muschii discreti, spre deosebire de mine, care erm mai bine lucrat. Pantalonii sai erau de trening, ca si ai mei, insa eu ii aveam din fas si deja eram nervos ca devenisera neincapatori, iar de vina era numai mintea mea perversa si, in mare parte, si prezenta lui. Se uita la mine si imi zambea, dupa care se asezase pe jos, insa eu m-am intors catre el si i-am cerut zambind, incercand sa-mi spulber nervii:
- Da-mi, te rog, maieul jos!
S-a uitat lung la mine si a rosit usor, insa a dat afirmativ din cap si mi-a apucat marginea maieului, incepand sa traga in sus. Mi-am ridicat mainile in acel moment si a reusit sa mi-l traga, punandu-l pe capota masinii. Am continuat sa lucram fara sa vorbim, insa John aparu de undeva si isi atinti privirea asupra lui Taki, rostind printre dinti:
- Aici esti, jigodie?
Cum am auzit apelativul folosit m-am uitat la el si am ranjit, dupa care m-am ridicat de jos si m-am dus catre el, infigandu-mi mana in claia lui blonda.
- O singura data sa te mai aud si te las fara par, iti rup capul si te fac bucatele, dupa care iti vand organele! Nu glumesc, John, taci! am rostit pe un ton apasat, iar Taki se ridica si el, cerandu-mi sa-i dau drumul colegului nostru. Era ciudat ca nu am comentat nimic, fiindca de obicei nu acceptam asa usor, ma luam la cearta cu ceilalti si faceam urat, insa la rugamintea lui am incetat imediat si tampitul disparu.
- Nu conteaza, Mike, nu ma intereseaza ceea ce spune, nu trebuie sa te certi cu el, imi spuse niponul si zambi usor, dupa care isi continua ideea: Diseara vii cu mine? As vrea sa fii acolo, e prima cursa dupa atata timp...Prima cu miza mare, adica, fiindca prima a fost cu tine, rosti si eu am zambit.
- Sigur ca voi fi acolo. Si apoi, dupa ce castigi, sarbatorim! am spus pe un ton pervers si Taki s-a inrosit usor si mi-a zambit apoi. Cum a fost la scoala? intreb si ma pun pe rampa, bagandu-ma pe jumatate sub masina si continuand sa strang cateva chestii pe sub ea, ca terminasem treaba. Nestiind asta insa, Taki se aseza peste mine, stand cu un picior intre picioarele mele si coapsa apasandu-i zona mea intima destul de umflata si fara aceasta presiune. Mi s-a asezat pe piept, punandu-si o mana peste acesta, iar pe cealalta pe rampa si uitandu-se in sus la ceea ce faceam. Am profitat de moment si i-am incolacit talia cu o mana, apoi i-am prins buzele intr-un sarut lung. Gemu usor imediat cum limba imi ajunse in gura sa, cautandu-i-o, apoi imi oferi ce doream, incepand sa ne sarutam acolo, nepasandu-ne ca ne-ar putea vedea cineva.
- Mai... Ai? ma intreba de cum scapa de buzele mele, iar eu am dat negativ din cap si am zambit lingandu-mi pervers buzele.
- Ceva mai dulce ca tine nu am vazut, rostesc si Taki se inrosi, dupa care am iesit amandoi de sub masina privindu-ne atent unul pe celalalt. Eram transpirat si murdar de ulei, asa ca m-am indreptat catre dusuri, vrand sa scap repede de aceasta senzatie, insa m-am oprit cand am vazut din nou GTR-ul acela. M-am indreptat catre el, iar Taki se apropie de mine, probabil vrand sa zica ceva, insa nu i-am dat ocazia, ci i-am pus stapanire pe buze si l-am sprijinit cu fundul de capota masinii, exact ca in seara aceea, savurandu-i sarutul dulce. Scanci cand imi simti mana intre picioare, iar eu m-am oprit, realizand ca nu e nici locul si nici momentul potrivit, plus ca niponul nu era pregatit. Incepuse sa tremure iarasi si vorbi in soapta:
- Te rog, nu mai vreau asta...
