Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Unlimited Pleasure

#28
Tnkz for commz, sweethearts <3 Next now :*


Capitolul 13

Mai bine nu as fi insistat sa aflu despre ceea ce s-a intamplat acolo, cu Tokan, insa acum facusem imprudenta de a pune intrebarea cruciala, iar el incepuse deja sa lacrimeze. M-am apropiat usor si i-am sarutat buzele, iar Taki accepta si isi puse mainile in jurul gatului meu, agatandu-se ca o pisicuta dornica de joaca. L-am ridicat in brate si l-am dus sus, in camera mea in care domina patul unde dormise si aseara. L-am asezat cu grija acolo, ascunzandu-l in asternuturi, dupa care m-am pus deasupra lui, continuand sa il sarut.
Trupul incepuse sa ii tremure sub al meu, facandu-ma sa ma ingrijorez. Era un dulce cand se comporta asa. Lacrimile incetasera asa de repede cum si incepusera, mintea fiindu-i distrasa de ceea ce se intampla acum in camera mea, in pat.
- Te rog, nu... rosti in timp ce eu il sarutam. Nu intelegeam la ce se refera cand spune '' nu '', asa ca m-am oprit pentru cateva momente din a-l saruta si am intrebat curios:
- Ce sa nu fac? Obrajii ii devenira mai rosii de cum am pus intrebarea si a inceput sa incline negativ din cap, insa eu in continuare eram confuz. Vrei sa nu te mai sarut? am intrebat si el a dat negativ din cap, dandu-mi de inteles ca nu la asta se referea. Atunci ce nu vrei?
- Nu... Nu mai vreau sa facem... rosti ascunzandu-si chipul in cearsaful ce se afla pe pat, pe care il trasese jumatate pe trupul sau si pe fata.
Am chicotit usor cand am auzit la ce se gandea si m-am pus iarasi peste el, tragand usor de cearsaful de care tineai insa, sa nu care cumva sa il las fara '' armura '' lui pretioasa. M-am aplecat pana ce am ajuns la urechea sa si am rostit sarutand pavilionul:
- Nici nu ma gandeam la asa ceva, inca nu esti pregatit. Cand vei fi pregatit, abia atunci vom face din nou.
Vorbele mele il linistisera intr-o oarecare masura, fiindca si-a dat cearsaful de pe fata si m-a prins de parul ce-mi cadea pe umeri, tragandu-ma la nnivelul sau. M-a lasat uimit in momentul in care mi-a pus stapanire pe buze, savurandu-le usor. Si le-a intredeschis, asteptand ca eu sa ajung acolo, in lacasul umed, ceea ce am si facut, nerabdator. M-am rasucit cu el in brate, ajungand peste mine.
- Te-ai descurcat magnific la cursa, ii spun si imi cobor buzele pe gatul sau, lingand pielea fina si parfumata. Am muscat usor si am supt partile care provocau placere, insa Taki scanci usor si ceru:
- Nu mai vreau semne, nu suport ca John sa se ia de mine...Si nu suport sa ma faca tarfa, spuse si se ridica de deasupra mea, asezandu-se la o mica distanta de mine pe suprafata moale a patului. L-am prins de mana si am strans usor, incurajator:
- Nu ar trebui sa il asculti pe John, nu ai ce invata de la el. Te-a facut tarfa doar pentru ca sa te demoralizeze si sa te faca sa te indepartezi de mine, nu a facut-o in orice caz pentru ca ai fi.
- Dar am cedat atat de usor... Mi te-am daruit, ai avut inocenta mea, iar eu am renuntat atat de usor, si abia te cunosteam! spuse trist, insa mana mea il stranse iar, dupa care imi oferi si el aceeasi strangere invioratoare, facandu-ma sa zambesc. Mike, nu imi pare rau, rosti rosind usor si ascunzandu-si chipul de privirile mele iscoditoare. Dar nu vreau sa repetam prea curand, a durut si inca doare, rosti pe un ton jos, facandu-ma sa zambesc.
- E normal sa doara, insa cu timpul vei vedea ca va fi doar placere, spun convingator si imi lipesc pieptul de spatele sau, lingandu-l pe ceafa, fiindca se intorsese si statea pe o parte acum, neprivindu-ma. Ma bucur ca nu iti pare rau, pentru cateva momente am crezut ca ai vrea sa moa omori cand urlai la mine in halul ala... Dar ai fost al dracului de incitant in momentul incare gemeai extaziat si-mi cereai saruturi. Sa fiu sincer nici eu nu ma asteptam ca tu sa te agati de mine, desi te-am dorit de cum te-am vazut...
Taki tresari cand auzi acest lucru si se intoarse catre mine, incolacindu-ma cu bratele.
- Tu chiar vorbesti serios? veni intrebarea lui uimita, iar eu am dat afirmativ din cap si i-am depus un pupic pe boticul dulce si sexy, facandu-l sa roseasca usor. Nu-mi vine sa cred ca am dat peste tine si... Si ai fost bland, rosti realizand si el ca, de fapt, ceea ce simtise el era normal sa fi simtit. Dimensiunea e cam mare, rosti usor si rosi, asta a fost incomod rau de tot... De ce nu ai curatat capota masinii daca ai stiut ce am facut? ma intreba ascunzandu-si chipul in scurbura gatului meu si eu am inceput sa chicotesc.
- Nu am stiut. Stiu ca ai ejaculat atunci, insa nu mi-am dat seama ca poate ai murdarit si masina, ma gandeam ca murdarisei doar trupurile noastre. Si, zau asa, crezi ca imi pasa? Ai fost bestial, nici n-ai idee cum te miscai usor o data cu mine, cerand parca mai mult si, in ciuda lacrimilor ce-ti curgeau pe chip si zgarieturilor pe care mi le aplicai pe spate, scoteai gemete. Gemete si scancete, ce-i drept, insa m-ai excitat al dracului de tare! si nu am mai patit sa fiu excitat intr-un timp atat de scurt de o persoana, rostesc zambind, iar el isi inchise ochii si schimba subiectul, deja trecand peste limitele sale.
- Cum crezi ca va decurge cursa?
M-am uitat la el, curios sa vad daca glumeste sau daca intr-adevar intrebarea este pusa pe bune. Chipul scump ma facea sa cred ca nu glumea.
- Desigur ca tu vei castiga si ii vei bate mar pe prostii, spun ridicand din umeri, apoi l-am luat in brate si l-am pus pe perne, unde am venit si eu in scurt timp.
Ma privi cu ochii sai verzi si incantatori si ma musca usor de buza inferioara, dupa care am inceput sa ne sarutam. Pur si simplu nu m-am putut abtine si mi-am dus mana intre picioarele sale, incepand sa mangai cu atentie prin pantalonii sai, facandu-l sa scoata sunete infundate de fiecare data.
- Oh, atat de fierbinte si incitat! am spus lingandu-mi buzele, iar Taki zambi multumit si el. Jos textila! spun rapid si incep sa ma dezbrac, insa trupul incepuse deja sa-i tremure sub al meu. Usor, am promis ca nu-ti fac nimic, nu-ti face griji, il linistesc lipindu-mi buzele de ale sale, iar tanarul nipon incepu sa se dezbrace de fiecare haina avuta pe el, ramanand in boxeri.
Mi-am dus mana din nou intre picioarele sale si am inceput sa mangai usor, sarutandu-i buzele in acelasi timp si ascultandu-i gemetele infundate ce se pierdeau in camera mare, gadilandu-mi auzul. Adoram sa aud astfel de sunete, mai ales venind din gura lui, ma simteam magnific cu el.
Isi inchise ochii in scurt timp si, in ciuda faptului ca mangaierile ii facusera simturile sa se trezeasca la viata, reusi sa adoarma, cuibarindu-se in bratele mele si pronuntandu-mi numele de doua ori, apoi ma saruta pe piept, insa nu era constient de ceea ce facea, fapt care imi dadea siguranta ca nu minte.