Mi-am lipit buzele de ale sale si am zambit, dupa care i-am spus ca si in acea seara tot la fel tremurase si se inrosise usor. Ne-am indepartat insa fiecare, mergand la treaba noastra.

- Esti gata? am intrebat urcandu-ma la volanul masinii si zambindu-i lui Taki, care se afla in dreapta mea. Imi zambi si el, insa era ingrijorat in legatura cu intrecerea din aceasta seara. I-am asezat mana pe coapsa, facandu-l sa tresara, dupa care am calcat acceleratia, ajungand in mai putin de douzeci de minute in Cartierul Chinezesc.
Se stransesera oamenii in jurul celeilalte masini, apoi incepura sa se stranga si in fata masinii noastre, entuziasmati. Ne-am dat jos din aceasta si am intrat in incaperea in care aveam sa stam noi, cei ce priveam. Am profitat de un loc mai retras si nepopulat pentru a-i pune stapanire pe buze, strangandu-l in bratele mele pe Taki si savurandu-i dulceata.
- Va fi bine! i-am spus, insa el deja se inrosise la fata si tremura. L-am mai sarutat o data si i-am zis sa aiba grija, apoi ne-am intors la linia de start. Am ridicat in acel moment capota si mi-am bagat nasul prin fiecare locusor unde ar fi putut exista ceva strain, unde ar fi putut sabota cineva. Am verificat combustibilul, franele si fiecare detaliu, dupa care l-am batut pe Taki pe umr si i-am urat noroc. Tipul ce il provocase nici macar nu avea tupeul sa-l priveasca pe niponul ce se afla langa mine acum. Toti se uitau urat la noi, iar eu eram sigur pe succesul intrecerii.
- Bafta! i-am spus lui Taki si acesta schita un '' Da '', dupa care l-am luat in brate, strangandu-l usor. A intrat in masina si s-a aliniat cu cealalta la linia de start, apasand acceleratia in momentul in care fata dintre cele doua masini lasa esarfa jos.
Priveam cu sufletul la gura intrecerea dintre cei doi, insa nu era nicio indoiala ca Taki avea sa castige, masina sa trecand peste obstacole cu mare viteza si fara nicio problema.Nu puteam nega ca celalalt nu era bun, insa in comparatie cu niponul meu era varza. Se apropia din ce in ce mai rapid linia de start cand o persoana imi puse mana pe umar.
- Ti-ai ales bine reprezentantul, Michael, l-am auzit pe domnul Wong si m-am intors catre el zambind. E un adevarat maestru.
- De fapt omul dumneavoastra l-a provocat pe el, nu pe mine, altfel as fi concurat chiar eu. Insa da, e un adevarat maestru intr-adevar, am spus zambind si am privit victorios cum masina lui Taki trecea linia de sosire.

- Ti-am zis ca vei castiga, dulceata! i-am spus tanarului si acesta zambi entuziasmat. Am deschis usa casei mele si am intrat inauntru, dupa care el incepu sa danseze pe-acolo, prinzandu-se de gatul meu, apoi lipindu-si buzele de ale mele rapid. Am zambit si am intensificat sarutul, ridicandu-l in sus si incepand sa ma invart cu el prin camera, asezandu-l pe spatarul canapelei din piele neagra si lipindu-ma de el.
Mormai ceva de neinteles, dupa care isi incolaci bratele in jurul gatului meu si ma impinse pe canapea, punandu-se peste mine.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 28-02-2011, 01:29 AM
RE: Unlimited Pleasure (Yaoi by MiraA&Gabytsswh) - de Beatrix LaVey - 26-04-2011, 10:44 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 10-01-2012, 09:15 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 02:00 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 23-02-2012, 08:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de DiZ - 10-06-2012, 10:30 AM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 10-06-2012, 09:36 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Lexxu - 16-06-2012, 02:50 PM
RE: Unlimited Pleasure - de kame. - 17-06-2012, 06:54 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:41 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 15-07-2012, 04:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 23-07-2012, 12:10 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Marina. - 30-07-2012, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 38.103 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)