Era cam ora trei cand telefonu-mi incepuse sa sune nebuneste, trezindu-ma din somn si pe mine, dar si pe Taki. Inainte sa m adau jos din pat se trezi tanarul si incepu sa caute ca un somnabul telefonul prin fiecare buzunar. Mi-am pus mainile sub cap, privind atent scena si zambind in sinea mea.
- Alo? l-am auzit pe tanarul nipon spunand pe o voce adormita, iar de la celalalt capat al firului se auzi vocea lui John:
- Mike, vreau sa vorbim neaparat! Taki casca obosit si continua cu aceeasi voce, dar John isi daduse seama ca nu sunt eu la telefon. Unde e Mike? intreba pe un ton nesigur, iar niponul, nerealizand ca eu eram treaz, a spus incet:
- Doarme. Te suna maine!
Inchise in nas telefonul si il puse inapoi pe jos, dupa care se baga obosit in pat langa mine, cuibarindu-se in bratele mele.
- A sunat nu stiu cine, rosti plictisit si casca, apoi ma saruta pe gat si zambi. Dormi?
Am dat negativ din cap si i-am sarutat crestetul capului, dupa care am rostit:
- Imi veghez ingerul!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 28-02-2011, 01:29 AM
RE: Unlimited Pleasure (Yaoi by MiraA&Gabytsswh) - de Beatrix LaVey - 16-04-2011, 04:35 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 10-01-2012, 08:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 10-01-2012, 09:15 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 23-02-2012, 02:00 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 23-02-2012, 08:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de PervyTeoYaoi_Shinee - 24-02-2012, 04:12 PM
RE: Unlimited Pleasure - de DiZ - 10-06-2012, 10:30 AM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 10-06-2012, 09:36 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Lexxu - 16-06-2012, 02:50 PM
RE: Unlimited Pleasure - de kame. - 17-06-2012, 06:54 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Beatrix LaVey - 15-07-2012, 02:41 PM
RE: Unlimited Pleasure - de Kimera - 15-07-2012, 04:31 PM
RE: Unlimited Pleasure - de MiraA - 23-07-2012, 12:10 AM
RE: Unlimited Pleasure - de Marina. - 30-07-2012, 01:56 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Pain and Pleasure [yaoi, +18] DeDal N. & Midnight Mistery DeDal N. 71 38.099 03-09-2011, 06:40 PM
Ultimul răspuns: AbiiShu'


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)